Glavni meni

BMW G650GS 2011

Započeo vladas, 10 Februar, 2011, 02:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit



            Ja sam razgovarao malopre sa jednim likom sto stampa nalepnice i narucio 20 komada 10x10 cm FUL ABS....za nas folirante...jbg takvo je vreme doslo ne moz da kazes sta mislis ..pa ko velim da se prilagodjavamo trendovima.1 evro po komadu a isti k...c ko pravi .
           @Johan ,tebi sam obezbedio 2 za obe strane jer skeptici nece da ti veruju ...vozis fosamsto bez abs ....to ne mere.

kawa ninja

Citat: pit poslato 22 Mart, 2011, 21:45


            Ja sam razgovarao malopre sa jednim likom sto stampa nalepnice i narucio 20 komada 10x10 cm FUL ABS....za nas folirante...jbg takvo je vreme doslo ne moz da kazes sta mislis ..pa ko velim da se prilagodjavamo trendovima.1 evro po komadu a isti k...c ko pravi .
           @Johan ,tebi sam obezbedio 2 za obe strane jer skeptici nece da ti veruju ...vozis fosamsto bez abs ....to ne mere.


Moze 2 meni ,a i Panteliji posalji vidis da mu trebaju... :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

pit



              Dobijes dve ....za afrikanere ne moze ne odgovara graficki dizajn ,u ovoj turi smo radili za moderne motore .Kada budemo radili za motore iz proslog veka obuhvaticemo i afrike.
             

markodjurovic

Samo me zanima kako je F model dobio bolju ocenu. Em je dvocilindras, em nema USD, aj dobro ima veci obrtni momenat ...
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

jager

Citat: pit poslato 22 Mart, 2011, 22:34


              Dobijes dve ....za afrikanere ne moze ne odgovara graficki dizajn ,u ovoj turi smo radili za moderne motore .Kada budemo radili za motore iz proslog veka obuhvaticemo i afrike.
             

Pa ni ne treba mi bre ta va¹a d¾ugljava nalepnica. Jo¹ od juèe imam svoju:



I nemoj da vam padne na pamet da tra¾ite.... NE DAM!

;D ;D ;D

Panta Zemunac

Hajde da se uozbiljimo malo, ipak se ovde radi o sasvim novoj verziji BMWa!
Iskreno ne mogu ni kuditi a ni hvaliti tu marku jer je nisam jahao! Ovako, po strance, mogu samo misliti da mi R ne bi pasovao, pa, K verovatno bi (linijski je to tebra!) ali ne znam za¹to u F sam zakucan (pogotovo F800GS)....a za¹to R NE?...predrasuda, eto zato!!

Evo veæ par dana listam (googlujem), sve o ovoj G verziji, uporeðujem je sa F (slo¾iæete se, na oko malte ne isti G650 i f650) ali perfomanse agregata sa jednim i dva cilindra su neuporedive...

No, nisam badava listao...eto i u meni malo znanja, ne!?!

Ne bih da opljujem temu ali moram odgovoriti ABSmrscima da se za par dana presele u BGD, gde na 10tak km imate dve ¾e¹æe mo¹e (ali samo ako ste ikada seli na bajk koji ima ABS) gde vas ¾e¹æi drajveri ne vide iz svojih auta, presecaju raskrsnicu, skreæu bez migavaca itd....jer mi, bajkeri za njih ne postojimo...pa da vide prednosti i mane! Najlak¹e je opljuvati ne¹to ¹to se nije ni probalo...kada u isti mah nagazi¹ i prednju i zadnju,, kada ne optereti¹ samo prednji toèak, kada ti guzica ne ¹eta kao kod kurve na ¹tajgi, kada stane¹ na cent od prepreke a ne pada¹ u stranu jer ti je dobar deo balansa i u zadnjem delu...

Skidam kapu hard endurima i po nekim Rinama a i SM, kojima po defaultu ni ne treba ABS ali putnim bajkovima, raznim tourerima itd i te kako znaæi!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Panta Zemunac poslato 25 Mart, 2011, 02:10

Skidam kapu hard endurima i po nekim Rinama a i SM, kojima po defaultu ni ne treba ABS ali putnim bajkovima, raznim tourerima itd i te kako znaæi!!
ti kao abs ljubac verovatno ubrajas sve motorcikle u kamione....da si se potrudio malo da procitas jedan od mojih postova, video bi da nemam nista protiv ABS na turerima i kvaziendurama od 250 i vise kila, oni drugacije i nemogu da stanu. Na laganom motoru ABS ume da iznenadi, narocito na kisi. Vozio sam cbr600rr sa ABS/om (da neverujes i to prave) i osecaj je katastrofa ako iole mislis ostrije da ga vozis. Sjajno koci na suvom pri velikim brzinama, ali na malim je katastrofa (ostra a ne brza voznja) kao da si na kupsere na asfaltu naleteo...krajnje neprijatan osecaj....meni licno se uopste ne svidja.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11