Glavni meni

Poplavljen motor?

Započeo Afroo, 17 Februar, 2015, 20:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Afroo

Nasao sam neku Super teneru, super mi izgleda i znam majstora koji ju je odrzavao, samo sto je motor bio u poplavi u Obrenovcu... posle toga su promenjeni lezajevi u tockovima, volanu itd, i vlasnik ju je vozio do jesenas posle poplave jer mu je auto skroz riknuo....da li treba da se obazirem na to ili ne posto nema elektronike kao na novijim motorima i kolima? Imam auto koji je bio u poplavi pa je sve sredjeno za male pare i nema problema sem ABSa, pa se licno nesto i ne brinem mnogo...
Sta vi kazete?

srbac

Daj mu 800e i vozi Misko....

dusankobgd

i to je mnogo.... kola su prodavali po 500e iz poplave.

srbac

prodavali su i po 4000e

Nikolacbr

Citat: dusankobgd poslato 17 Februar, 2015, 22:20
i to je mnogo.... kola su prodavali po 500e iz poplave.

Jesu.ali neoprana i neupaljena.. a cini mi se da je ovaj motor sredjen,u voznom stanju..  [cheers]

dusankobgd


Afroo

Sredjen je motor totalno par dana posle poplave, upalio iz prve, provozali, sve do jaja.... 8 godina kod decka, ne bi ga on ni prodavao nego mu trebaju pare za kradjevinski materijal pa ga zato daje...
Nego mene cena nije zanimala, nego da li da se plasim zato sto je iz poplave ili ne? :D

Dukags

Jes ti kupac ili socijalni radnik?
Znam jednog prodavca kola sa buvljaka kojeg redovno nije bio blam da onima kod kojih ne pali prica da (svaki) auto zbog gradnje kuæe pride uvaljivao ¾vaku i da sin treba na operaciju pa..!?
©to se samog kvaliteta motora posle poplave tièe je uglavnom mo¾e biti a ne mora da znaèi, pa povedi nekog struènog da ti barem ono ¹to mo¾e da se vidi ili po nekim spoljnim znacima se nesluti ka¾e otovoreno, jer èini mi se ti si sebe veæ video na toj Super Teneri negde na putu sa vetrom u kosi ¹to opet Miljenko indicira da je sigurnije da povede¹ jo¹ nekog na viðenje sas novu mladu!

bigbad86

Ja mislim da mnogo zavisi od toga daj je bio potopoljen ili samo donekle u vodi...