Glavni meni

BMW G650GS 2011

Započeo vladas, 10 Februar, 2011, 02:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vladas


UFF

 [doh]

2011ta godina o on i dalje nema USD viljusku  [facepalm]

[glavazid]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2011, 09:36
[doh]

2011ta godina o on i dalje nema USD viljusku  [facepalm]

[glavazid]
Koliko sam ja skontao motor se u celosti pravi u novim BMW fabrikama u KINI (tzv PRC) a tamo jos nisu dostigli te visoke tehnologije, ali koliko sam citao, cena je zato komicna....mislim da je fabricka oko 3500 dolara....e sad ne znam koliko lihvari deru....I DALJE MISLIM DA TO NIJE BMW....NEMA CHIROVE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milos

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2011, 09:36
[doh]

2011ta godina o on i dalje nema USD viljusku  [facepalm]

[glavazid]

Ako cemo da krenemo tom logikom, nema ni dva diska, ni radijalno postavljena kociona kljesta, fale mu 3 cilindra da bude motor... ali... sta ce mu? Nije pravljen da bude SM...
Za namenu pocetnickog motora, ili nekoga ko voli da kruzira 80 - 100,  i da sidje s asfalta ponekad, lep motorcic, sa sasvim zadovoljavajucim agregatom, ogibljenjem, kocnicama...
Meni licno ruzan na oko. ;)

UFF

Ako ce da silazi sa asfalta onda je bolje da su mu stavili zicane felne
To sto ti pricas bi bilo ok kad bi bio jeftin ali znajuci bmw to nece da se desi ;)

Milos

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2011, 10:40
Ako ce da silazi sa asfalta onda je bolje da su mu stavili zicane felne
To sto ti pricas bi bilo ok kad bi bio jeftin ali znajuci bmw to nece da se desi ;)

Onaj prosli je kostao kao Transalp, tako da je to ok,a mislim da se cena nece bitno menjati.
I dalje mislim da je Tenere 660 mnogo lepsa, a i bolji odnos ulozeno dobijeno... ali BMW ima svoju klijentelu, a F650GS ciji je ovo naslednik je imao bas dobru prodju.
A za felne se slazem u potpunosti.


UFF

Pazi ja kad sam 2006te hteo da kupim svoj prvi motor zeleo sam F650GS (al sam ipak poceo sa XT125R)
Tad bas i nisam znao mnogo o motorima pogotovo o ogibljenju i kocnicama
Sad kad bi birao izmedju ta dva i ja bi pre uzeo teneru ;)
Mada bi radije dodao kintu za F800GS - pravi dual purpose bike (da ni ne pricam da mi je to najlepsi enduro ikad  [balavi] )

vladas

Cene u Spaniji: 6950 bez ABS-a (+400e sa ABS-om)

Gavrolini

skoro nisam video neozbiljniji motor.

WOLVERINE



   Kakva baraka.....

PeraM

Lep motoric za pochetnike. I ako sam u BMW-u, Tenera je pravi izbor.

dzimika

u engleskoj kosta koliko sam ja razumeo oko 5500funti
a sobzirom da nema neke stvari i dalje je t velika cena za tako nesto, mada kazu englezi da je YBR250 i kawa 250 ninja skuplja od njega, pa onda dolazimo do toga da je bolje uzeti i ovo nego neki od ta dva motora

Gavrolini

kawa ninja 250 kosta 4540 funti

jager

Kako god, ja ovo NE BIH kupio. Bez obzira ¹to na njemu pi¹e BMW. Pa i na tarabi pi¹e sva¹ta, pa mo¾e¹ samo da ga odere¹ i izgrebe¹....

UFF

Po specifikaciji ne bih ni ja ali kad bi birao izmedju njega i ninje 250 ili YBR250 pogodi sta bi uzeo? pa cak i da bmw ima 250ccm opet bi njega uzeo jer bi tad bio lagan i idelan za offroad zajebanciju :)

Atirudra

samo mi se kljun ne svida na prednjici ispod fara ostalo je ok za mene
-------------- -_- ---------------

BANE BROTHERHOOD

MA DAAAAAAJ BREEEEE ovo je BRUKA ZA FABRIKUUUUU!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]SMESHAN JE KO  [dunce]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2011, 17:26
Po specifikaciji ne bih ni ja ali kad bi birao izmedju njega i ninje 250 ili YBR250 pogodi sta bi uzeo? pa cak i da bmw ima 250ccm opet bi njega uzeo jer bi tad bio lagan i idelan za offroad zajebanciju :)

Koji crni offroad sa ONAK'IM FELNAMA?? ;D ;D

markodjurovic

Zasta sluzi ovo !!??
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

UFF

ma da bre sa ovim zasu prednjim ogibljenjem i kocnicama ce da bude toliko mekan da za asfalt nije