Glavni meni

BMW G650GS 2011

Započeo vladas, 10 Februar, 2011, 02:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jager

pa, kad malo bolje razmislim... nije NIZA©TA ;D

UFF

al je i takav bolji od afrike  [rofl]

Panta Zemunac

A da li bi bio da je koncepciran pre èetvrt veka (cca'87g)...kao da se uporeðuju automobili,  dana¹nja Bemba sa nekom Hondom od pre 25g...ne ide, nije merodavno!

Bilo bi dobro videti uporednu specifikaciju dve Bembe; f650GS i G650GS...tada bi imali objektivniju sliku o 650tici uop¹te!

BANE BROTHERHOOD

IGRACHKA BRE KO DA JE OD PLASTELINA NAPRAVLJEN SRAMOTA ZA BMW POSLE ADVENTURE IZBACITI OVAKO NESTO JE RAVNO BOGOHULJENJU!!!1 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2011, 18:19
al je i takav bolji od afrike  [rofl]

:P

Ma da, napred IMA 2 diska i IMA ¾ièane felne i IMA ... ma SVA©TA mu fali. Daleko je to od Afrike, brate moj :D

dzimika

ovo kazu u MCN
"Jedina zamerka zbog stednje jim je bila sto motor nema pokazatelj goriva , ali kaze da tesko moze i to da se kritikuje , s obzirom da je motor , bar u Engleskoj , jeftiniji od Honde CBR250R , Kawasaki Ninje 250R ili KLX250 , jeftiniji i od Yamahe YBR250 , pa pocetniku koji gleda za motor jedino moze ispasti jeftinije neki motor od 125 kubika"

"Prva voznja novog BMW pokazala nam je da je zadovoljavajuci na putu i van njega , a i prijateljski do novih vozaca
Motor ima 47 KS , sto ce da bude novi limit za motor za ucenje u EU , do sad je ta granica bila 33 KS
A sa cenom od 4920 £ jedan je od jeftinijih motora u prodaji , jeftiniji cak od Suzukija SV650 , koji je 4975 £"


ako oni lazu onda i ja vas lazem

dzimika


Panta Zemunac

Zar vas sve ovo ne potseæa (vas starije) na pojavu KLE500!?!

Ogoljeno, sva¹ta po mnogo mu fali, ¹to jeftinija proizvodnja, ni pokazatelj goriva u 2011g. ali je tebra jeftino do 00 i ide, ide majke mi, mo¾e se voziti (s'tim ¹to æe KLE sahraniti 3 ovakve Bembe)...Samo, ne postoji JEFTINO, veæ sve ko¹ta onoliko koliko vredi!!
Nema brzinu, nema snagu, nije za hard off, nije ni za du¾i put....pa za koji je andrak onda, za klince da se uæe oko zgrade?

Propast!!

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 20 Mart, 2011, 19:43
(s'tim ¹to æe KLE sahraniti 3 ovakve Bembe)

jel si ti  [ludak]   ???


@ jager  pogledaj klip koji je postavio johnynovak i videces na koji offroad sam mislio (isti na koji i afrika ide)

jager

Uffe, nisi ti izgleda video klip sa Divèibara, 15.januara ove godine ... :D No, neæemo ovde, ipak je tema BEM'VE ;D

BANE BROTHERHOOD

BOGME ja moju AFRIKU TERAM PO OFFU ONO BASH BASH I TO JE BASH TERAM KAD NE VOZIM CROSS !!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] AL TERO BI I KTM a 990 ADVENTURE ISTO PO OFFu ONO BASH BASH!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Tako je, Bane!!!!! [kralj]  [klanjam_se] [klanjam_se]
A mlad je UFF, nauèiæe... ;D ;D

Gavrolini

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Mart, 2011, 01:47
BOGME ja moju AFRIKU TERAM PO OFFU ONO BASH BASH I TO JE BASH TERAM KAD NE VOZIM CROSS !!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] AL TERO BI I KTM a 990 ADVENTURE ISTO PO OFFu ONO BASH BASH!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
ne rise :)

niikolanixy

ajmo ovako za neupuæene ko je raspolo¾en da objasni ¹ta je usd vilju¹ka?

pit

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Mart, 2011, 01:47
BOGME ja moju AFRIKU TERAM PO OFFU ONO BASH BASH I TO JE BASH TERAM KAD NE VOZIM CROSS !!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] AL TERO BI I KTM a 990 ADVENTURE ISTO PO OFFu ONO BASH BASH!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]

         Hahaha to ti mislis da je teras u stvari ona ide gde hoce jer joj se to moze sa svojih 230 kg.

UFF

Citat: niikolanixy poslato 21 Mart, 2011, 03:44
ajmo ovako za neupuæene ko je raspolo¾en da objasni ¹ta je usd vilju¹ka?
Up Side Down
uzmes obicnu i okrenes je naopacke :)

BANE BROTHERHOOD

aaa U.S.D viljuska ti je OSNOVNA OPREMA SKORO SVAKOG KTM ;D ;D   A  U.S.D SKRACENICA ZNACI ... UDRI. SINE. DOZORE.  ;D ;D ;D ;D ;D  I TRPI SVE   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: Gavrolini poslato 21 Mart, 2011, 02:49
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Mart, 2011, 01:47
BOGME ja moju AFRIKU TERAM PO OFFU ONO BASH BASH I TO JE BASH TERAM KAD NE VOZIM CROSS !!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] AL TERO BI I KTM a 990 ADVENTURE ISTO PO OFFu ONO BASH BASH!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
ne rise :)
KO BRE ......
DA BRE....
GDE BRE...
ZEBRE...
NE RIIIISEEEEE [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF


BANE BROTHERHOOD

pa nece moja kamila vecno da ima 230 kila  ovih dana je vodim na dijetu  [rofl] [rofl] [rofl] a i uskoro mi stizeeee bash ovo gore navedeno sto je UFF  stavio jedan U.S.D.... UDRI. SINE. DOZORE i to BASH WHITE POWER i TO NI MANJE NI VISHE NEGO BASH OD KTM a 990 ADVENTUREa!!!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
WHITE POWER BREEEEE!!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!