Glavni meni

Anðelove ðakonije i recepti

Započeo Andjelo, 03 Februar, 2015, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan

sad vidim , to je najsvezija svinjetina , daaa ali kod mene ide sa kiselim kupusom , stvarno najbolje uz vrucu rakiju , sad ce i kod mene pa javljam

ЯЭВОЛУТИОН

imao sam jednog drugara oji je voleo da krka prase....onda je poceo da gloriiuje mangulicu i na kraju presao na gledanje u sunce.....a sve to pod uticajem lakih opojnih droga.....sektas klasican.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

И ја сам знао једног  који је прешао искључиво на здраву исхрану. Бог да му душу прости
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Novembar, 2020, 10:46
imao sam jednog drugara oji je voleo da krka prase....onda je poceo da gloriiuje mangulicu i na kraju presao na gledanje u sunce.....a sve to pod uticajem lakih opojnih droga.....sektas klasican.

bese i preselio se u neki vukojeb ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

u vukojebu je poceo sa mangulicama...a onda su ga nagovorile i podmitile na gledanju u sunce....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

qq

a bio cool lik

vlajko mi je svojevremeno i rekao za ovaj forum ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Мени Марко Милошевић
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Mo¾da æe da umre,od holesterola,al sa osmijehom na licu i punog stomaka,¹ta treba èovjeku vi¹e od ¾ivota!!!   ;)
jin-jang


Andjelo

Domaca radinost pored kazana i kuvanje pekmeza tj.dzema od vinogradarske breskve




Andjelo


®or¾

Lepo,lepo samo prebacuj to iz plastike u staklo èim pre

Andjelo

Ovo je malo za meze .....dok ne bude svinjokolj


milomir22

A sta radite s tolikom rakijom, prodajete ili popijete.

Meni litar stomaklije 3. godinu cami u spajzu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Andjelo

Pa popije se  u radionici , kuci  neka litra se podeli i tako ode oko 100l godisnje ......evo prosle godine sam imao 103 litredunje i 40 l loze ostalo par litara loze i oko 20l dunje
A od ove godine mora deo da se proda da bi kupio za sledecu godinu  .Ove godine ulozeno oko 140.000dinara u voce

gorki

Citat: ®or¾ poslato 20 Novembar, 2020, 20:10
Lepo,lepo samo prebacuj to iz plastike u staklo èim pre
Nece to da stigne da ostoji u plastici.
THINK BIKE !

®or¾

 [rofl] Gre¹i¹,to je sirova rakija i mora da odstoji u èemu god.Diskutovali smo i do sada o tome,Anðelo i prihvata neke savete,mada i ne mora.Njegov proizvod,njegova muka.Prirodna rakija se ne èuva u plastici,ende.Ni kada je za prodaju ni kada je za kuæu.Sad se uozbiljio pa se i prihvatio tog posla ozbiljnije.Za par godina,kada shvati da u prirodnu rakiju ¹eæer ne ide,nego voæe mora da ima dovoljno istog ,biæe top.Momak je vredan,ni¹ta mu nije te¹ko i voli.To je prvi preduslov [cheers] [cheers]

Andjelo

Pripreme izvrsene samo sutra da polako skuvamo jedan divljacki gulas


Andjelo

Prva faza da se proprzi meso na mast


Andjelo

Druga faza proprziti slaninicu dodati luk i kasnije povrce