Glavni meni

Boja Za Peglicu (predlozi )

Započeo Andjelo, 08 Februar, 2015, 17:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo


Andjelo

evo na ovako plavu sam zamisljao 


Andjelo

ili da se ovako nesto ubaci jos u slicnoj boji metalic 



Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

ja mislim da gresis....metalik ce da izgleda kao igracka.....bolje akril
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


con3

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2015, 11:59
ja mislim da gresis....metalik ce da izgleda kao igracka.....bolje akril
I ja se slazem za akril .:)

Andjelo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2015, 11:59
ja mislim da gresis....metalik ce da izgleda kao igracka.....bolje akril
a akrilna ce da izgleda kao  serpa u toj nijansi  ;D......................nateraces me da napravim cirkus od auta

con3

Citat: Andjelo poslato 15 Februar, 2015, 13:06
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2015, 11:59
ja mislim da gresis....metalik ce da izgleda kao igracka.....bolje akril
a akrilna ce da izgleda kao  serpa u toj nijansi  ;D......................nateraces me da napravim cirkus od auta
Izgledace ekstra veruj mi .

juga

Crvena ili bela sa crvenim linijama kao ABATRH fikus, samo nemoj ¹erpa plavu!

ЯЭВОЛУТИОН

serpa plava je drugacija.....bar toliko bi morao da znas

https://lh5.googleusercontent.com/-RxLJDxsRwaM/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAACA/gam6GAdMhaQ/photo.jpg

auto je kockasti u metaliku ce da izgleda ko kurac....samo akril....moze metalik ali taman ali auto je mali.....
p.s.
uzmi sve ostatke farbe i isprolivaj po kolima....izlakiraj posle.....izgledace kao cirkus sigurno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Andjelo

definitivno ovako stoji stvar  tj .ideja za farbanje  boja svetla e sad motivi  nesto kao airbrush munje po toj boji,    nesto ovako kao sa slike  posto su Munja auspusi u pitanju  onda da biju munje  po celom autu  e sad  koja bi se boja uskladila sa belim  munjama   mogli bi da date predloge zato sam ja mislio da  boja bude plava a moze i neka druga koja bi isla na taj mali auto  ,a felne planiram da budu u dve boje  povrsina ruba bela ili perla bela  a srce u boji auta  sa motivom na beloj povrsini natpis   FIAT126 R  a simetricno sa druge strane ruba CBR600 f i planirao sam branike da ofarbam u beloj boji   ili ne znam  boji auta 


con3

Preterujes sa toliko boja veruj mi uradi da to bude ozbiljno I te munje kao cigamala, bolje napisi munja iznad. :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: con3 poslato 16 Februar, 2015, 16:48
Preterujes sa toliko boja veruj mi uradi da to bude ozbiljno I te munje kao cigamala, bolje napisi munja iznad. :)

amin .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Fora je da izgleda ¹to fabrièkije a da ujeda kad da¹ gas, da iznenadi¹ ljude :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Citat: Andreja poslato 16 Februar, 2015, 18:34
Fora je da izgleda ¹to fabrièkije a da ujeda kad da¹ gas, da iznenadi¹ ljude :)

Fabrickije sto jes jes   :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

juga

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Februar, 2015, 13:36
serpa plava je drugacija.....bar toliko bi morao da znas

https://lh5.googleusercontent.com/-RxLJDxsRwaM/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAACA/gam6GAdMhaQ/photo.jpg

auto je kockasti u metaliku ce da izgleda ko kurac....samo akril....moze metalik ali taman ali auto je mali.....
p.s.
uzmi sve ostatke farbe i isprolivaj po kolima....izlakiraj posle.....izgledace kao cirkus sigurno.
Znam ja to dobro ( mo¾da i vi¹e nego ¹to bi trebao ), ali moj komentar se nije odnosio na gore prikazanu plavu! :-
Tvoja primedba za metalik stoji jer da bi metalik imao pravi efekat mora da ima obline.