Glavni meni

zveckanje u motoru (zvecno mami)

Započeo evilinside, 01 Mart, 2015, 16:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

evilinside

pretpostavljam sta je u pitanju al cisto radi reda da pitam mozda je neko imao slican problem......evo i snimak ====>https://www.youtube.com/watch?v=NesFvrlkTUw&list=UUPk1XhHqRe5NDMe3PRrxKgQ
   

UFF

pa potpuno je normalno da se taj tvoj dvotaktni agregat tako cuje :D

evilinside

ahaahhaahaah.ma idi begaj :p danas kad sam krenuo da se vozam pocelo da zvekece i gas kad dodas jace se cuje tek negde preko 80km se slabije cuje na 140km jako slabo jbg brze nisam smeo :)

Balsa Wrx

Ja mislim da treba da dolijes tecne kompresije,imas je ovdje na forumu povoljno.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

evilinside

Citat: Balsa Wrx poslato 01 Mart, 2015, 17:20
Ja mislim da treba da dolijes tecne kompresije,imas je ovdje na forumu povoljno.. :D
ma probao sam,prvo sipao litru ono isto...kasnije dolio jos 5l i isto  [rofl] [rofl] [rofl] (mani me zajebancije doslo mi da placem jer se nisam mogao vozati danas) a od ponedeljka lepo vreme a motor u kvaru a burazer mi neda sam da opravljam a ja hocu a nemam kako da dognem motor a a a aaaaaaaaaaaaaa  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Balsa Wrx

Ja na r6 imam blago kuckanje na leru kad je hladan ali to nije ni priblizno ovome,ovo sto se meni cuje je lanac i spaner   [ljutko]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt


Andjelo

usao mali japanac i kuje po radilici   ................

Gvozden


clutch&brake

Tebra ti rece cacke. Ovo bije na sve strane
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

evilinside

Citat: Andjelo poslato 01 Mart, 2015, 17:49
usao mali japanac i kuje po radilici   ................

na to i ja ciljam jer prica kaze sledece,dodjem sinoc sa moto zurke video par likova tamo dosli sa motorima,onako pod gasom dodjem kuci da se presvucem al neda djavo mira uzmem kljuc upalim motor radio mozda 20 sekundi zavrnem gas samo da cujem taj omamljujuci zvuk za moje usi,i jutros kad sam krenuo da se vozam cujem to odvratno zveckanje....e sad aj da kazem da je radilica zna li ko cenu?

dzudi

Kad je pocelo da lupka nisi ga trebao vozati i zavrtati nego pravo do majstora...

Hurricane

...èekaj bre nisam skapirao, ti si vozio motor nakon ¹to je poèelo ovako da se èuje?

Bhate....  [ludak]

...ovo je bre neki veliki defekt u agregatu, nemoj da ga pali¹ uop¹te nego ga nosi kod majstora da da dijagnozu...

...ovo najvi¹e lièi na udarce klipnjaèe koja hoæe napolje..

pa i tad se manje èuje...

tuga èoveèe...

Kostić

ako blinka lampa za ulje na leru, izlupo si je ko ja moju. ne pali da ne izaðe. popravljaj dok nije skupo.

evilinside

Citat: dzudi poslato 01 Mart, 2015, 18:00
Kad je pocelo da lupka nisi ga trebao vozati i zavrtati nego pravo do majstora...
pa nije mi odma palo na pamet da je to kontao sam da je nesto drugo,zato sam i vozio malo da proverim tj 1km i oma ga vratio kuci

Andjelo

ta masina je samo bila   sredjena za prodaju zato je i ponovo procukala

Andjelo

Citat: evilinside poslato 01 Mart, 2015, 18:04
Citat: dzudi poslato 01 Mart, 2015, 18:00
Kad je pocelo da lupka nisi ga trebao vozati i zavrtati nego pravo do majstora...
pa nije mi odma palo na pamet da je to kontao sam da je nesto drugo,zato sam i vozio malo da proverim tj 1km i oma ga vratio kuci
ma trebao si ga drzati jos par minuta zavrnutog u pun gas  i zvuk bi se stisaoooooo..............

VR 46

ovako se cuo moj bmw e36 318i sa m40 agregatom,nisam imao bregastu uopste,klackalice,ventile takodje.Trosio litar ulja na 1000km...kakva je tebi situacija sa uljem?
Twist of wrist!

evilinside

Citat: kosta66 poslato 01 Mart, 2015, 18:04
ako blinka lampa za ulje na leru, izlupo si je ko ja moju. ne pali da ne izaðe. popravljaj dok nije skupo.
ne blica nista bas sam gledao oce li se ista paliti
Citat: Andjelo poslato 01 Mart, 2015, 18:07
ta masina je samo bila   sredjena za prodaju zato je i ponovo procukala
greska...kupio od drugara s kojim se druzim otkad znam za sebe,a decko motor drzao u sobi



evilinside

Citat: VR 46 poslato 01 Mart, 2015, 18:10
ovako se cuo moj bmw e36 318i sa m40 agregatom,nisam imao bregastu uopste,klackalice,ventile takodje.Trosio litar ulja na 1000km...kakva je tebi situacija sa uljem?
ne trosi ni kapi polu sintetiku trosio jaaaako malo sad je full i nista