Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2015, 12:07
dva strana placenika.....ja nebi pisao ovoliko ni da mi je zena ukrainka i da su mi deca na ratistu....dohavtila se njih dvojca da se ubedjuu medjusobno, a odavno je dokazano da niko nikog nije nikada ubedio u suprotno...

To nije taèno!

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 11 April, 2015, 12:16
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2015, 12:07
dva strana placenika.....ja nebi pisao ovoliko ni da mi je zena ukrainka i da su mi deca na ratistu....dohavtila se njih dvojca da se ubedjuu medjusobno, a odavno je dokazano da niko nikog nije nikada ubedio u suprotno...

To nije taèno!

:)

Taèno je!

Mene je baba ubedila da sam stalno gladan, zato sam sad debo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: goranvojska poslato 11 April, 2015, 08:08
e bre vas dvoje el jebete vi nesto el samo pratite sta se u ukraini radi i merite ciji je veci?
Danas jebo i okrecio dve sobe...juce samo jebo...prekjuce jebo dva puta i okrecio hodnik...ono jebe se bar jednom dnevno.



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2015, 12:07
dva strana placenika.....ja nebi pisao ovoliko ni da mi je zena ukrainka i da su mi deca na ratistu....dohavtila se njih dvojca da se ubedjuu medjusobno, a odavno je dokazano da niko nikog nije nikada ubedio u suprotno...


Brate ja sam strani placenik samo kad odem u euronacistiju da radim a svoj posao uvek unovcim,istina  ;D

Ali vidis pises o opravkama motocikala svaki dan iako ti zena nije automehanicar a ni deca hehehe,salim se

Revolucijo sve je ovo sto mi pisemo profesionalna deformacija kao lice koje nije sluzilo vojsku  [rofl]

Nema sta da se ubedjujemo ja i drug sasafilipovic ja mu samo iznosim cinjenice a on moze da veruje i u deda mraza na Donbasu  :D

bucko

Treba i meni da se okreèi ne¹to al ne smem da te zovem da i mene ne izjebe¹.

eclipse4

ma lep si ti momak,nacices ti sigurno nesto bolje od mene ;)

goranvojska

#485

Danas jebo i okrecio dve sobe...juce samo jebo...prekjuce jebo dva puta i okrecio hodnik...ono jebe se bar jednom dnevno.

sad si slagao za sve pare.za krecenje ti verujem a za ovo drugo jok bre.pa mi nismo pali sa kruske a ti si supermen.

goranvojska

lose kopirano al zadnji red je moj.

eclipse4

Citat: goranvojska poslato 12 April, 2015, 10:27

Danas jebo i okrecio dve sobe...juce samo jebo...prekjuce jebo dva puta i okrecio hodnik...ono jebe se bar jednom dnevno.

sad si slagao za sve pare.za krecenje ti verujem a za ovo drugo jok bre.pa mi nismo pali sa kruske a ti si supermen.

Ostalo mi jos nesto sitno,nisam bas za sve pare hehe.
A nisam brate ja supermen,ozenjen sam. [rofl]

eclipse4

Dejan Beric:

    Ko mi kaze jos da su ukrainci pravoslavni , leti odmah iz prijatelja.
    Juce su poceli napad na Donjeck od juce ujutro smo se borili s njima.
    Bilo je zatisja po par minuta.
    Da bi posle ponoci kad je poceo Vaskrs krenuli sa silnom artiljerijom, tenkovima i svim mogucim po nasim polozajima.
    Jos uvek neznamo sta je bilo sa dve grupe koje su nam bile sa bokova veze nema izgubila se u toku noci.To je oko tridesetak ljudi, znam samo da ima poprilicno mrtvih i ranjenih sa obe strane.
    Nasa artiljerija je bila daleko ,branili se minobacacima , muhama i slicnim protivoklopnim oruzjem, da bi ih zadrzali da se neprobiju dok nestignu nasi tenkovi.
    Jutros oko osam je stiglo nekoliko i uspelo da ih malo otera.
    Tako da smo se mi mogli povuci jer je i zamena stigla a ostali smo bukvalno okruzeni posto nas nisu uspeli da predju.
    Ovo je bio krvavi uskrs.
    Kako za vojnike tako i za gradjane posto su bombardovali opet okolinu aerodroma.
    Znam da je ovo veliki praznik i da treba da se misli lepo, ali sam se od srca pomolio da ona srpska izdajica Dacic nema mirnog sna, dabogda ti svaki poginuli covek i sa jedne i sa druge strane nedao mira tvog prokletog zivota.
    Prvi put u zivotu da nekoga kunem a posebno u crkvi.
    MOzda je greh pa neka ide na moju dusu
    Jer zahvaljujuci njegovim kolegama iz OEBSa ,fasisti su zadrzali tesku tehniku na liniji razgranicenja.
    neznam kako je na drugim delovima fronta, odoh da spavam pa cu kasnije proveriti.


danas pogodjena bolnica u Donjecku na srecu bez zrtava

http://russian.rt.com/article/85111

Снаряды Ð'СУ попали в больницу в Ð"онецке

"ПасÑ...альный" обсÑ,рел Ð"онецка


dva novinara nastradala tokom granatiranja Donjecka

http://ria.ru/world/20150412/1058136468.html



ruska carina i dalje ne priznaje dokumente LNR (pa posle rusija pomaze ovo ono...govnari su to teski)

http://www.regnum.ru/news/polit/1914105.html


ko ima vreme nek pogleda ovaj dokumentarac..traje sat ipo i titlovan je na engleski

[eng subs] "Slavyansk. Chronicles of War" documentary by Maxim Fadeyev

podrska Novorusiji iz republike srpske

\

engleski pokloni u oglasima zavrsili

http://vt-group.com.ua/p28119645-saxon-at105-4x4.html


eclipse4

druze sasofilipovicu...evo ovde mozes naci odgovor na ono sto ti nije bilo jasno,pogledaj ceo snimak

[eng subs] "Are you an 'ukrop' ?" Graham Phillips talks to UAF officers from the airport

mt:s

http://011vodic.com/politika/snajperista-beric-o-strahotama-koje-je-video-u-novorusiji-sledice-vam-se-krv-u-zilama-video/

Znaèi ovaj Beriæ ba¹ preteruje...
CitatTamo smo u jednom podrumu na¹li mnogo devojaka i ¾ena. Prvo su bile silovane, onda su bile poklane u baèene u jedan podrum, mnogo ih je bilo.

Zaboravio je da izjavi da su sve bile device i da su ¾rtvovane velikom voði...

I sve je to slikano i biæe upisano u belu knjigu... jbte prosto ne verujem. Niko ni¹ta ne objavljuje, nema nikog da snimi ni ruski mediji ni novoruski... ali biæe upisano u belu knjigu.

Zaboravio je da napomene da su ukropi prodavali organe... ops... ustvari nije...
CitatBeriæ je isprièao da su oslobaðajuæi jedan reon u dve grobnice koje su im pokazali me¹tani na¹li oko 400 iskakapljenih ljudi.
– Oni su ostali bez bubrega, bez srca, izvaðeni su im organi a onda su tu zatrpani – ka¾e Beriæ.

Tra¾io sam da li su bacali decu lavovima ali izgleda da nemaju zolo¹ki vrt u blizini.

I ajde sada, kako da poverujem u sve ovo ¹to je napisano?

monsterbnt

Stvarno preteruje. Ko je jos cuo da fasisti siluju i kolju, a da ne pricamo o vadjenju organa. Covek je prso...
Smrt SVIMA!!!!

mt:s

#492
Oni nisu fa¹isti nego nacisti...  sedi 1

A i op¹te je poznato da ©iptari vade organe.

Ali koliko retardiran treba da bude¹ da poveruje¹ u prièu o silovanim, zaklanim i baèenim u jedan podrum? To su verovatno sve uradili onog dana kad su rusi osvajali to mesto.
E sad je zanimljivo... kako se sve to de¹ava u mestima koje rusi osvoje? Za¹to se ne de¹ava sad ovog momenta tamo gde su ukrajinske snage?

monsterbnt

Isto sranje drugo pakovanje..... I jedno i drugo je virus koji treba istrebiti do poslednjeg... I to ukrainci prvi treba da pocnu da ih istrebljuju....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: mt:s poslato 14 April, 2015, 10:49
kako se sve to de¹ava u mestima koje rusi osvoje? Za¹to se ne de¹ava sad ovog momenta tamo gde su ukrajinske snage?
sigurno nece sami protiv sebe da pisu....

eclipse4

Citat: mt:s poslato 14 April, 2015, 10:17
http://011vodic.com/politika/snajperista-beric-o-strahotama-koje-je-video-u-novorusiji-sledice-vam-se-krv-u-zilama-video/

Znaèi ovaj Beriæ ba¹ preteruje...
CitatTamo smo u jednom podrumu na¹li mnogo devojaka i ¾ena. Prvo su bile silovane, onda su bile poklane u baèene u jedan podrum, mnogo ih je bilo.

Zaboravio je da izjavi da su sve bile device i da su ¾rtvovane velikom voði...

I sve je to slikano i biæe upisano u belu knjigu... jbte prosto ne verujem. Niko ni¹ta ne objavljuje, nema nikog da snimi ni ruski mediji ni novoruski... ali biæe upisano u belu knjigu.

Zaboravio je da napomene da su ukropi prodavali organe... ops... ustvari nije...
CitatBeriæ je isprièao da su oslobaðajuæi jedan reon u dve grobnice koje su im pokazali me¹tani na¹li oko 400 iskakapljenih ljudi.
– Oni su ostali bez bubrega, bez srca, izvaðeni su im organi a onda su tu zatrpani – ka¾e Beriæ.

Tra¾io sam da li su bacali decu lavovima ali izgleda da nemaju zolo¹ki vrt u blizini.

I ajde sada, kako da poverujem u sve ovo ¹to je napisano?


jel ti ovo neka teorija kao o onim T-72B3 sto si postavio na pocetku?  [rofl] [rofl] [rofl]

mt:s

Ti bi trebao, kada neko pomete tenk T72 odmah da se pokrije¹ u¹ima. Pored onih falsifikovanih snimaka i fotografija, trebalo bi da te je sramota.  [thumb_down]
Toliko neistina i falsifikata si postavio ovde da je to bruka.

I za¹to bi sami protiv sebe pisali? Pa u Donbasu je veæina rusko stanovni¹tvo, u tim gradovima i selima gde je ukrajinska vojska ti rusi koji tamo ¾ive valjda vide kakva zverstva prave ukrajinci. A koliko znam sloboda kretanja tamo nije onemoguæena. Svako ko ne¹to tako vidi, kao ¹to je opisao Beriæ, mo¾e da prenese ruskim medijima koji æe to da objave celom svetu...

Toga se nisi setio? Pa jbga... isprali ti mozak skroz, logika oti¹la na 0%, gutaj servirano i u¾ivaj.

Ajde sada postavi neki snimak poginulih... odavno nisi ni¹ta objavio.


eclipse4

Citat: mt:s poslato 14 April, 2015, 16:13
Ti bi trebao, kada neko pomete tenk T72 odmah da se pokrije¹ u¹ima. Pored onih falsifikovanih snimaka i fotografija, trebalo bi da te je sramota.  [thumb_down]
Toliko neistina i falsifikata si postavio ovde da je to bruka.


mene da bude sramota?koje falscifikate sam ja postavio?ove?

Citat: mt:s poslato 04 Mart, 2015, 12:59
Malo ruskog otpada...
Ja ne prepoznajem èiji su tenkovi ali kako sam na¹ao ovo su T72B3 modeli koje ima samo Rusija u naoru¾anju. Ukrajinci nisu nikada imali ove tenkove.







[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] T72B3 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: mt:s poslato 14 April, 2015, 16:13
I za¹to bi sami protiv sebe pisali? Pa u Donbasu je veæina rusko stanovni¹tvo, u tim gradovima i selima gde je ukrajinska vojska ti rusi koji tamo ¾ive valjda vide kakva zverstva prave ukrajinci. A koliko znam sloboda kretanja tamo nije onemoguæena. Svako ko ne¹to tako vidi, kao ¹to je opisao Beriæ, mo¾e da prenese ruskim medijima koji æe to da objave celom svetu...

da nisu u strahu za zivot mozda bi i mogli.....i to se ne radi za vreme stagniranja vec kad krene pometnja....ali ti si poucen scenama iz ramba 1,2,3,4,5,6,7 i onda to nikako nemoze tako biti....
A O TIM MASOVNIM GROBNICAMA I ZLOCINIMA UKROPA POSTOJI I IZVESTAJ OSCE-a (ojebs),tj bilo je snimaka gde su rekli da su zgrozeni i da osudju takve stvari...e sad verovatno se na tome zavrsilo....ali naravno mi treba da verujemo da je to laz jer Narodna milicija je samu sebe tukla,napadala,izivljavala,vadila organe,silovala i na kraju i ubila....

a bratac,mozda nisi ni za ovo znao kao sto nisi znao za fosforne bombe?mozda je samo to u pitanju...naucices polako... a i ne moras,niko te ne tera :)


http://nsnbc.me/2014/10/04/spinning-grave-western-media-dig-dirt-cover-kievs-atrocities/
http://gdb.rferl.org/0BAAABBA-86D7-4A0C-B80E-04897A50C116_mw1024_s_n.jpg
http://rt.com/files/news/2e/b0/40/00/12.jpg
https://acenewsservices.files.wordpress.com/2014/09/victims-found-in-mass-graves-in-ukraine-lack-internal-organs850801.jpg?w=585
http://www.globalresearch.ca/400-bodies-found-in-ukraine-mass-graves-are-evidence-of-war-crime-lavrov/5405631

"Now the OSCE has to recognize the fact that the crimes have been committed by Ukrainian military and National Guard battalions. For instance in the use of non-conventional weapons, the execution of civilians and the torture of prisoners. According to the report by Amnesty International, the servicemen of the Aydar battalion practiced kidnapping and torture of civilians. Some time ago international observers discovered mass graves of tortured people."

jednog dana ce skoro sve izaci na videlo...kao sto je za hrvatsku,bosnu,sloveniju,makedoniju,kosovo..ma da ne nabrajam....

Citat: mt:s poslato 14 April, 2015, 16:13
Toga se nisi setio? Pa jbga... isprali ti mozak skroz, logika oti¹la na 0%, gutaj servirano i u¾ivaj.

brate bolje ispran nov mozak nego da se nema uopste,ja sam uvek za tu soluciju...resetiran formatiran i teraj dalje.... ;)


--------------------------------------------------------------------------------

nego gde si ti svih ovih dana nema te nesto u konverzaciji da se ukljucis?
daj malo nekih vesti za osvezenje...



eclipse4

#498
mislim da je ovo zabranjeno na nasoj televiziji

AнÑ'ео са горе Заглавак-AnÄ'eo sa gore Zaglavak-АНÐ"ЕЛЫ СА Ð"ОРЫ ЗАÐ"ЛАÐ'АК

--------------------------------------------


ukrajinci krenuli od juce pritiskom na predgradja Donjecka uz pomoc artiljerije i tenkova inace najvise je udara na Pjaski i Spartak.po nekim navodima OSU su uspele da nase izbace iz Pjeskija (mada su nasi tamo bili samo na obrucima 98% su to drzali ukri),tako da je to valjda pod njihovom kontrolom.

oko spartaka se isto vode borbe,istok je napustio svoje polozaje dok Givijevci jos uvek drze svoje polozaje,medjutim ako se nastavi i dalje ovakav intezitet a nasi ne vrate tesko naoruzanje najverovatnije da ce se i oni povuci.(ista slika ko za vreme minsk 1,dok ukroi koriste sve zive tehnike nad nasima,nasi izigravaju samaricane i brane se samo prackama da bi izgledali fini u ocima amera i evropljana a sigurno po nalogu kremlja).....
inace gadjani su jos i Tekstilsik,Azotni i aerodrom......

potvrdjeno je 100% istok je napustio ponovo svoje polozaje u spartaku kao i zimus!!!

ovo je samo navlaacene verovatno....mnogi su tog misljenja i svi verujemo da ce glavni napad ici iz pravca Dokucajevska....
Putilovka takodje na udaru


inace majmun javlja da su ovo provokacije dobrovoljaca ne direktno kijevskih snaga

http://ria.ru/world/20150413/1058263017.html


trenutno je za razliku od juce situacija normalizovanija sto se tice nasih jedinica oko Pjaskija i Spartaka....rekosam Pjaski su skoro celi i bili pod ukropima dok je kod Spartaka druga prica jer to kompletno drze nasi i napad je odbijen,zrtava ima sigurno...videcemo koliko...
ili je ovo bila samo izvidnica su ih nasi odgovorili od daljih pokusaja.
ah da dva novinara za koje sam prekjuce napisao da su nastradali u napadu ukra su zivi,mada je jedan u teskom stanju i bore se za njegov zivot dok je drugi kontuzovan....

podaci iz staba hunte:
6 mrtvih njihovih vojnika a 12 ranjeno

nemam saznanje koliko je poginulo Milicije ali ih sigurno ima.

zaharcenko se zali na partnere i prica kako se nije nadao da ce ukri ovo uraditi (kad on prica ko da slusam kremlj direktno)  [rofl] [rofl]


jake borbe kod aerodroma,Pjetrovskij rejon takodje,Jasinovatski kontrolni punkt takodje borbe,

http://colonelcassad.livejournal.com/2141039.html

na osnovu podataka do kojih je dosao KiberBerkut stvara se novi NATO operativni stab u ukrajini,na listi su i gradjani hrvatske,slovenije i albanije.

Мајорск код Горловке исто бој.

eclipse4

ukratko:


pozvali su se u goste  na najvisem nivou (Srbija i ukrajina) i dogovorili da nastave regularno zajednicko delovanje po svemu.
aleksandar pickousti prvi,se zahvalio poTrosenku za podrsku teritorijalne celovitosti srbije dok je poTrosenko zahvalio pickoustom za jasnu poziciju srbije po pitanju ukrajinskog suvereniteta.

poTrosenko je takodje pozvao Srbiju da pojaca krivicnu odgovornost za ucestvovanje Srpskih gradjana u bojevim dejstvima u Donbasu na strani Narodne milicije.Pickousti je uverio da ce se upravo i pridrzavati takvog pristupa U srbiji po pitanju dobrovoljaca.

http://www.regnum.ru/news/polit/1914957.html