Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

#580
Citat: mt:s poslato 27 April, 2015, 12:37
Snimak je stravièan. Najvi¹e mrzim ubijanje i maltretiranje ratnih zarobljenika. Ovo ¹to su uradili je grozno.

Naravno, postoji uvek doza sumnje u autentiènost, jer su rusi pravili neke obmane kao ¹to je veæ bilo sa nekom decom koju su navodno razapinjali a potom sve ispala ¾e¹æa obmana.
Naravno vreme æe da poka¾e.

Ono ¹to mi je jo¹ upalo u oko...

Citat: eclipse4 poslato 25 April, 2015, 22:36

sinam je izgleda autentican (o spaljivanju pripadnika narodne milicije) javio se i Dejan Beric:

"""""Nije nista cudno ovo je samo jedan od dokaza da je bataljon AZOV fasisticka formacija.
Tako su se ponasali i kod Ilovajska,ako se secata tada sam objavio da su sest nasih izvodjaca koji su trebalida kontrolisu povlacenje , i bili bez oruzja zarobili , izvadili im oci , dvojici odsekli glave a ostalu cetvoricu zapalili.
tada je stiglo naredjenje o unistavanju fasisticke armade pod Ilovajskom ,jako malo ih se probilo zivih.Za ovo isto ce da plate.

Eto kome nase vlasti salju 100000 eura ako sam dobro procitao finansiske pomoci.
.
.
.

Znaèi ipak su rusi napali kolonu koja se organizovano povlaèila posle dogovora o povlaèenju. ©ta si onda kenjao pre 15 strana o tome da su se probijali i da to nije bilo organizovano? Zar ne vidi¹ da su ih pobili na istu foru kao ¹to su JNA pobili u Sarajevu i Tuzli?

Ovaj tenk ¹to se vrti oko bvp ti je mator jedno 5-6 meseci. Nije nikakva novost.


budi ljubazan pa mi kopiraj sta sam napisao pre 15 strana,stvarno nemam vremena sada da citam unazad sem ako meni nesto treba ;)


mt:s

Zna¹ valjda ¹ta si pisao ili ima¹ amneziju?
Posle ove Beriæeve izjave trebao bi svoj stav o "velikoj pobedi u Ilovajsku" malo redizajnira¹ ;)

eclipse4

Kolega T72B3 ja sam ti napisao cini mi se "nemam vremena da citam 15 strana unazad" a vise mojih reci ste preokrenuli i pokusali da doterate onako kako vama odgovara,pa mi je zato bolje kad kopirate tekst.

Nemam ja sta da redizajniram,nadam se da ce biti jos velikih pobeda nad ovim fasistama i nacistima,pa i vecih od ovih u Ilovajsku!


goranvojska

eklipse-sve ti verujem.al da TI nemas vreme e to mi nesto neverovatno.ako je neko pisao ovde i to tekstoveeeeeeeee malo podugacke e to si na prvom mestu.

eclipse4

 ;D ;D tako je gorane procitao si sve izmedju redova  ;D ;D nego da vidimo sta ima od novosti za danas ;)


i albanci konja za trku imaju ;) ovo je na srpskom ne treba prevod ;)

http://www.pravda.rs/2015/04/27/albanija-preti-rusiji-pazite-sta-pricate-mi-smo-nato-clanica/

valcmanova (poTrosenkova) imovina fabrike je konfiskovana u Ljipjecku.kako se procenjuje imovina je konfiskovana zbog utaje duga od  2 milijarde rublji ,bice ovo malo interesantno.ali kao to je uzrok ili odgovor na dug

da ispravim tj da dodam,necu da obrisem napisano.

njohov dug je 3.5 miliona dolara a navodno im je konfiskovana imovina koja vredi 38.9 miliona dolara.
medjutim s druge stran kazu da ime je sve oduzeto i fabrika i zemljiste ali  fabrika funkcionise i dalje sasvim normalno....za sada jebe opet lud zbunjenog....

http://ria.ru/incidents/20150428/1061460417.html

sa druge strane,u "radu" je vec usao u proceduri zakon o nacionalizaciji ruske imovine ;)

http://www.gazeta.ru/business/news/2015/04/20/n_7126189.shtml

oko Cjernobilja je izbio pozar na oko 2000 hektara (za sada trazim i ja vise informacija) i tvrdi se da moze doci do kontaminacije radioaktivnim cesticama....

http://russian.rt.com/article/88512

28.04.2015 Под Чернобылем бушуеÑ, мощный лесной пожар

ovo je fejs stranica grada Ljvov (Lavov ili Ljviv) ko ga kako zove kod nas,medju slikama se moze naci i ova.
na slici je nacisticki vojnik ili esesovac "galicija" a na tekstu pise "svet ih je izdao"

inace 28.aprila je valjda formiran neki divizion ili tako nesto da ne lupam gluposti pod tim nazivom SS "galicija".oni su nakon rata i osudjeni u nekom nemackom gradu (Nuremberg?) za ratne zlocine,sve jedno nemci su budale,ovo su heroji koje je svet izdao...pouzdano znaju ukrajinci (nemci bi mogli malo nesto i da nauce od ukropa)

https://www.facebook.com/lviv1256/photos/a.678272155558551.1073741828.377804578938645/905919919460439/?type=1

kad smo vec u Ljvovu evo jos jedne.....prilikom gradnje tramvajskih sina u mestu "Sihiv" rovokopac je upao u rupu koju je sam iskopao......(ali ovo i nema veze toliko sa ratom)

https://www.facebook.com/lviv1256/photos/a.678272155558551.1073741828.377804578938645/905826032803161/?type=1

Sirokino opet gadjano iz Mariupolja,predskazanje sasefilipovica se nikako ne uklapa u dogadjaje u zadnjih mesec dana....

[eng cc subs] Shirokino resident: Shirokino's being shelled from Mariupol

spremaju se i nasi za paradu polako i to sa svojom i zaplenjenom tehnikom....cija je da je bitno da sluzi ;)















na kojim je ovaj drogama  [rofl] [rofl]

jacenjuk:
"I am convinced that there is a significant prospect that the Ukrainian language will become an official language of the EU, and that's why we've gathered here today,"
the prime minister said during the plenary session.

ukratko on je ubedjen da ce ukrajinski jezik biti oficijalni jezik EU  [rofl]

jedan od komentara na ovu izjavu:

"CanI have some of the stuff they are taking????[rofl]

evo vam malo olicenje vase ukrajine.....sto bi "neko" sa foruma rekao,tj vec je napisao da su njegove simpatije na strani ukrajine....potpuno ga "razumem" i zasto...
pogledajte i kako su mirni protesti poceli na majdanu (kako ih ameri i euronacisti nazivaju)

"The Right Sector": the history, fascist ideology and role in Euromaidan (Ukraine)

oko 13.000 ljudi se do sada vratilo u debaljcevo

http://dan-news.info/gumanitary/bolee-13-tysyach-mirnyx-zhitelej-vernulis-v-debalcevo-mer.html

brazilski dobrovoljac Rafael je kako kazu ozbiljno ranjen,za sada se nalazi u bolnici i nista se vise od toga nezna (on je sa desne strane)
evo opet maloi ispravke,on je svestan i "kao" izjavio da jedva ceka da se vrati u borbu inace je ranje negde kod aerodroma....



http://novorossia.today/brazilian-volunteer-rafael-lusvarghi-was-seriously-wounded/

novinari pod ukropskom vatrom u stambenom naselju u Donjecku  inace to su Vijetnamski novinari

Donetsk: journalists under Ukrainian fire in residential neighborhood (21.4.15)


mt:s

©to se tièe "velike pobede u Ilovajsku"... to samo ka¾e kakav si èovek  [thumb_down]

Citat: eclipse4 poslato 28 April, 2015, 20:50
Kolega T72B3 ja sam ti napisao cini mi se "nemam vremena da citam 15 strana unazad" a vise mojih reci ste preokrenuli i pokusali da doterate onako kako vama odgovara,pa mi je zato bolje kad kopirate tekst.
Nemam ja sta da redizajniram,nadam se da ce biti jos velikih pobeda nad ovim fasistama i nacistima,pa i vecih od ovih u Ilovajsku!
Kada napi¹e¹ tenk T72B3, trebalo bi odmah da savije¹ glavu i da pocrveni¹ zbog onih silnih postova o nepostojanju tih tenkova u Ukrajini, a zatim o tim zarobljenim tenkovima pa na kraju i plasiranje tenkova ruske vojske koje su rusi bojili jednom belom linijom za potrebe vojne ve¾be kao Ukropske tenkove.
To ¹to si izbrisao slike iz tvojih propagandnih i manipulatorskim postovima ni¹ta ti ne vredi. Sva sreæa postavljen je link prema izvornom èlanku.

Ali da se setimo malo tvojih bisera u vezi tenkova...
Inaèe kao ¹to je neko napisao, sama modernizacija tenka T72B3 ko¹ta oko 1,5 miliona dolara po komadu. Rusija ih ima manje od 300. Od toga je dobar deo na Krimu i Donbasu.

DNR zarobio tenk  [rofl]
Citat: eclipse4 poslato 06 Mart, 2015, 15:13
sta ce t72b3 kod ukropa???ovo je zarobljen tenk od strane nasih
mozda su rusi donirali koji tenk i nasima i ukrajincima za igranje




daj boze da su nasi dobili celu tu kolonu tenkova od rusa......medjutim i da jesu,jos ni ameri nemaju dokaza za to,da ih imaju vec bi odavno bili obelodanjeni....cudni su putevi podzemni ;)
"Ukrajinci" uèestvuju na ruskim manevrima  [rofl]
Citat: eclipse4 poslato 07 Mart, 2015, 19:56
uzmi u obzir slike koje je kolega postavio i pogledaj ciji su borci poslikani pored?ukrajinski ili Novoruski?naravno Novoruski...znaci po nekoj logici ukrajinci su razbili nasima tenkove  a nasi se slikaju pored tih tenkova kao da su ih opet....nasi razbili ;)
malo smesno zar ne ;)
znas kako se borci Novorusije obelezavaju a kako ukrajnski...prema tome...sve je jasno.
nadam se da sam uspeo da odgovorim...
mali edit:
ako se ne varam,ovo je trofej od prosle godine iz ilovajska (ukropsko obelezje)

ukropsko obelezje


[clapp]

eclipse4

Citat: mt:s poslato 29 April, 2015, 11:42
©to se tièe "velike pobede u Ilovajsku"... to samo ka¾e kakav si èovek  [thumb_down]
Citat: eclipse4 poslato 28 April, 2015, 20:50
Kolega T72B3 ja sam ti napisao cini mi se "nemam vremena da citam 15 strana unazad" a vise mojih reci ste preokrenuli i pokusali da doterate onako kako vama odgovara,pa mi je zato bolje kad kopirate tekst.
Nemam ja sta da redizajniram,nadam se da ce biti jos velikih pobeda nad ovim fasistama i nacistima,pa i vecih od ovih u Ilovajsku!
Kada napi¹e¹ tenk T72B3, trebalo bi odmah da savije¹ glavu i da pocrveni¹ zbog onih silnih postova o nepostojanju tih tenkova u Ukrajini, a zatim o tim zarobljenim tenkovima pa na kraju i plasiranje tenkova ruske vojske koje su rusi bojili jednom belom linijom za potrebe vojne ve¾be kao Ukropske tenkove.
To ¹to si izbrisao slike iz tvojih propagandnih i manipulatorskim postovima ni¹ta ti ne vredi. Sva sreæa postavljen je link prema izvornom èlanku.

Ali da se setimo malo tvojih bisera u vezi tenkova...
Inaèe kao ¹to je neko napisao, sama modernizacija tenka T72B3 ko¹ta oko 1,5 miliona dolara po komadu. Rusija ih ima manje od 300. Od toga je dobar deo na Krimu i Donbasu.

DNR zarobio tenk  [rofl]
Citat: eclipse4 poslato 06 Mart, 2015, 15:13
sta ce t72b3 kod ukropa???ovo je zarobljen tenk od strane nasih
mozda su rusi donirali koji tenk i nasima i ukrajincima za igranje




daj boze da su nasi dobili celu tu kolonu tenkova od rusa......medjutim i da jesu,jos ni ameri nemaju dokaza za to,da ih imaju vec bi odavno bili obelodanjeni....cudni su putevi podzemni ;)
"Ukrajinci" uèestvuju na ruskim manevrima  [rofl]
Citat: eclipse4 poslato 07 Mart, 2015, 19:56
uzmi u obzir slike koje je kolega postavio i pogledaj ciji su borci poslikani pored?ukrajinski ili Novoruski?naravno Novoruski...znaci po nekoj logici ukrajinci su razbili nasima tenkove  a nasi se slikaju pored tih tenkova kao da su ih opet....nasi razbili ;)
malo smesno zar ne ;)
znas kako se borci Novorusije obelezavaju a kako ukrajnski...prema tome...sve je jasno.
nadam se da sam uspeo da odgovorim...
mali edit:
ako se ne varam,ovo je trofej od prosle godine iz ilovajska (ukropsko obelezje)

ukropsko obelezje


[clapp]


kazi mi samo jel se pravis nepismen,ozbiljno te pitam?
ako si pismen uzmi isprocitaj sve lepo bice ti mnogo jasnije.
a nek jede govna ona ko je obrisao sliku pa makar i jednu jedinu ne dve jel moze? ;)

pise ti ukropsko OBELEZJE  bilo je komentar oko obelezavanja citaj,citaj i samo citaj......ali ovde ocigledno samo tebi i jos nekom treba prevod sa srpskog na srpski.


zbog cega da crvenim zbog ovog T72B3 koji si ti postavio i oni bez kupole gde se vidi samo platforma [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] legendo vlaske muzike ;)





CitatAli da se setimo malo tvojih bisera u vezi tenkova...
Inaèe kao ¹to je neko napisao, sama modernizacija tenka T72B3 ko¹ta oko 1,5 miliona dolara po komadu. Rusija ih ima manje od 300. Od toga je dobar deo na Krimu i Donbasu.


kad budes imao neki dokaz da je rusija slala unikatne tenkove na Donbas,postavi mi ovde i ja cu ih rado prihvatiti ponovo poceti da verujem u rusiju!!!najdraze bi mi bilo da se potvrdi tvoja teorija,ne zaboravi da ja ne prikrivam nista....ja hocu da vidim to sto ti kazes,samo mi daj dokaz!

ja nisam protiv tvojih teorija o tome ja sam ZA NJIH,al nemam ni jedan opipljiv dokaz majstoreeeeee,nemaju ni ameri,ni nemci,nemas ih ni ti....

sasafilipovic

Pa ti si bre èoveèe postavio snimak i sliku gde su "tvoji" "zarobili" tenk T72B3. Kakav dokaz jo¹ tra¾i¹? Ti si taj dokaz postavio.

eclipse4

 [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

MIP ukrajine trazi od rusije da objasni posetu Medbjedeva Krimu a takodje su zatrazili i da ruski zvanicnici uopste prekinu posetu Krimu jer je to "smisljeno krsenje ukrajinskog zakonodavstva"    ;D ;D

http://news.liga.net/news/politics/5660122-ukraina_trebuet_ot_rf_obyasnit_poezdku_medvedeva_v_krym.htm

eclipse4

#589
na 5:30

Sirokino u pitanju "nasi korektori vatre,nikako da nauce kako se kriguje vatra,sve nasebe navlace granate"  [thumb_up]

Чеченцы в Украине. Ð'ой в Шырокино 2.

eclipse4

prijatelj rusije i postovani partner poTrosenko izjavio je i podvukao da ce rat u ukrajini potrajati onoliko dugo koliko god je potrebno dok se ne povrate Krim i Donbas

http://ria.ru/world/20150430/1061981148.html

evo malo slika bespilotne letelice OSN (inace je zoom na ovim novim letelicama fantastican ;)  )

http://colonelcassad.livejournal.com/2166583.html


ukratko komitet oruzanih snaga amera odobrio je izmene budzeta od 200 miliona dolara za oruzje i namirnice ukrajini.

kana ce u iste svrhe dati 300 miliona ( a putin poslao 8 tenka da narod donbasa resi rat)

http://www.tvc.ru/news/show/id/67429

muzicki spot 18+

18+ Я ошибался / I was wrong

odesa,zgrada grackog veca ;)


 


kazu da je ovo Lugansk i nasa tehnika,vezbaju za dan parade.....svidja mi se boja tehnike.....mirise na..... ;)

Луганск Колонна Ñ,еÑ...ники из РФ/Convoy from Russia in Lugansk


eclipse4

#592
Kosovska Mitrovica

http://facebookreporter.org/2015/05/02/%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D1%85%D0%B8/


evo okupili se svi ruski partneri u petersburgu jos samo neki momci sa zastavama duginih boja pocnu da tverkuju....

SAN PETERSBURGO PRIMERO DE MAYO

ukropski pioni blizu Donjecka....nesto ovde nije uredu ili?sta kaze sasafilipovic o pravcu rusa ka Mariupolju?napreduju li rusi tamo ili ukropi oko donjecka sa "lakom" tehnikom? zeznuse te oni ajdarski i zapadni forumi sa napadom na Mariupol?
inace jaka granatiranja na svim frontovima...ovi nasi "divni ljudi" moraju jos da trpe dok kremlj ne bude dao dozvolu da smeju da uzvrate....

А воÑ, и Ñ,е самые "Пионы" Ð'СУ с коÑ,орыÑ... вчера обсÑ,реливали Ð"онецк

kad smo kod nacista i fasista....azov je zauzeo posmatracki punkt ojebsa,sad ce lavrov da okrene svince na telefon da se pozali i duboko osudjuje ovaj potez i na tome ce i da se zavrsi,cak toliko brinu o svom narodu

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2551159

pazi kad vec zvao dacica,verovatno izjavio izuzetno duboku zabrinutost za sva desavanja......samo js nikom nije jasno kako on to misli da mu dacic pomogne?   ;) ;) ;)

http://ria.ru/world/20150503/1062276823.html

izgleda da ljubav bas i ne cveta tamo




jenki u redovima ukropa

«We are assisting with that» â€" Yankee G.I. in Ukraine

evo malo slika iz granatiranog kijevskog rejona

http://dan-news.info/defence/posledstviya-ukrainskix-obstrelov-v-kievskom-rajone-donecka-foto.html

2.maja su ukropi koristili i grad

Ð"онецк 2 мая .укроÑ,,ашисÑ,Ñ‹ начали инÑ,енсивные обсÑ,релы города

zrtve iz Odese

Memorial video for the victims of Odessa massacre on May 2, 2014


da izmenim post.....vec drugi put za ovo vece preduhitrim i sebe i druge.....vec je pocela zajebancija na racun rusije,nije proslo ne primeceno  [rofl] [rofl] [rofl] lavrov izrazava duboku zabrinutost





eclipse4

put (Sirokino)

Ð"орога возле Широкино / Road near Shirokino

18+ cena Debaljceva

Правда о коÑ,ле Ð"ебальцево. Шокирующие кадры и Ñ...роника собыÑ,ий_30.04.2015

poceli su da dele licne karte Luganska i pasose....rusi ih ne priznaju na granici,ukrajinci takodje a ni ostatak sveta....nije mi samo jasna njihova svrha i zasto se novac trosi na te gluposti.....
ako do kraja ne budu priznati,sve ce to baciti u vodu preko noci.....a kako stoje stvari sa gospodinom sahistom i gospodinom duboka zabrinutost.....tesko da ce im nesto pomoci u bilo cemu...

http://colonelcassad.livejournal.com/2173355.html

borba sa bespilotnim letelicama

ПÐ'О оÑ, Ð'ПЛА в дейсÑ,вии. Ð"онецк




mt:s

Moram da primetim ne¹to... rat se malo smirio, sporadièno se puca ili je skroz mirno. U Donbasu sledeæe stanje... U Donjetsku i ostalim mestima koja su "oslobodjena od nacista" ljudi ¾ive od humanitarne pomoæi, nemaju redovna primanja, deca ne idu u ¹kolu sve je u haosu... u tom istom Donbasu, 50km dalje u gradovima gde su jo¹ uvek "okupatori" i "nacisti" sve funkcioni¹e normalno... fabrike, ¹kole, vrtii, platni promet, namirnice u prodavnicama, sve je u najboljem redu. Kako to obja¹njavate?

mt:s

Citat: eclipse4 poslato 28 April, 2015, 20:50
Kolega T72B3 ja sam ti napisao cini mi se "nemam vremena da citam 15 strana unazad" a vise mojih reci ste preokrenuli i pokusali da doterate onako kako vama odgovara,pa mi je zato bolje kad kopirate tekst
Nemam ja sta da redizajniram,nadam se da ce biti jos velikih pobeda nad ovim fasistama i nacistima,pa i vecih od ovih u Ilovajsku!

Èega se pametan stidi time se neki drugi ponose. Sam Beriæ ti je rekao da su bombardovali kolonu koja se organizovano povlaèila. Pobeda je bila do onog momenta kada su ukrajinci krenuli da napu¹taju grad. Ostatak je smrdljiva taktika... Smrdljiva taktika ruske strane koja je povukla jednu drugu stvar. A to je da se Ukrajinci nisu organizovano povukli iz Debaljceve iako su imali ponudu od ruske strane da se izvuku bez borbe, bez obzira na to ¹to su bili opkoljeni, jer su znali da ih èeka ista sudbina kao u Ilovajsku. Zato su se branili do zadnjeg dana. Epilog je strahovito razaranje grada i okoline i mnogo mrtvih na obe strane.

Dukags

Citat: mt:s poslato 08 Maj, 2015, 10:48
Moram da primetim ne¹to... rat se malo smirio, sporadièno se puca ili je skroz mirno. U Donbasu sledeæe stanje... U Donjetsku i ostalim mestima koja su "oslobodjena od nacista" ljudi ¾ive od humanitarne pomoæi, nemaju redovna primanja, deca ne idu u ¹kolu sve je u haosu... u tom istom Donbasu, 50km dalje u gradovima gde su jo¹ uvek "okupatori" i "nacisti" sve funkcioni¹e normalno... fabrike, ¹kole, vrtii, platni promet, namirnice u prodavnicama, sve je u najboljem redu. Kako to obja¹njavate?
[watching]
Oprosti al' ovo neodoljivo podseæa na "Dok su se Nemci kretali putevima na¹i su i¹li po vujkojebinama...", mislim i za vreme okupacije Beograd je odlièno funkcionisao, red rad i disciplina, pa opet narod nije hteo...!?
Mo¾da smo i pogre¹ili, vidi¹ Rusi i tada ginuli sve do Berlina, sad im ne daju ni na spomenik da polo¾e vence, d¾abni pos'o naèisto?

eclipse4

Citat: mt:s poslato 08 Maj, 2015, 10:48
Moram da primetim ne¹to... rat se malo smirio, sporadièno se puca ili je skroz mirno. U Donbasu sledeæe stanje... U Donjetsku i ostalim mestima koja su "oslobodjena od nacista" ljudi ¾ive od humanitarne pomoæi, nemaju redovna primanja, deca ne idu u ¹kolu sve je u haosu... u tom istom Donbasu, 50km dalje u gradovima gde su jo¹ uvek "okupatori" i "nacisti" sve funkcioni¹e normalno... fabrike, ¹kole, vrtii, platni promet, namirnice u prodavnicama, sve je u najboljem redu. Kako to obja¹njavate?
istina smirenije je nego kad je bio u punom jeku ali za sada svako vece posebno ima granatiranja na svim frontovima.i nista nije prestajalo.....


Citatdeca ne idu u ¹kolu sve je u haosu... u tom istom Donbasu, 50km dalje u gradovima gde su jo¹ uvek "okupatori" i "nacisti" sve funkcioni¹e normalno... fabrike, ¹kole, vrtii, platni promet, namirnice u prodavnicama, sve je u najboljem redu. Kako to obja¹njavate?

i kod nas je nekad plata bila 2 marke....mogao si da kupis kesu bombona ali sve jedno ipak se zvala plata.treba da pratis ekonomiju ukrajine koja se raspala ko ofucana kurva a ne "platu",a sto vise vreme prolazi sve ce im gore i gore biti jer ce ovi da uzmu njihov danak i onda ih ostaviti na cedilu izjebene i iskoriscene.....za sada ameru sve ide po planu,najveci gubitnik ukrajina (okrenula ledja najboljem prijatelju,pocinje prodaja svih najmocnijih kompanija i resursa amerima,plus prodaju svoju izmrcvarenu zemlju) a zatim je rusija,koja debilasto pokusava da se pravi "fina" ali se ne pitaju pred kim se ona to pravi fina kad je niko ne jebe vise strucno,pokazala je svoju silu i jacinu "izrazavamo duboku zabrinutost"

a kako to objasnjavamo?prosto,objasnio ti je vec Pseto PoTrosenko (imas vec okaceno ali si izgleda preskocio taj deo iz simpatija):


https://youtube.com/devicesupport

a da ti ja objasnim pored poTrosenka,verovatno je logicno da se ljudi Donbasa plase da salju decu u skolu zbog fashista koji gadjaju skole i obdanista (u slucaju da nisi video mrtvu decu u skolama,na ulici,obdanistima,podrumima,onda ti ovo pratis samo iz simpatija prema nacistima a ako nadjes mrtvu decu koju je Narodna milicija ubila,slobodsno postavi izvor i snimke pa da diskutujemo)uostalom sve sto si imao prosli put da  kazes je da je narodna milicija ranila deset osobe na ulici.....jaka komparacija u odnosu na ukrajinske naciste!!!! dok Narodna milicija NE vrsi nikakva ofanzivna dejstva vec samo defanzivna.zahvaljujuci oipet tim rusima koje pljujete a na vasoj su strani.
mislim da bi ovo bilo logicno svim uzrastima.

uostalom od cega i da funkcionisu jadni kad im skoro nista ne funkcionise i jos uplacuju porez u fond ukrajine,jer su na celu samo izdajnici i marionete.da citas vise i to bi znao.....bacaju pare na gluposti umesto na bitnije stvari.....ali to je vec druga tema.
dokle god neko ne "skine" plotnickog i zaharcjenka.....tesko da ce tu biti icek pametnijeg sem kradje sa vrha.


a rekao sam ti kad budes otvorio oci i poceo da vidis sta zapravo rade ti nacisti,tada ces moci i realnije da sagledas stvari....kao prvo,trebas poceti da izucavas ukrajinu ako ne od onog ukrajinskog isusa hrista i prve ukrajinske  podmornice u "kameno doba" pocni bar od prvog svetskog rata na ovamo....

nemoj stalno da citas ko da ja pisem protiv tebe,jer zapravo uopste nije tako,simpatican si mi za raspravu ;)

[cheers]

eclipse4

Citat: mt:s poslato 08 Maj, 2015, 11:03
Citat: eclipse4 poslato 28 April, 2015, 20:50
Kolega T72B3 ja sam ti napisao cini mi se "nemam vremena da citam 15 strana unazad" a vise mojih reci ste preokrenuli i pokusali da doterate onako kako vama odgovara,pa mi je zato bolje kad kopirate tekst
Nemam ja sta da redizajniram,nadam se da ce biti jos velikih pobeda nad ovim fasistama i nacistima,pa i vecih od ovih u Ilovajsku!

Èega se pametan stidi time se neki drugi ponose. Sam Beriæ ti je rekao da su bombardovali kolonu koja se organizovano povlaèila. Pobeda je bila do onog momenta kada su ukrajinci krenuli da napu¹taju grad. Ostatak je smrdljiva taktika... Smrdljiva taktika ruske strane koja je povukla jednu drugu stvar. A to je da se Ukrajinci nisu organizovano povukli iz Debaljceve iako su imali ponudu od ruske strane da se izvuku bez borbe, bez obzira na to ¹to su bili opkoljeni, jer su znali da ih èeka ista sudbina kao u Ilovajsku. Zato su se branili do zadnjeg dana. Epilog je strahovito razaranje grada i okoline i mnogo mrtvih na obe strane.

istina,kao sto se neko dici fasistima i teroristima tako se ja dicim BORCIMA ZA SVOJU SLOBODU!!!a da su kojim slucajem neki djiberi ubijali decu iz mog sela koju sam poznavao,decu mojih prijatelja,rodjaka i familije.....zanas kako bih ih ubijao,bez trunke milosti!!!jos da im nadjm nazi tetovaze po telu i banerske frizure.....

gde pise da su gadjali kolonu koja se organizovano povlacila???? molim te kopiraj mi taj deo,evo cekam i podseticu te stalno na to da mi kopiras...

"ako se secata tada sam objavio da su sest nasih izvodjaca koji su trebali da kontrolisu povlacenje , i bili bez oruzja zarobili , izvadili im oci , dvojici odsekli glave a ostalu cetvoricu zapalili." zar ce neko u ORGANIZOVANOM  povlacenu da ima vreme da kolje,vadi oci i pali benzinom.....mozda u americkim filmovima,rambo,univerzalni vojnik ovo ono....

Citatbez obzira na to ¹to su bili opkoljeni, jer su znali da ih èeka ista sudbina kao u Ilovajsku. Zato su se branili do zadnjeg dana. Epilog je strahovito razaranje grada i okoline i mnogo mrtvih na obe strane.

https://youtube.com/devicesupport

pa sta je sa onim silnim ranjenicima i onima sto se predali.....sto nisu bili ubijeni,izvadjene oci,zaklani i zivi spaljeni??? i to je neka smrdljiva taktika???


CitatEpilog je strahovito razaranje grada i okoline i mnogo mrtvih na obe strane.

a gde druze mnogo mrtvih,nemoj tako.....pa tu je stradalo samo 3-4 ukrajinaca 7000 civila i oko 30.000 vojnika Novorusije....i oboren je jedan ruski leteci tanjir......
ah da....da iz aerodroma se jos uvek vade tela cuvenih kiborga!!!

eclipse4

#599
jedna slika za odusevljenje odakle ovom narodu toliko snage za jedinstvo i postovanje,samo ispratite kolonu na slici.


saur mogila 9.maj 2015!  [clapp] [clapp]





motorola testura novu opremu (click na link ispod)

https://www.youtube.com/watch?t=88&v=2s3Qx_IWQmQ

jedina iskrena parada! (link ispod)

https://www.youtube.com/watch?v=gn3pii9GoXM


Makijevka





a evo kako izgledaju deca u Novorusiji



a evo deca u ukrajini (deca nisu kriva tako ih uce)




image hosting free

transport (pred sam kraj)  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=OLuiwe4lQ6s


motorola na paradi

https://www.youtube.com/watch?v=jgB5XkKrr7Q



!!!!!18+++++++!!!!!

topovsko meso (uglavnom kiborzi sa aerodroma)

http://fishki.net/anti/1518341-jeho-quotorganizovannogo-othodaquot.html