Glavni meni

zveckanje u motoru (zvecno mami)

Započeo evilinside, 01 Mart, 2015, 16:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

evilinside

Citat: dzudi poslato 01 Mart, 2015, 20:04
sa ovim sam isao 286...
Dzabe sto ga on cuvao i pazio kad je dospeo u tvoje ruke...Koga si jurio pa si ga terao 286,ne razumem...
ewo ti jedan na oglasima u delovima,"kaze" agregat u odlicnom stanju,2003 godiste...
http://www.polovniautomobili.com/motori/4420166/yamaha-r6


jbg ja sam ti onaj fazon uvek na svojim greskama ucim,al sta da radim kad voooolimmm to (mislim da ga zavrnem)
Citat: VR 46 poslato 01 Mart, 2015, 20:09
a svako od nas pocepa motor,e sad ima velike razlike ako ga stisnes i dodjes do 280kmh i drzis ga tako pola minuta ili ga drzis tako 10min,to je sve od vozaca do vozaca i od stanja agregata,ako je ovaj agregat bio cuvan i odrzavan onda mu tih 286kmh ne bih trebalo biti problem,oslim ako nisi u onoj drugoj kategoriji vozaca koja drzi gas 10min u crvenom i u maximalnoj brzini.
pazi ne radim to svaki dan i nikad kad smo u drustvu i volim da sam zadnji nikad prvi,al kad mi dodje zuta minuta odem sam na autput pocepam ga i vratim al ne drzim ga 10 min jbg nego kad prestane da se penje brzina onda stajem znaci cisto da vidim taj maximum nista vise

*zeka*

Al zato na ladno u po noci pijan ga zavrces u garazi u blokadu :)

Grof

Mani se filozofije nego teraj to kod Saleta u MCM on ti je u Temerinu a to je na prepi¹ati od tebe. Dobar je majstor i to æe re¹iti... samo mora da se plati ;)

evilinside

Citat: *zeka* poslato 01 Mart, 2015, 20:40
Al zato na ladno u po noci pijan ga zavrces u garazi u blokadu :)
kazem ti dosao napaljen sa moto zurke  ahhaahhahaha
Citat: Grof poslato 01 Mart, 2015, 20:44
Mani se filozofije nego teraj to kod Saleta u MCM on ti je u Temerinu a to je na prepi¹ati od tebe. Dobar je majstor i to æe re¹iti... samo mora da se plati ;)

prvo kod doktora nad doktorima pa sta on kaze a to je Karcika

evilinside

i ne filozofiram ja nego cekam sutra kao sto sam rekao ovde sam da podelim tugu i cujem nesto pametno :)
a sutra kad majstor otvori cu da javim koliko me je kostalo to zadovoljstvou po noci :)

Hurricane

..bilo bi bolje da si koku snif'o ko sav normalan svet...

Dukags

Da je Honda mogao bi sa te strane da bidne i spaner, da je Ducati nista, a ovako na pamet mi pada moj slucaj kad sam na jednom motoru okrenuo lezajeve pa pride zeznuo i radilicu jer nisam isto tako bio siguran sta je :( samo onda kod nas bilo slabo strucnih majstora pa sam po Minhenu trazio delove za specijalu i nikako mi nije bilo jasno, i zbog mog nepoznavanja nemackog, kako kao nemaju ni prvu ni drugu specijalu... tek u trecoj prodavnici razumem  [doh] ;D da specijala ne postoji uopste nego se radilica navaruje pa obradjuje. Neispativoskorz a zvuk moze biti a ne mora da znaci ali mnogo podseca... Svakako ne pali dalje dok ne ustanovis sta mu je mozda mu nije vise nista!

srbac


evilinside

Citat: Dukags poslato 01 Mart, 2015, 21:06
Da je Honda mogao bi sa te strane da bidne i spaner, da je Ducati nista, a ovako na pamet mi pada moj slucaj kad sam na jednom motoru okrenuo lezajeve pa pride zeznuo i radilicu jer nisam isto tako bio siguran sta je :( samo onda kod nas bilo slabo strucnih majstora pa sam po Minhenu trazio delove za specijalu i nikako mi nije bilo jasno, i zbog mog nepoznavanja nemackog, kako kao nemaju ni prvu ni drugu specijalu... tek u trecoj prodavnici razumem  [doh] ;D da specijala ne postoji uopste nego se radilica navaruje pa obradjuje. Neispativoskorz a zvuk moze biti a ne mora da znaci ali mnogo podseca... Svakako ne pali dalje dok ne ustanovis sta mu je mozda mu nije vise nista!
https://www.youtube.com/watch?v=zSJ-lWdvAao    ahahahahahahahhaha

Hohštapler

Citat: Dukags poslato 01 Mart, 2015, 21:06
Da je Honda mogao bi sa te strane da bidne i spaner, da je Ducati nista, a ovako na pamet mi pada moj slucaj kad sam na jednom motoru okrenuo lezajeve pa pride zeznuo i radilicu jer nisam isto tako bio siguran sta je :( samo onda kod nas bilo slabo strucnih majstora pa sam po Minhenu trazio delove za specijalu i nikako mi nije bilo jasno, i zbog mog nepoznavanja nemackog, kako kao nemaju ni prvu ni drugu specijalu... tek u trecoj prodavnici razumem  [doh] ;D da specijala ne postoji uopste nego se radilica navaruje pa obradjuje. Neispativoskorz a zvuk moze biti a ne mora da znaci ali mnogo podseca... Svakako ne pali dalje dok ne ustanovis sta mu je mozda mu nije vise nista!
[rofl] [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

taj motor je uvezen kad....koliko je presao....verovatno nebo zna...sat me ne zanima.....verovatno bi potrajao jos koju desetinu hiljada da mu nisi zavrtao usi....sve ima svoj vek trajanja.....
Ja se na tom godistu ne bih zezao sa radjenjem motora.....nadji neki agregat od fz6 i butni ga unutra...zameni bregaste.....ne juri r6 tog godista...nema dobar....od fz6 agregat ne verujem da je vise od 500 evra.....manje nego popravka tvog...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


evilinside


Balsa Wrx

Brate ni jedan motor nije napravljen da se zavrce u prazno ni R niti ista,da ga sastavis u crveno na 16k na autoput ajde al cemu poenta kidanja na prazno,ja znam da je to tvoj neki gust ne kazem i ja sam to masu puta uradio prilikom nekog slavlja i sl,al pocevsi od sebe komentar prvi moj kad vidim kako neko zavrce motor na skup i dusu mu vadi kazem vidi budalu,ne kazem da si ti budala al jebes to da nije bilo zavrcanja i sl sad bi ti lijepo vozio 6icu i uzivao a ovako  [srednjiprst] ..Ovo je samo dobronamjerno aj uzdravlje  [srce] :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

makinjo

Eto za mene nije gust ni da slusam ni da sam zavrcem. Cak sta vise to mi toliko para usi da odmah gasim one snimke na youtubu kada vidim da zavrcu.
Cak i oni stunteri preteruju .

Ne vidim poentu da zabije gas u crveno i pali gumu pet minuta
Sta je tu lepo za gledanje?? :(

Andreja

Prikac, zajeb'o si stvar :D

Al' ¹to ti ka¾e¹, na gre¹kama se uèi (jebi ga, bolje na tuðim neg' na svojim ali ¹ta je - tu je). Sad izuj kintu za nov agregat i pamet u glavu, video si ¹ta se de¹ava kad ne po¹tuje¹ motor, vrati on kad - tad :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Citat: Andreja poslato 02 Mart, 2015, 00:42
Prikac, zajeb'o si stvar :D

Al' ¹to ti ka¾e¹, na gre¹kama se uèi (jebi ga, bolje na tuðim neg' na svojim ali ¹ta je - tu je). Sad izuj kintu za nov agregat i pamet u glavu, video si ¹ta se de¹ava kad ne po¹tuje¹ motor, vrati on kad - tad :)

I ja sam ovo ucinio na r6,pricao sam ti ali nista mu nije fala bogu bilo jer je bio relativno zagrijan,nije se mogo oladit za 40min,al definitvno nikad vise :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Za 40 minuta æe da se ohladi donekle ali neæe biti leden, pa nisu to palaèinke :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Kurac je to bilo 40min no da ja ispanem dobar i pazljiv :D  [andjeo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Kad smo veæ poèeli sa scenama iz dragih nam crtaæa :D
budala - sekac
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D