Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Citat: Slaninar poslato 19 April, 2015, 08:27
Citat: sasafilipovic poslato 16 April, 2015, 19:13
Nema sanse da je mrud. Okrece se prema neprijatelju ne prema svojim polozajima. Koristi se samo rucno opaljivanje da bi se izbeglo slucajno opaljenje, naprimer zivotinje i slicno. Naricito se ne okrece prema svom polozaju.

Osim ako se majstor zajebe pa je pogre¹no okrene. De¹ava se.

Ti to ozbiljno? Stvarno treba¹ da bude¹ genije da pogre¹i¹...



http://previewcf.turbosquid.com/Preview/2014/05/27__07_05_07/MON50.pngdede1694-2c17-41c7-8492-0caa430a89cdLarge.jpg




mareskin


Vrlo moguæe, ako ne zna¹ æirilicu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

izjava vojnika ukropa koji je sluzio u jedinici 2730:
ukrako vojnicima su date tablete koje "zatupljuju mozak" a kod nekih (verovatno mozda nezeljni efekat) izazivalo vrtoglavice.

bili su primorani da stvaraju provokacvije,da se oblace u proruskim uniformama sa lentama svetog djordja i tako ici po gradu,pljackati prodavnice u Artjemovsku...itd....

izgleda da i ukrajinci ispiraju mozak ne samo rusi  [rofl]

http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201504191655-rw9t.htm

polako evropa dolazi po svoje!
Harkov juce,protest protiv poskupljenja cene benzina

Ð' Харькове 60 авÑ,омобилисÑ,ов перекрыли ценÑ,ральную площадь Ñ,ребуя оÑ, Порошенко вернуÑ,ÑŒ бензин


ukrop prica ruski  ;D ;D ;D
prica o zlodelima SVOJIH kako su pljackali itd.....

ОÑ,кровенный рассказ подразделение Торнадо о мародерсÑ,ве 80-Львовской бригады Ð'Ð"Ð' ЖЕСТЬ

inace da bude jasnije ovo je jos jedan furunas iz ekipe sahtorsk (bivse) a danasnji tornado....  [rofl] [rofl]

ovi ukropi bas vole ga da ga stiskaju s puno ljubavi  [rofl] ovo je vec koji 4-5 iz redova ukropa?

SLAVA UKRAINE!!!  [rofl] [rofl]

(letos je i njemu hakovan pc pa otud slike,kao i ostalih)



ako neko sumnja jer mu se glava ne vidi,evo i videa kiberberkuta

18+ КИÐ'ЕРÐ'ЕРКУТ Ð'ЗЛОМ ЛИЧНЫХ Ð"АННЫХ КОМАНÐ"ИРА Ð'АТАЛЬОНА ШАХТЕРСК РУСЛАНА


juce je u Lvivu ubijen kapetan policije tako sto je vezan za konja i vucen 13 kilometara.....

http://korrespondent.net/ukraine/events/3505264-na-lvovschyne-kapytana-mylytsyy-pryviazaly-k-loshadiam-y-protianuly-13-km?hc_location=ufi

evo i slike,medju njima i ta gde konj vuce telo coveka,to su uglavnom torture koju su upotrebljavali ukrajinski fasisti (banderovci) za vreme drugog svetskog rata nad Poljacima
dakle,istorija se ponavlja....

http://www.og.com.ua/st1708.php


ukrajinci klece pred donaldom tuskom ;)



woow filatov daje 100.000.000 dolara za likvidaciju putina ili smenu ;)

http://x-true.info/1322-100-millionov-dollarov-za-fizicheskuyu-likvidaciyu-vv-putina.html

ameri ostaju do 2017 godine u ukrajini....samo?

Ð"есанÑ,ники 173 бригады США прибыли на Украину 17.04.15

snimak iz Sanzarovke

unisteni ukropi

Ð'ой за высоÑ,у 307,5. УничÑ,оженный укрепрайон караÑ,елей. Санжаровка

fenomenalan video Grisanova...pogledajte (18+)

sasofilipovicu,procitaj sve sta pise...

АрÑ,Ñ'м Ð"ришанов - Ð"обро с ракеÑ,ами / Good rockets / War in Ukraine (English subtitles)

sahrana Buzine....inace on je bio proruski orijentisan novinar u kijevu....zato je i ubijen.

ljudi na sahrani skandiraju "fasizam nece proci"

19.04.15 На поÑ...оронаÑ... Ð'узины пели Священную войну и скандировали «Фашизм не пройдеÑ,!»

inace ovo je intervju Buzine 3 dana pre ubistva,odgledajte

[eng subs] Last Oles' Buzina's interview filmed 3 days before he was murdered


Juzna Osetija otvorila konzulat u DNR

Ukraine: South Ossetia first to open consulate in Donetsk


sasafilipovic

Da li sam trebao ne¹to posebno da vidim na tom snimku?

Slaninar

Citat: sasafilipovic poslato 19 April, 2015, 21:53
Ti to ozbiljno? Stvarno treba¹ da bude¹ genije da pogre¹i¹...

It has been known to have happened.  :) 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Nema sanse da je profesionalna vojska kao sto je ukrainska pogresila. Ipak su to dobro obuceni i pripremljeni vojnici koji uvek znaju sta rade...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 20 April, 2015, 02:45
Da li sam trebao ne¹to posebno da vidim na tom snimku?


Da jos jednom izjavu muzjenka,pretpostavljam da znas ko je on ili?

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 20 April, 2015, 09:12
Nema sanse da je profesionalna vojska kao sto je ukrainska pogresila. Ipak su to dobro obuceni i pripremljeni vojnici koji uvek znaju sta rade...
Oni su izmislili vojsku!jos za vreme ukrajinskog isusa hrista  [rofl] [rofl] [rofl]

mt:s

Gledam utro¹ak municije u ratovima u zadnjih 100 godina. U Vijetnamu je bilo ispaljeno oko 50.000 metaka po ubijenom vojniku. U Afganistanu èak 250.000 meatak. Ne znam da li se u ovom ratu vodi neka statistika ali bilo bi dobro da se vidi neko poredjenje.

eclipse4


mt:s

Da li se ruski neo nacisti raèunaju kao nacisti ili je njima odmah sve opro¹teno?
http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_National_Unity
http://www.rusnation.org/



eclipse4

RNE se od prvih dana bori u Novorusiji,njihovi pripadnici su ucestvovali na svim frontovima ali to sto su cinili ovi ukrajinski kibiceri ovi nisu radili.....

u huntinim redovima ima isto antifashista i anarho-komunista i to cak iz iz rusije!

a  Barkasov je pozvao ruse da ODBRANE narod Novorusije i da se prikljuce borbama za nju A NE DA krenu da ubijaju ukrajince do kijeva!

monsterbnt

Tek mi je ruski nacista idiotizam.... Pa pobili su vas 20 miliona mater vam glupu...
Smrt SVIMA!!!!

sasafilipovic

Znaèi ruski nacisti su dobri a ukrajinski nisu... Zanimljivo...
A kako su lepo sklonili svastiku pa stavili pitomiji amblem na rukavu za potrebe ratovanja u Ukrajini. Ali da ne bude da ne znate ko su oni stvarno:





A evo ga i eclipseov Barkasov, fin gospodin èovek... Ne bi me èudilo da ima¹ istetoviran kukasti krst na grudima... :)

monsterbnt

Jedina razlika je sto ukrainci imaju duzu istoriju nacizma, i generalno ga kao nacija mnogo vise tolerisu (da ne kazem bas podrzavaju)... Sve ostalo je isto.... Govna koja treba spaliti.....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 20 April, 2015, 17:49


A evo ga i eclipseov Barkasov, fin gospodin èovek... Ne bi me èudilo da ima¹ istetoviran kukasti krst na grudima... :)


nisam ja ti ne zaboravi  ;D

citaj pozadi 2-3-4 stranica....imas tamo odgovor vec ispisan....licno ne podrzavam takva sranja....ali kao sto sam rekao...RNE ovde brani pravoslavlje i ruski narod nije otisao da napada ukrajince......
ja sse nadam da sam i gore to izuzetno jasno napisao,nisam li?

i na kraju pogledajte ukrajinske redove i cuuuuutite...vi upraznjavate americku foru,nadju zrnce peska u pustinji pa onda od toga naprave medijsku senzaciju ;)

i sta ti nije jasno nije to svastika sakrivena vec precrtana  ;D ;D

a da te DOucim jos nesto kada su dosli da se bore u Novorusiju oni su simbol promenili u krst (nepamtim tacno kad,nit ih posebno pratim po terenu)



eclipse4

neki to vole vruce





evo kako vojni vrh rusije  javno i "tesno" saradjuje sa nacistima ;)




mt:s

Eclipse... jedno pitanje. Da li si ti Rus? Ili Ukrajinac ruskog porekla? Koji ti qrac pa se toliko lo¾i¹, majke ti? Ovo je sve zezanje a ti se prima¹ za medalju.

durmitor2000


eclipse4

Citat: mt:s poslato 21 April, 2015, 14:37
Eclipse... jedno pitanje. Da li si ti Rus? Ili Ukrajinac ruskog porekla? Koji ti qrac pa se toliko lo¾i¹, majke ti? Ovo je sve zezanje a ti se prima¹ za medalju.

ko se bre brate prima ????
primaju se oni koji vredjaju i koji se nerviraju... ;)

nit vredjam nit se nerviram,sto se mene tice sve je ok.... ;)
interesantni mi samo ljudi koji se prave da ne vide ono sto se vidi...drugo nista.a ja volim da im pokazujem sve to ;)

inace srbin sam 101% jedino sto imam jesu par prijatelja tamo.....negde.....
[cheers] [cheers]