Glavni meni

Ne mogu da nadjem motor

Započeo Kiro, 03 Februar, 2015, 11:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Pod proverom podrazumevas da ukucaju broj sasije u komp pa vide da li se negde trazi?
pa to se proverava pri svakog registraciji
cak i kad kupis nov motor imas zabranu otudjenja 60 dana dok se ne zavrsi provera (koja glupost pa nije da si ga uvezao i nesto muljao)
ali ako je neko prekucao broj koji vec postoji i napravio papire sta ce ti onda da provera u racunaru pomoci?
ti kupis motor, oni provere, sve je u redu, ti registrujes i vozis se god-dve ili mesec-dva, pandur te zaustavi i posalje u 29ti na vestacenje a oni konstatuju da je broj prekucan i oduzmu ti motor a ti se posle jebi da dokazes da to nisi ti uradila (mozda i nisi a mozda i jesi ko kaze da je to uradio onaj pre tebe kad je kod tebe bio mesecima ili godinama?)
e zato se pod proverom podrazumeva provera brojeva sasije a tu uslugu od murije ne mozes da dobijes (osim na crno ako imas neku vezu)
ja isao kad sam pre 4-5 god kupovao bmw-a i jedva ih nagovorio/namolio (nisu hteli da uzmu kintu kao ne smeju ali me poslali da im platim rucak u obliznjem restoranu pa kad zavrse proveru da odu da jedu za dz)

Kalesin

Pederi koji ne rade svoj posao...sad razumem kako to funkcionise kod njih.
Ja sam bila ubedjena da oni to detaljno proveravaju, hvala :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kanarinac

Ako kupujes motor ili auto od 3000 evra pa na gore,a nije ovde kupljen i nisi siguran da li je regularan, najbolje je da das 100ku i resis dilemu. Bolje da puknes 100 domah, nego 3000 posle. A i dogovoris sa vlasnikom, ako nesto nije u redu sa brojevima ti placas proveru i kraj price.

Bori¹a


srbac

najbolji, kawasaki ~!!!!!!!!!!!!!!11111

Bori¹a


DaChaS

Ako nije okacio slike ko da nije kupio :)

Kiro

U roamingu sam, sa slabom baterijom... kupio sam FZ1N, u Sloveniji danas. Motor je od prvog vlasnika, kupljen preko salona, garancija, 3 kljuca... izgleda kao nov!

Uff ce da mi zakljuca temu sto nije CB1000r, :D ali posle svega, kad uporedim cene i sta koji pruza, i dimenzije koje su ipak bitne (la¾u ribe) opet bih pre uzeo FZ. Fotku ne mogu da ubacim jer Ga¹par nije napravio forum da lepo radi s moba.

Kiro

Uzgred, ono za ER je bila zajebancija :D nije atestiran za moju te¾inu :D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Odnos vozaèa i motora je kao kad ja sednem na pocket bike :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Cb1000 je mnogo manji od Fz-a, ovaj mu je legao ko budali samar :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: Kiro poslato 16 Februar, 2015, 22:46
Uff ce da mi zakljuca temu sto nije CB1000r, :D ali posle svega, kad uporedim cene i sta koji pruza, i dimenzije koje su ipak bitne (la¾u ribe) opet bih pre uzeo FZ. Fotku ne mogu da ubacim jer Ga¹par nije napravio forum da lepo radi s moba.

necu bre da zakljucam

vec cu da te oderem od semafora do semafora da ti dokazem da je za dgra cb ipak bolji  ;)
dzaba ti 30 konja vise po gradu :) (gde ga inace i vozis cim nije S)

srbac

Jel to iz poplave u Sloveniji?  [rofl] [rofl] [rofl]
Motor je prelep, cestitamooooo !!!!  :P

davidoff

Jel Rmoto,rekao bih po slici da jeste? Neka je sa srecom i moram da ti kazem da je taj bajk mali za tebe... ;-)
We won't forget you Marco....


Bori¹a

dosao njanja u cacak da proba motor, ja nisam stigao odmah i kad sam dosao, svi vicu njanjo tebi je mali, mali ti je, i to...
ja ne mogu da verujem, jesu li dosli da kupe motor ili [gej] [rofl]

kiro nek je sa srecom!

Kiro

Citat: srbac poslato 17 Februar, 2015, 21:44
Jel to iz poplave u Sloveniji?  [rofl] [rofl] [rofl]
Motor je prelep, cestitamooooo !!!!  :P


Nije, motor je iz Italije. ;)


@davidoff
Jeste Rmoto. Jesi ti od njega uzeo?


Ljudi motor je ogroman, veæe od ovoga su samo BKing, MT01 i Bencole. :D


Hvala Bori¹a.

mareskin

Citat: Kiro poslato 16 Februar, 2015, 22:46
U roamingu sam, sa slabom baterijom... kupio sam FZ1N, u Sloveniji danas. Motor je od prvog vlasnika, kupljen preko salona, garancija, 3 kljuca... izgleda kao nov!

Uff ce da mi zakljuca temu sto nije CB1000r, :D ali posle svega, kad uporedim cene i sta koji pruza, i dimenzije koje su ipak bitne (la¾u ribe) opet bih pre uzeo FZ. Fotku ne mogu da ubacim jer Ga¹par nije napravio forum da lepo radi s moba.


Koliko æe te izaæi sa carinom i registracijom?
Preko koga uvozi¹?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kiro

To prvo ne znam dok ne dodje do toga, mogu samo da nagadjam.
Dovozi i uvozi ga Semza iz Sombora, po Davidoffovoj preporuci. Èovek deluje jako korektno.

K_A_W_A

Semza je moj drugar i skroz je korektan. Budi bez brige. Inace, dobrodosao u klub kolega i cestitam ti na novom motoru. Nek se lepo vozate i da te dobro sluzi.  [cheers]