Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


DaChaS


eclipse4

nalupao se i on gluposti ko nikada do sada....prosto mi se smucio u nekim momentima....a sta ce,mora,da ne bi bio sledeci za odstrel,mada ce kad tad i njega to stici.

tu se naravno ne strahuje da ce stradati od ukrajinske ruke vec od putinoidne ruke,kao sto su i ostali do sada stradali.

eclipse4

ukropski masakr benzinjskom testerom....inace je covek sa testerom otporan na kamenje  [rofl] [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=k01mbGmt9G8

DaChaS

na sta konkretno mislis da se nalupao ?

eclipse4

ko prati od pocetka jasno mu je sta je sve tu srao i po koga je sve pljuvao a i dosta lazi,jednostavno mora da prati putinoidan put da bi ostao ziv ili tu gde jeste...da ne tupim dalje

ko ne prati od pocetka ili ne prati dovoljno moze i celih 3 sata da odgleda kao jedan dobar film....

farbach

Tvoja mrznja prema Putinu je iracionalna. Sta je alternativa? Da je uradio kako  zamisljas da treba, Moskva bi sada bila livada. Verovatno i ostatak planete. Zapadna civilizacija je pred rasulom. Iza duhovnog sunovrta koji je u toku, uvek i neizbezno ide i materijalni, koji je na pocetku. Roba vise ne moze da se prodaje, jer je trziste prezasiceno i osiromaseno. Resenje je da se 3/4 planete unisti, da se novac resetuje i Amerika (Britanija) ponovo daje kredite za izgradnju opustosene Evrope i Rusije. Lako je igrati sah sa neinteligentnim balkanskim olosem, gde znaju tri koraka unapred, a Bler im je savetnik. Ovo je rat protiv Slovena i Pravoslavlja i ne treba da imamo iluzije u pogledu namera nasih krvnika. U Crkvu su usli i preuzeli je i otrovali parama, ali to nista ne menja. Sila na koju su udarili se ne moze streljati i razapeti, izmice njihovim tupim culima.

eclipse4

Citat: farbach poslato 05 Mart, 2017, 15:14
Tvoja mrznja prema Putinu je iracionalna. Sta je alternativa?Da je uradio kako  zamisljas da treba.

moja mrznja prema putinu je pravedno,taj stvor je licno kriv za onoliko mrtve dece u Novorusiji,zato sto je licno on davao nadu tim ljudima...ma iskreno mrzi me da se ponavljam po ko zna koji put,svi su odgovori u ovoj temi.

Citat: farbach poslato 05 Mart, 2017, 15:14
Moskva bi sada bila livada.Verovatno i ostatak planete. Zapadna civilizacija je pred rasulom.

moskva i jeste livada i sad....kao sto je putinov virtuelni rejting 108% u rusiji
a filmove o crvenim dugmicima koji unistavaju planetu ja zajsta ne gledam....i toga NIKAD nije bilo i ne bi nikad bilo niti ce ikad biti a i ovakvom strategijom kojom idu rusi,veliki bi im uspeh bio da im i jedna nuklearka napusti silos a kamoli da napusti drzavu....a ti dza bu fazoni,to ostaje za neku rusku sapunicu na tv-u posto uzivo nemaju nista sta da pokazu.tamo gde je trebao da zvecka oruzjem on je zveckao popustima na gas i nazivanjem uba ruske dece "partnerima" a porosenka "najbolja sansa za ukrajinu"....da se vise ne podsecam....

Citat: farbach poslato 05 Mart, 2017, 15:14
Iza duhovnog sunovrta koji je u toku, uvek i neizbezno ide i materijalni, koji je na pocetku. Roba vise ne moze da se prodaje, jer je trziste prezasiceno i osiromaseno. Resenje je da se 3/4 planete unisti, da se novac resetuje i Amerika (Britanija) ponovo daje kredite za izgradnju opustosene Evrope i Rusije.

odlicno receno....a mali celavi majmun im uspesno pomaze u tome,jer ruske pare stoje u instranstvu a ruska privreda je spala na to da i ono sto umeju i imaju sta da proizvode oni uvoze.
meni je zao ruskog naroda i ruske dece ali ovaj kreten bi ko i pickousti,sopstvenu drzavu prodao samo za ljubav zapada.

Citat: farbach poslato 05 Mart, 2017, 15:14
Lako je igrati sah sa neinteligentnim balkanskim olosem, gde znaju tri koraka unapred, a Bler im je savetnik.

da,a putin je jako zajeban sahista....on povlaci uvek najbolje poteze,nama smrtnicima je to tesko da shvatimo,ali njemu svevisnjem ne treba traziti manu,jer on zna koji je potez fatalan po zapad i ameriku....evo ih jadni,guse se u sopstvenim govnima i neimastini,satra ih putin sankcijama,trpe neverovatne gubitke,nemaju vise ni za leba,turcima vise ne isporucuju svinjetinu a oni iz turske vise ne uvoze votku....hahaha

Citat: farbach poslato 05 Mart, 2017, 15:14
Ovo je rat protiv Slovena i Pravoslavlja i ne treba da imamo iluzije u pogledu namera nasih krvnika. U Crkvu su usli i preuzeli je i otrovali parama, ali to nista ne menja. Sila na koju su udarili se ne moze streljati i razapeti, izmice njihovim tupim culima.

ovo je rat protiv slovena,zato svevisnji putin i njegov brat erdogan,koji se nije ni izvinuo za obaranje ruskog pilota,otvaraju dzamije po rusiji.....i to ne bilo kakve nego ...

http://www.youtube.com/watch?v=SQRh9ogFLXg

ljubi ga njega brat turcin koji mu i vojsku ubija u siriji

uostalom koji sdu rat rusi dobili na strategiji i pameti? ni jedan...svaki rat su dobijali na milionskim zrtvama.....tako i ovo....ko jebe 25.000-30.000 mrtvih rusa na Donbasu,bitno je da verujem da je sve to deo lukavog putinovog plana...
mater mu jebem ja u picku.

otisao da brani svoju bracu sirijce,to mu je od vitalnog znacaju a ne razmislja da onaj turcin jednim potezom moze da mu zatvori bosfor i da mu se posere po sve sto ima u siriji.

dosta je i ovo
:)


mali_zmaj

Mrzio ga ti ili ne,bio on govno ili ne..,mene napokon veseli da je neko ili nesto digao Rusiju iz govana,ne zato sto je to meni moralno ili ne,vec zato da neko napravi kontrabalans Amerima,Britima i Svabama u Evropi... E sad da ne ulazimo dublje u to,mene licno boli dupe za Rusima,jer kad nam budu trebali najvise,zajebat ce nas..,kao i uvjek..,i to nema veze sa Putinom,Jeljcinom,Staljinom..... Mi smo za njih samo interesna sfera,i nista vise... Ruski narod i Srpski mozda i imaju emocija jedni prema drugima...,al to u politici nema nikakvi znacaj.... Zato ne nerviraj se,emocionalan si po pitanju toga...,mislim da nije vrijedno...,nista mi tu ne mozemo!!!
jin-jang

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 05 Mart, 2017, 20:48
mene napokon veseli da je neko ili nesto digao Rusiju iz govana

digo iz govana i satero u septicku jamu sad....

Citat: mali_zmaj poslato 05 Mart, 2017, 20:48
E sad da ne ulazimo dublje u to

upravo je to problem,sto svi vidite ono povrsno i ono sta zelite da vidite,inace daleeeeeko vidite od istine,kada bi zalazili dublje u to shvatili bi kako ste prevareni....

DebeliZmaj

gledam temu i ne kapiram ...
udario pravoslavac na pravoslavca i mi sad biramo stranu il vagamo koji nam je od dva rodjaka mili pa da ga podrzimo ....

obo/j/ica su u krivu ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K_A_W_A

#991
 Inace me ove teme ne zanimaju, Nisam ni za Ruse ni za Ukrajinu. Ja se nosim onom: "za svakog pametnog coveka, svaki rat je u napred izgubljen". A ovo je slika kad sam bio 2013 god.  [cheers]  [cheers]  [cheers]


Bojan

Bravo @KAVA
Mozemo li mi dobiti neki info o tebi @eclipse4? Prosto ne mogu da se odlucim od tri opcije  [neampojma]

eclipse4


Bojan


eclipse4

jok...pitaj ove pametnije sto znaju sve

[rofl] [rofl] [rofl]

Bojan


DebeliZmaj

Citat: eclipse4 poslato 08 Mart, 2017, 01:45
jok...pitaj ove pametnije sto znaju sve

[rofl] [rofl] [rofl]

ni ja ne znam :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Ja znam ali necu da vam kazem....i da vam kazem vi bi ste to izvrnuli i degradirali....matematicki se moze dokazati da 2 i 2 nisu cetri....kao sto neciju strategiju ne mozete gledati iz sadasnjosti vec samo kroz proteklo vreme...

Ako dovoljno dugo sedite na obali reke videcete leseve vasih neprijatelja kako plutaju nizvodno.....

Poslednji recenicu mogu da vam tumacim ako niste dovoljno inteligentni da je sami protumacite kako treba.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Hteli mi to da priznamo ili ne, ameri su ti koji jos uvek kontrolisu tokove novca u svetu uz pomoc produzene ruke eu (britanija jos koji dan i nemacka). Putin je ojacao Rusiju i to mu se ne moze osporiti i to ju je ojacao u situaciji u kojoj bi malo ko to uspeo. Sad ce neko da kaze da Rusi zive u siromastvu i to jeste uglavnom tacno, a sto je jos gore, socijalne razlike su veoma izrazene. Ipak, nije lako postici standard kada na svakom koraku nailazis na "zatvorena vrata". Putin se prvo opredelio za jacanje vojske (sto je, po meni, ispravno), jer zivimo u svetu sile i bez jake vojske po narodu pisa kako ko stigne (mi smo cist primer, zatrovali nas '99 da cemo jos 200 godina obolevati od kojekakvih bolestina). Bez jake vojske nema ni jake politike, a ni jake ekonomije, jer se silom stite ekonomski interesi. Putin je ucio na greskama prethodnika koji su za saku $ i par cisterni vodke i sopstvene gace prodali. Jbg, Rusija nema naftu kao Emirati pa da naprave dar-mar ni iz cega, a i ogromni su teritorijalno, a cuvanje tolike zemlje iziskuje brdo love i cinjenica je da ce ekonomski rast biti uzlazan, ali ne treba ocekivati da ce se bilo sta na brzinu poboljsati. 
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr