Glavni meni

Ne mogu da nadjem motor

Započeo Kiro, 03 Februar, 2015, 11:26

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Lep... U zdravlju ga vozio...
Mene ceka slicna muka sa potragom uskoro... Sinoc prodat primerak koji sam pikirao i poznavao motor... A lik nije hteo kaparu do sredune marta...

Kiro

Hvala momci.

Jebada je inostranstvo, pogotovo sada zbog COC-a i pregleda i sranja... Kanarinac, kada bude¹ na¹ao motor prvo tra¾i kopiju saobraæajne da ti po¹alju pa kod uvoznika da provere mogu li da daju COC, pa tek onda ako potvrde da mogu uvozi. Ja sam gledao na sve naèine da  izbegnem uvoz, ali nije se moglo. Onda je iskoèio ovaj motor koji je stvarno dobar, od prvog vlasnika, pod sicem mu stoji alat, sva papirologija, sva 3 kljuèa sam dobio... bilo mi ¾ao da propustim motor jer bih morao malo da se cimam oko uvoza.

Evo jo¹ jedna slika sa lica mesta.



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kiro


davidoff

Citat: Kiro poslato 18 Februar, 2015, 12:53
Citat: srbac poslato 17 Februar, 2015, 21:44
Jel to iz poplave u Sloveniji?  [rofl] [rofl] [rofl]
Motor je prelep, cestitamooooo !!!!  :P


Nije, motor je iz Italije. ;)


@davidoff
Jeste Rmoto. Jesi ti od njega uzeo?


Ljudi motor je ogroman, veće od ovoga su samo BKing, MT01 i Bencole. :D


Hvala Boriša.
Nisam tamo uzeo ali sam bio u pregovorima za jednog ADV-a, nažalost dok sam se sabrao i oduzeo bajk je otišao! Taj lik iz Rmoto-a je delovao vrlo korektan, bilo kako bilo neka je tebi srećna nova sprava i da se slatko navozaš!
We won't forget you Marco....


UFF

Citat: Dzambo poslato 13 Februar, 2015, 01:08
Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2015, 15:55
Citat: makinjo poslato 03 Februar, 2015, 19:58
Jesi gledao ovaj? Izgleda ok na slikama a i ima dosta opreme  :)

http://www.polovniautomobili.com/oglas5202837/yamaha_fz1_sa/




Da imam pare na gomili oti¹ao bi ovaj da pogledam.
Sviða mi se model, oprema i to ¹to je crven, a crveni je najbr¾i :D


Ovo je Markov motor, nick je Marko011. Pretpostavljam da je u dobrom stanju, putovao je dosta sa njim.

jeste u dobrom stanju ali vise nije njegov, sad sam bio sa zivcanim sa foruma koji je pre neki dan prodao svoj xx i upravo smo pazarili fz1 :)

http://s27.postimg.org/lnbxfq22r/20150218_221431.jpg



kiro koje je god taj sto uvozis i koliko ce da te izadje na bg table?

VR 46

uffe da niste bili i na pivu posle kupovine?
Twist of wrist!

UFF


VR 46

vidi se po slici :D Lepa klavijatura  [thumb_up]
Twist of wrist!

Balsa Wrx

Odje u cg krsten motor se ne moze nac a budzet je okvirno 12k eura,jebem ti drzavu..Gledam R1200lt po srbiji po 6 7k eura i onda gledam ko nas isto godiste 15k ko je onda odje lud :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Beni


Citat: UFF poslato 19 Februar, 2015, 01:00
Citat: Dzambo poslato 13 Februar, 2015, 01:08
Citat: mareskin poslato 04 Februar, 2015, 15:55
Citat: makinjo poslato 03 Februar, 2015, 19:58
Jesi gledao ovaj? Izgleda ok na slikama a i ima dosta opreme  :)

http://www.polovniautomobili.com/oglas5202837/yamaha_fz1_sa/




Da imam pare na gomili oti¹ao bi ovaj da pogledam.
Sviða mi se model, oprema i to ¹to je crven, a crveni je najbr¾i :D


Ovo je Markov motor, nick je Marko011. Pretpostavljam da je u dobrom stanju, putovao je dosta sa njim.

jeste u dobrom stanju ali vise nije njegov, sad sam bio sa zivcanim sa foruma koji je pre neki dan prodao svoj xx i upravo smo pazarili fz1 :)

http://s27.postimg.org/lnbxfq22r/20150218_221431.jpg



kiro koje je god taj sto uvozis i koliko ce da te izadje na bg table?




;)

freepartyman

Citat: Balsa Wrx poslato 19 Februar, 2015, 01:42
Odje u cg krsten motor se ne moze nac a budzet je okvirno 12k eura,jebem ti drzavu..Gledam R1200lt po srbiji po 6 7k eura i onda gledam ko nas isto godiste 15k ko je onda odje lud :D
Divljaci  ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kiro

Citat: davidoff poslato 18 Februar, 2015, 19:35

Nisam tamo uzeo ali sam bio u pregovorima za jednog ADV-a, na¾alost dok sam se sabrao i oduzeo bajk je oti¹ao! Taj lik iz Rmoto-a je delovao vrlo korektan, bilo kako bilo neka je tebi sreæna nova sprava i da se slatko navoza¹!

I meni deluje jako korektno. Ja sam se njemu najavio u utorak da dolazim za sedam dana, on mi kaze ok, rezervisacu ti motor bez kapare posto dolazis iz Srbije... i sve vreme obnavlja oglas. Ja ga opet pozovem i pitam jel treba kapara, da mi ne proda bajk jer vidim da obnavlja oglas, on kaze "radnik obnavlja sve oglase, ne treba kapara. Dao sam ti reè i motor te èeka". Inaèe, sada na lageru ima oko 90 motora, godi¹nje proda u proseku 400 komada. Firma radi od 2006-te.


Ovaj moj je 2007mo godi¹te... ne znam jo¹ taèno, ali biæe cena u rangu sa trenutnom ponudom u oglasima... samo ¹to u oglasima sve poluoklopljene varijante.

DaChaS

daj neki link za tog lika gde si uzeo ..sta ima trenutno

makinjo


UFF

paaa nije
dali smo 100eur kapare i otisli kuci sa sva 3 kofera, tank torbom, navigacijom zumo 390lm, vizirom i jos nekom opremom
dobra kupovina za 100eur :)

freepartyman

 Sto se tice Slovenije i od mene preporuka ;) I ja sam uvezao motor odatle :)  Bolje gorivo,savrseni putevi i veca kultura kod odrzavanja(veci standard). U moj polovan R6 lik je stavljao original yamahin filter ulja [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

gosa.gosa

Moze neki link..da se vidi ponuda

K_A_W_A

#138
Jel to?

http://www.r-moto.com

A evo tvoj motor jos stoji u oglasu, ali pise PRODANO, pa nek placu drugi sto nisu pozurili  :'(  ;D

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9362835&show=1


Inace Slovenci su skroz korektni. Ako nesto obecaju, tako i bude. Vise puta sam nesto rezervisao Online i ljudi uvek ispostuju dogovor. Milina je raditi sa takvim ljudima.

Balsa Wrx

Sad sam bio da gledam neki ktm smt 2013god,probah ga  i nisam odusevljen,previse divalj motor za moj ukus,presao 2000km,kupljen nov od opreme ima bukvalno sve od full kofera do svakog crash barova,slidera,pa onda rizoma ruckice,ktm poklopci za ulje i cuda..Trazi mi BMW i 5k eura  [neampojma]

Pomorac vozio zato je takva kilometraza..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.