Glavni meni

Apartmani vila Tijana (Herceg Novi)

Započeo Balsa Wrx, 14 Februar, 2015, 20:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

jos gore, ako iko ume da tera to je boban :D

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

rboban

Pokusao sam na dva cilindra i vratio se na jedan..... Tek cetiri nisam nikako dorastao! Ali mogu da pokusam!
Ride It Like You Stole It

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

ja volim da se dosadjujem :)

od kad sam seo na cb-a ktm 690 me ne interesuje
a ako mi on vise nije interesantan onda yamahe i ostala sranja tek nemaju sta tu da traze :)

imam miran rad od 4 cilindra koji se ponasaju tj imaju moment kao 2 a to znaci da ubrzavaju od 0 bolje od bilo kog sa 1 cyl

freepartyman

I rade mirnije, ubijaju vibracije na dva cilindra..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

rboban

,


Manijakalni agregat, 1 cilindar - 1000 ccm,ne mogu da zamislim kako to izgleda... A rad sam da probam!

Ili ovako nesto...





A vibracije, meni licno ne smeta, meni je to deo dozivljaja.... ne treba ti obrtaljka!!!
Jbg, mozda sam stvarno starijeg kova za penziju, ali motor mi je samo motor ako je sirov dozivljaj...
Ne putujem daleko, vozim sporije, volim po neki put da poteram po krivudavom putu...
Ride It Like You Stole It

dusankobgd


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Nixazzar

Balsa, ja sam sad video ovo i zainteresovalo me je. Ne bih znao da ti javim datum jos uvek i nista nije preterano sigurno zbog ispita. Ali bi to otp bio pocetak ili sredina avgusta. To cu ti jos javiti vremenom kako se budu privodili ispiti kraju. Ako bih dolazio, dolazili bi devojka i ja. :)

Jel mozes mozda da stavis link google maps te lokacije, da bih mogao da se orijentisem gde se tacno nalazi vila, a i ako ima street view da malo prosetam. :D

Balsa Wrx

Ja pojma nemam kako to da napravim ali do sutra,preksutra cu postavit i to ako ne tako napravicu video motorom tacno od moje kuce do hn i sl..Da tacno vidite sta i kako dje su restorani,prodavnice..Eto ocekujte video ovih nekoliko dana a kad god dodjes dobro doso za bilo kakve rezervacije 069 043 665 SA PREFIXOM..I samo napomeni da si sa foruma..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

patak91


Kostić

jednocilindrièna naprava od iljadu kubika, mo¾e da bude smo zver. tj, ne zver, nego zverèina, koju bi ja rado posedovao ;D

jevta

Ajde da malo osvezimo.
Smestaj za dve osobe oko 5 dana termin posle 10 avgusta.Ima li sta i po kojoj ceni.

Balsa Wrx

14og imamo slobodno 25e 18og takodje u 2. Apartman ista cijena i 20og 3. Apartman takodje ista cijena :)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.