Glavni meni

prodajem sachs x-road 125

Započeo Konstantin, 10 Februar, 2011, 18:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Konstantin

motor je 2008 godiste,al je vozen od 2009 godine..u super je stanju,lanac i lancanici dobri,gume dobre,promenjeni zadnji migavci,stavljen alarm..:)
broj je 061 655 34 06..cena 1200e..vredi pogledati

WOLVERINE



     Lep motoric nema sta....  za pocetnika svakao prava stvar...

p.s.  bilo bi lepo  http://www.motomanijaci.com/index.php/board,1.0.html

Konstantin

..da,da..ja zaboravio..sad cu..:)))


Havarisan


Gavrolini

Citat: dragantoni poslato 11 Februar, 2011, 13:46
http://www.polovniautomobili.com/oglas899383/sachs_x_road_novo/
danas bili u ovoj firmi,hteo drugar da kupi  neki CFMOTO V5...cena na sajtu 1090e ali kad smo stigli prvo je prica da mora u dinarima i da je cena 115450din sto bas i nije 1090e vec malo vise. Utovarili motor i drug da popuni tamo sve papire i pita kolika je garancija,kad ono PRC,nema garancije. Naravno istovarimo motor i vrate nam pare jer nije niko pominjao da motori nemaju garanciju a novi su. Jako neprofesionalni ljudi i sve smrdi na neku opasnu mucku.

SSZGO

A sta bi ti za 990 eura.

Jel neko od ovih sto prodaje motor iz 2008 koji je presao XXXX kilometara daje garanciju?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

i ti motori su 2008.godiste samo nisu prodati  a firma to nije navela kao sto ni gospodin trgovac,direktor ili koji je vec k... koji se cuo sa mojim drugom bar 15x pre polaska,i ne radi se o novcu vec o nacinu poslovanja,napises da je akciska rasprodaja i da su motori novi a ne pominjes da nema garancije,to je ako nista drugo protiv zakona jer od nove godine on MORA da ti da garanciju NA NAJMANJE DVE GODINE.

UFF

hmm to za garanciju sam i ja danas prvi put cuo u metrou
jel to vazi za SVE nove prozvode kupljene u radnji ili kako?

Konkretno u mom slucaju je bio neki toshibin lcd tv na koji sama toshiba daje god dana a metro je primoran da na isti da dve godine garancije :)


UFF

"Novina je i ¹to kada se desi da, na primer, tehnièki ureðaj prestane da radi kupac vi¹e neæe morati sam da tra¾i servis i da nosi aparat na popravku.
Potro¹aè nema vi¹e nikakve veze sa serviserom. Kada se ureðaj pokvari u garantnom roku, prigovara se kod trgovca, odnosno tamo gde je roba i kupljena
."

Hmm to znaci da vise ne mogu da te odjebu u fazonu: "sto si dosao kod nas kad imas garanciju idi u ovlasceni servis pa nek se oni svadjaju sa tobom mi smo ti samo uvalili to sranje i uzeli ti pare"  8)

"Sve tro¹kove koji su neophodni da bi se roba saobrazila ugovoru, a naroèito tro¹kovi rada, materijala, preuzimanja i isporuke, snosi trgovac."

Po ovome se moze zakljuciti da ako meni crkne uredjaj a ja zivim na nekoj selendri mogu da zovem prodavca i on mora da posalje nekog kod mene da preuzme uredjaj, servisira ga i vrati mi ga kuci? ili to ili da plati kurirsku sluzbu?

A sta ako se ispostavi da je kupac umislio da mu uredjaj neradi? onda prodavac mora da mu fakturise svoje troskove dolaska, radni sat vozaca, gorivo, cenu konstatacije kvara tj konstatacije potpune ispravnosti uredjaja na koje je obucen serviser utrosio svoje vreme...


SSZGO

Koliko sam ja cuo

sada trgovci mogu da te odjebu i da ti ne uvaze garanciju a ti vise ne mozes da zoves inspekciju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

po novom zakonu u prvih 6 meseci kupac moze da vrati uredjaj i ako je ispravan ako nije zadovoljan s istim iz bilo kog razloga. Npr nama je u tehno marketu zena pred slavu kupila masinu za pranje sudova,iskoristila je za dva dana slave i posle je vratila,jednostavno joj se ne svidja kako pere...i moras da joj das pare ili drugi uredjaj po izboru.

stefgi

to za masinu se i ranije radilo jer je postojalo u zakonu da uz fiskalni racun a najkasnije 72h od kupovine imas pravo da vratis bilo koju robu ali u stanju u kojem si je preuzeo. cak i auto s tim sto ne sme da fali kutija,etiketa ili sta je vec bilo u pakovavanju

UFF

haha a kome ce oni posle kao nov da prodaju auto kojim si ti za dva dana otisao do mora i nazad? :D

Gavrolini

pa nikom...ali jednostavno nov zakon o zastiti potrosaca je takav.

Konstantin

moj motor ima garanciju..ali stvarno..dobio sam uz njega!!!

Konstantin

a cena je po dogovoru..tako da...

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Konstantin

..ne,samo kes..posto kupujem jacu masinu..:)