Glavni meni

Anðelove ðakonije i recepti

Započeo Andjelo, 03 Februar, 2015, 20:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Vidim ja moracemo mi da se druzimo, cisto da odrzavamo hedonizam u kondiciji.

Lazic


Andjelo

Mogu samo da izjavim da nije nista ostalo ......prvi put sam spremao i ispalo za 10+ .Sve se vise razmisljam da se batalim radionice i da otvorim neku kafanu domace kuhinje.....

Boban_m


Lazic


gorki

Citat: Andjelo poslato 04 Februar, 2015, 23:57
razmisljam se vec par godina unazad da otvorim jednu cevapdzijnicu  u kome bi se sluzio  i  Giros  i jos neka specijalna jela sa rostilja  .................u planu mi je da napravim jedan  malo veci giros rostilj pa mozda i neka mini serija   ali videcu ovih dana  problem je samo da se nadju grejaci  koji bi zadovoljili pecenje  a ovo sve nije problem moze od prohroma da se opravi  ,motor od rostilja iz elektricnog sporeta  sa tajmerom i termostatom
Kad si napravio peglicu,mozes i ovo.
THINK BIKE !

Andjelo

Malo rostilja ......juce peceno




Andjelo

A danas krompir na tanjiraci ......pa riba




Andjelo

Olesio sam se od ribe i krompira ......


megaidiot


Andjelo

Shish kebab ......meso,  crni luk , paprika a ja sam stavio tikvicu


megaidiot

to je mnogo bogato za ono sto sam ja video da je shish kebab ;D

Andjelo

Evo i jednog recepta za liker od dunje........2-3kg dunje pa sedobro opere i oljusti se , koristi se samo kora .Na to 2l bilo koje rakije da nije jace od 42 stepena , stavi se u teglu da odstoji na tamnom najmanje 6 nedelja ....zatim se procedi i doda 1kg meda livadskog i moze se konzumirati

Andjelo


Andjelo

A ovo je travarica od prosle godine .....samo 0,3 dnevno u 2 l rakije po 2 kafene kasikice trave.......ima 7 vrsti trave , podloga loza rakija 45 stepeni


Andjelo

Od travki  Pelin ,Zalfija,Anis,Nana , Maticnjak , Majcina dusica i Kantarion




bogdan

Citat: Andjelo poslato 12 Oktobar, 2018, 22:01
Shish kebab ......meso,  crni luk , paprika a ja sam stavio tikvicu


tikvice su zakon na ro¹tilju , moze i mladi sir d uvati koricu , propast ,   nego   kako  izlazis na kraj sa kilazom posle ovog obilja :D  :D

megaidiot

Citat: bogdan poslato 14 Oktobar, 2018, 12:11
tikvice su zakon na ro¹tilju
ako idu na kraju, cesto jedem meso reda radi jel su tikvice bolje

Boban_m

A patlidzan na kriske na  rostilju [balavi]

Andjelo

Jos malo pa krece zimska sezona .......resio sam cim bude kiseo kupus da sarmu spremim u glineni sac