Glavni meni

Drustvo ljubitelja Vespe-Vespasian Beograd

Započeo kawasaki zr 500 a, 10 Februar, 2011, 00:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kawasaki zr 500 a

Drustvo ljubitelja Vespe-Vespasian Beograd je nastalo pocetkom 2010. godine.
Kako samo ime kaze Drustvo broji za sada 20-ak ljubitelja i vlasnika raznih modela Vespi od 50-ih godina pa do danasnjih dana.
Drustvo okuplja ljubitelje Vespi i redovni sastanci se odrzavaju svake srede u Kaficu Eleven u Vasinoj ulici kod Etnografskog muzeja.
Drustvo redovno vikendom odlazi na zajednicke unapred isplanirane voznje po Srbiji.
Saradnja sa ostalim Vespa klubovima u Srbiji i regionu je o.k. ali se saradjuje i sa ostalim moto klubovima u Srbiji i regionu.
Nasa cetri clana su ove godine isli na Vespama do Portugala na svetski skup vespi...uspesno su nas predstavili i lepo su se proveli.

beograd - fatima

inace ove godine pored Portugala bili smo i u Valjevu...


voznja do valjeva - drustvo beograd

nasa dva clana su isli ove godine i u Hrvatsku na Cro Vespu 2010.

zagreb cro vespa 2010

a bila je i voznja do Kovacice

Drustvo Ljubitelja Vespe - Voznja do Kovacice i Debeljace 14.11.2010.

drustvo svaki drugi vikend odlazi nakracu ili duziu voznju van Beograda...

islo se i u Novi sad, Belu Crkvu, Pancevo, Devojacki Bunar...

Clanovi, simpatizeri i prijatelji kluba se okupljaju svake srede u 20h u Pivnici Hotela Prag u Beogradu

Pozivam sve ljubitelje Vespe da nas posete a i ostale klubove koji su zainteresovani za saradnju rado prihvatamo...

Pozdrav

Drustvo ljubitelja Vespe-Vespasian BEOGRAD


Gašpar

Ja bih vam se rado pridruzio, ali ne mogu da nadjem ni jedan APE po sportskoj ceni, a tako bih ga rado vozio  ;D

kawasaki zr 500 a

Citat: Gaspar poslato 10 Februar, 2011, 00:07
Ja bih vam se rado pridruzio, ali ne mogu da nadjem ni jedan APE po sportskoj ceni, a tako bih ga rado vozio  ;D

da veomasu cenjeni...odnosno cena im je dosta velika...jedno vreme smo imali ideju da APE uzmemo kao klubsko vozili...ali se za sada od istog odusatalo...

nano

Jel mogu ja da se pridruzim al (skoro) teram Lambrettu, kazem skoro posto je sad restauriram

torlak




Pozdrav od èlanova motokluba Lo¾aèi Miniæevo (facebook profil)!