Glavni meni

kineske kocione plocice

Započeo SSZGO, 09 Februar, 2015, 07:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

inace evo iz lukasa srbija kako stize mail sa obavestenjem da nemaju te plocice:

"Nemamo trenutno te plocice"

u bilo kojoj drugoj zemlji bi dobio momentalni otkaz da se tako ophode prema kupcu.


Conti-Moto

Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2015, 15:28
gde da nadjem organske prednje za moju hondu ???

sve zivo pretrazih niko nema.....

TRW Lucas - 2.490 din
KYOTO  - 950 din.

Motobox - 021/679 1016
Novo !!!
Conti ROAD !!

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2015, 15:51
inace evo iz lukasa srbija kako stize mail sa obavestenjem da nemaju te plocice:

"Nemamo trenutno te plocice"

u bilo kojoj drugoj zemlji bi dobio momentalni otkaz da se tako ophode prema kupcu.


Ne razumem èemu ¹iriti negativnu energiju dalje: napisali su ljudi da nemaju na stanju. Sla¾em se da nije profi poslovna korespodencija, ali opet mi nekako preterano praviti èoveku problem oko toga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

pa posaljes email drugoj firmi i vidis kakav ti mail uzvrate i onda kapiras o cemu se radi....

cak mi je i conti moto napisao lepsi odgovor ovde u poruci nego njihov odgovor na mail...a pogotovu sto debil predstavlja malo bolju firmu..

Andreja

©to bre tako Eklips, je l' raste¹ k'o kvasac kada ti pi¹u po¹tovani, gospodine i slièno, to te lo¾i? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Conti-Moto

Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2015, 18:05
pa posaljes email drugoj firmi i vidis kakav ti mail uzvrate i onda kapiras o cemu se radi....

cak mi je i conti moto napisao lepsi odgovor ovde u poruci nego njihov odgovor na mail...a pogotovu sto debil predstavlja malo bolju firmu..

Zasto mislis da je lik predstavlja "malo bolju firmu ..." ?
Danas svaki posao mozes da radis iz garaze, podruma, dnevne sobe ili da uopste nemas prostor odakle radis.
Bitno je kako i na koji nacin radis to sto radis.  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

hahaha,ma jok ne patim od toga,mene ne pogadja to kako se on meni obraca,nego sam hteo da potenciram na to da recimo ti drzis neku uglednu firmu i trudis se oko nje itd i onda se recimo nekog dana javi direktor druge firme koja bi nesto da sklopi sa to tobom,neki biznis a ti si pa zaposlio nekog tamo koji mu preko kurca da radi jer nije nasao posao u struci i onda on kaze tom direktoru "kazi bre sta hoces?" .....mislim kapiras sta hocu da kazem.....

javis se i ti kulturno kao ova devojka:

Postovani,
imamo*** plocice.
Standard cena *** dinara po disku
Premium strite semi metalik **** dinara po disku.
Od porucivanja do isporuke plocica jedan radni dan.
Pozdrav,

I**n* G***kovic
**** d.o.o
B***r M***la P***a 1**E lok**
11*** B****d, Srbija
T: +381 1*** 0* 41
F: +381 11 **** 94
M: +381 69 1****12
www.m******a.rs

al ovog boli kurac jer firma nije njegova i boli ga kurac za poslovanje....s druge strane,mozda ga tako i placaju....

uglavnom poslao mi je mail sa izvinjenjem...tako da sam i njemu ispisao isto.....izmedju njega i gazde je kako ce da ophode prema musteriji.....


eclipse4

Citat: Conti-Moto poslato 16 Februar, 2015, 18:50
Citat: eclipse4 poslato 16 Februar, 2015, 18:05
pa posaljes email drugoj firmi i vidis kakav ti mail uzvrate i onda kapiras o cemu se radi....

cak mi je i conti moto napisao lepsi odgovor ovde u poruci nego njihov odgovor na mail...a pogotovu sto debil predstavlja malo bolju firmu..

Zasto mislis da je lik predstavlja "malo bolju firmu ..." ?
Danas svaki posao mozes da radis iz garaze, podruma, dnevne sobe ili da uopste nemas prostor odakle radis.
Bitno je kako i na koji nacin radis to sto radis.  :-*


pretpostavio sam da je to lukasovo predstavnistvo kod nas...ako nije,mozda ga zato i boli kurac ;)

manite ga po strani nije on tema....nego....

citaj te pp da zavrsimo mi posao ;)

koje idu fabricki na moj motor organic?ja ih nisam jos skinuo....

mali_zmaj

i szzgo,kako se ponasaju te kineske,jesi li montirao,probao?
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

nema sszgo...probao kineske.....cao zdravo.....

p.s.
ovo je napisano u sali i nadam se da se niko nece naci povredjen ili uvredjen.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Februar, 2015, 23:08
nema sszgo...probao kineske.....cao zdravo.....

p.s.
ovo je napisano u sali i nadam se da se niko nece naci povredjen ili uvredjen.....


aaaaa zajmis se na pogresnu adresu
htece ti dete jednog dana u dubai pa ce hteti tamo da trenira i kad dodje kod sszgo-a znas li koliko ce da ga kosta sat? :D

SSZGO

poruceno je preko ebaya i tek ce stizi za 20tak dana, kad stignu javljam utiske
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2015, 02:09
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Februar, 2015, 23:08
nema sszgo...probao kineske.....cao zdravo.....

p.s.
ovo je napisano u sali i nadam se da se niko nece naci povredjen ili uvredjen.....

aaaaa zajmis se na pogresnu adresu
htece ti dete jednog dana u dubai pa ce hteti tamo da trenira i kad dodje kod sszgo-a znas li koliko ce da ga kosta sat? :D


Znam... bolestan sam...  :)


Elastica - Vaseline

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

rboban

Ride It Like You Stole It

SSZGO

Plocice stigle I montirane. U poredjenju sa tokico deluju lakse po masi. Napravio krug Lagano. Deluje ok. Videcemo sta ce biti ovih dana
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lvl1

Citat: SSZGO poslato 28 Februar, 2015, 05:18
Plocice stigle I montirane. U poredjenju sa tokico deluju lakse po masi. Napravio krug Lagano. Deluje ok. Videcemo sta ce biti ovih dana

I kakva su iskustva sa plocicama posle mesec dana? :)

SSZGO

sasvim dobre, on EBC su bile bolje ali ove su u klasi fabrickih...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

eto
pljuvaste dzabe :D covek ustedeo pare

SSZGO

da osvezim temu

proslo 8 meseci, plocice dobre, i dalje mislim da su u klasi fabrickih

za moju voznju po gradu sasvim korektne

preporuka svakome ko ne zeli da potrosi mnogo a ne vozi na stazi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor