Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n


misa-pei

Bilo koji od ovih kabrioleta... Muzika iz '60 San Remo i slièno, pa po lepom danu niz magistralu uz more. To je nekako moja vizija raja.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot


mi¹ko_kolo

A tablice?! Sve su iz perioda kada su automobili proizvedeni. I tako, dok je auto ¾iv - nema menjanja tabli! Koliko su oni glupi! Ovi na¹i bi uzeli brdo para samo na promeni tablica za sve te godine.

mali_zmaj

Misko,tri sam pasosa zamjenio,nisam tri pecata udario u njih,samo zato sto su ovi nasi mjenjali pasose malo pa malo!!! da uzmu pare!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Ma znam, isti klinac kod svih nas. A kod "glupih" ®abara na kolima u saobraæaju, mo¾e¹ da vidi¹ sve tablice od nastanka istih.

stalker92

Citat: Hurricane poslato 04 Februar, 2018, 13:53
..bravo   [clapp]

lepa boja kad je nova, nego jel imaju beli migavci za njega?

Imaju, i ba¹ mu lepo stoje, ali koliko sam gledao malo slike po britanskim forumima ne deluju da su nekog kvaliteta, pa relativno brzo po¾ute od sunca pa sam ostao na narand¾astim. :D Dodu¹e, nije iskljuèeno da æu ih nekad uzeti, mada je zasad prioritet da ponovo "prohoda", a za ¹minku æemo lako posle :)

Hurricane

...cini mi se da sam vidjao zato i pitam

Sjajno, volim stare fordove, kao klinci smo od kumovog caleta dobili dve stare Granade raspale da se igramo preko raspusta i napravimo jednu od njih, celo leto smo proveli blejuci u njima i mastajuci, mnogo vise nego sto smo radili...
Jbga nikad vise necem biti deca

misa-pei

Lep je ovaj Taunus, ali prethodni model mi je bio najlep¹i evropski Ford ikada.
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Ja ipak glasam za Granadu s pocetka 70-ih i Capri mk3 :)
I feel the need..... the need for speed !!!

stalker92

Citat: misa-pei poslato 05 Februar, 2018, 02:48
Lep je ovaj Taunus, ali prethodni model mi je bio najlep¹i evropski Ford ikada.

Jo¹ ako je kupe, u nekoj jaèoj opremi, vinil krov, lajsnice, dodatni cajgeri, farovi  [srce] [srce]


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

Citat: Biker-Boy poslato 05 Februar, 2018, 09:09
Ja ipak glasam za Granadu s pocetka 70-ih i Capri mk3 :)


mo¾e i ovako hrðava


Biker-Boy

I jos ako bi bila ona sa dvoja vrata i V6 masinom :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

Moram potra¾iti negde slike, imao sam Taunusa V6, vinil krov, neka skaj sedi¹ta. Unutra drvo.
A i jednog starijeg, 75. nosonja.
Не може рај на земљи.

Ivicat

Ja se jedno vreme zanosio da sredjujem za sebe 924 ili 944. Ali srediti da valja, ne bude jeftino.

megaidiot


Hurricane

Citat: Biker-Boy poslato 05 Februar, 2018, 13:55
I jos ako bi bila ona sa dvoja vrata i V6 masinom :)

Sa dvoja vrata je Consul, a meni se ta ne svidja zbog kosog zadnjeg dela

Biker-Boy

Ima vise verzija coupe-a, ja sam na ovu mislio, znaci auto je brutalan do jaja  [balavi] [klanjam_se] [klanjam_se]



I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane