Glavni meni

Apartmani vila Tijana (Herceg Novi)

Započeo Balsa Wrx, 14 Februar, 2015, 20:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Kao sto naslov kaze moja familija vec 15ak godina izdaje aprtmane u ponudi imamo apartmane kojima se cijena krece od 10e po osobi pa na vise,apartmani imaju 4 zvijezdice,svi su opremeljeni klimama,lcd televizorima,internetom,bbm kablovskom I jos mnostvom drugih zajebancija,u ponudi takodje imamo I ture barkom oko zaliva,kotor,tivat,risan,gospa o skolja I sl...Dje god vam srce zeli  :D naravno za manijake ce biti I manijacke cijene posebno u van sezone,sezona je od 14 jula do 14 15 avgusta tako da prije ili posle toga imate sta pozelite :D eto Tolko od mene,postavicu vam I po koju sliku i naravno facebook stranicu,da vam docaram kako to izgleda na primorju.

https://www.facebook.com/pages/Apartmani-Tijana/208621365839872?fref=ts ovo je FB stranica tu imate mnostvo slika svih apartmana..
i za kraj evo 2 slike kuce iz razlicitih uglova





- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

jevta


DaChaS

super ako budem isao dole .....nema druge opcije :)

Bori¹a

ja dolazim pre sezone sigurno, za sezonu nisam siguran ali i posle sezone [rofl] dace mi firma valjda malo odmora [policaja]

bigbad86


goranvojska

balse ti sad postajes obavezna destinacija za manijake koji idu na more.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Balsa Wrx

Hahaha,svi ste dobrodosli kole se uvjerio kako je kod nas doduse nismo imali mjesta pa je on bio iznad terena u sator pravi bajker :D evo i broj telefona ako zatreba 069 043 665 Ljiljana Nakicenovic,samo recite da ste sa foruma motomanijaci i da ste bajkeri,za drugo nemajte brige :D  njanjo ti imas u meljina  [rofl]  [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt

hahahah sledece letnje okupljanje MM moze dole haha

goranvojska

ajde posle otvaranja sezone kod mene da napravimo dogovor za jedno morsko okupljanje.

Bori¹a

moze, dolazim moopedem makar na vikend

Balsa Wrx

Imate i parking za motore da vam ljubimci budu na sigurnomm   :-* vas i svi ste  dobrodosli kad god,makar na pivo  [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

goranvojska

trebace ti malo vise piva.neznas ti kako manijaci piju.

Balsa Wrx

HAHAHAHA,da smo zivi i zdravi bice piva samo vi dodjite,a da ce vam se svidjet to necu ni da pitam jer znam kakvo je :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

Manijacima besplatne voznje po zalivu sa barkom,eto da ne ispane da sam cicija :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

ne volim cg ali zbog ovog naseg mamnijaka bi i otisao
samo kurac za to treba da ti bude registrovan motor a ja ih ne registrujem :D

[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] za lopovsku drzavu

Biker-Boy

bio sam pre par godina u HN, mozda bi mogao opet :) cena 10eur je sasvim korektna  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

Kalesin

Citat: goranvojska poslato 14 Februar, 2015, 23:05
ajde posle otvaranja sezone kod mene da napravimo dogovor za jedno morsko okupljanje.
Ovaj predlog je extra,treba razmotriti :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Balsa Wrx

Cijene su od 10e po osobi smjestaj je savrsen al se trebate najavit ranije barem meni da javite jer smo bas konstantno full al za manijake ako treba iz kreveta izlazim  :-* [srce] a sto se tice druzenja ja sam za da vam pravo kazem ma da sam ja i u Srbiji naredno okupljanje :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

eclipse4

balsa kakva je plaza ispred i u blizini vile,cini mi se nije nesto bas? (nemoj pogresno shvatiti,ja vise volim da ronim a za to su bas grebeni,al deca,znas kako je) ;)
ima li slike plaze,da znamo da rezervisemo na vreme ;) ;) ;)