Glavni meni

Ada Huja

Započeo Stevan, 16 Oktobar, 2010, 19:43

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

za tebe na tu temu od sad samo ovo imam da kazem:  [hello]

Citat: UFF poslato 02 Maj, 2012, 11:07
Da sam se ja trkao sa duplo slabijim motorom i pobedio za pola tocka mene bi bio blam i usima bi se pokrio a eto neko se sa time hvali  [facepalm]

pit



     30 metara aloooo je bilo razllike izmedju nas vidi se na snimku lepo....si corav jbt

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Charuga poslato 15 Oktobar, 2011, 11:32
Evo jos koje....






Nije da kenjam ali ovako se ukrivinu ne ulazi.....oborio si motor a vuces glavu i telo u kontru.....sto znaci da si bio na maloj brzini....na velikoj bi vec pao....to sto si obrisao chicken stripes je pohvalno....ali i dalje se vidi slicica.....sramota za te godine i tolike kilometre na motoru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

GSXR1000

Citat: pit poslato 02 Maj, 2012, 11:43


     30 metara aloooo je bilo razllike izmedju nas vidi se na snimku lepo....si corav jbt
Ma pusti ga vise.Vidis da se naljutio covek.
A i pravi je pussy samo zna minuse da daje,a ovamo gubi od 1/2 tone truck...

easy

jer ste bili juce na huji, ide neko danas, gde je rupa?

pit

Citat: GSXR1000 poslato 02 Maj, 2012, 11:47
Citat: pit poslato 02 Maj, 2012, 11:43


    30 metara aloooo je bilo razllike izmedju nas vidi se na snimku lepo....si corav jbt
Ma pusti ga vise.Vidis da se naljutio covek.
A i pravi je pussy samo zna minuse da daje,a ovamo gubi od 1/2 tone truck...


        Hahhaaha sad kad sam vido neke stvari smeo bi sa Hondom Goldwing protiv njega ...na bilo koju razdaljinu [rofl] [rofl]

easy

mene me zanima rupa

losmi

bili,videli,vratili se :D

Major

Ja kad bi izasao na stazu verovatno bi se polomio ko bulja zao bi mi bilo motora. ;D

Charuga

Citat: revolution poslato 02 Maj, 2012, 11:45
Citat: Charuga poslato 15 Oktobar, 2011, 11:32
Evo jos koje....







Nije da kenjam ali ovako se ukrivinu ne ulazi.....oborio si motor a vuces glavu i telo u kontru.....sto znaci da si bio na maloj brzini....na velikoj bi vec pao....to sto si obrisao chicken stripes je pohvalno....ali i dalje se vidi slicica.....sramota za te godine i tolike kilometre na motoru.
...... Ada Huja nije staza za R motor velike snage tako da o nekim obaranjima koja bi prilicila pravoj stazi nema ni govora....vidi se koliki si poznavaoc motora ili nisi bio na Ada Huji pa seres...a u krajnjem slucaju kada je napravljen ovaj snimak niko se nije trkao nego se upoznavalo sa stazom.... a kada me vec vuces za rec a zamolio sam te jednom da mi se ne obracas..... nisam cuo coveka koji te poznaje da nije rekao da volis previse da pametujes a uglavnom znas i sam sta radis da ti ja ne pisem.....
A sto se moje voznje i kilometara tice ima stvarno kompetentnih ljudi koji su se vozili samnom pa mi njihovo misljenje nesto i znaci...a tvoje ....tj. za tvoje me zabole ona stvar, jel ko imalo zna nesto o motorima na vecinu tvojih "strucnih" postova se samo nasmejao.....

ЯЭВОЛУТИОН

Ma napases se i ti meni i tvoje strucnosti mi je pun.....
A ja sam komentarisao nacin ulaska i polozaj tela u krivini....to numes i tacka..
A o tebi sta pricaju....ali ja ne ogovaram...ti si poceo a ja nastaviti necu.
Moja ideja je bila da ne kacis takve slike da ti se ljudi ne smeju...ali ako hoces ...tvoja stvar.
A ja inace nemam pojma o motorima...ja sam freza majstor....to na dva tocka je nestabilno....ti to najbolje znas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Charuga

Nek ti se napasu toga sto i nemas  tvoji obozavaoci........iz svakog tvog posta izviru provokacije i gluposti koje samo pokazuju kakav si covek.....
A, kako ja vozim motor to je moj problem....  ti vodi racuna o svom polozaju......
I zadnji put cu te zamoliti da mi se ne obracas i ne komentarises moje postove i slike bile smesne ili ne......

ЯЭВОЛУТИОН

Sto, da neces da me bijes !!!!!
Ja sam iskomentarisao polozaj vozaca na stazi u odnosu na motor....i rekao da se tako ne ulazi u krivinu....ako hoces da vozis sportski...ne ulazeci u to da li moze da se vozi takav motor na takvoj stazi sportski....nebitno....evo obecavam ti da cu te od danas satviti na ignore zajedno sa ludim pitarom i pandurskim spijunima....
A ti kako hoces....mozes ko Pitar da skupljas kredite i da se zajmis gde netreba ili da stvis mene na ignore i mirna backa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Charuga

Obecao sam sam sebi da necu da se nerviram zbog gluposti.... od igracke cas posla moze da dodje do placke pa bolje da prekinemo na vreme....stavi me lepo na ignore ili kako god hoces samo nemoj da mi se obracas i podjebavas... eto lepo te mollim i da nemislis da sam te zamolio iz straha....nego jednostavno necu da se spustam na nivo internet prepucavanja......
A ako se nekome bas bije, ima pp ili mail ili telefon ....... od toga bar nikada nisam bezao u zivotu....

pit

Citat: revolution poslato 04 Maj, 2012, 20:08
Sto, da neces da me bijes !!!!!
Ja sam iskomentarisao polozaj vozaca na stazi u odnosu na motor....i rekao da se tako ne ulazi u krivinu....ako hoces da vozis sportski...ne ulazeci u to da li moze da se vozi takav motor na takvoj stazi sportski....nebitno....evo obecavam ti da cu te od danas satviti na ignore zajedno sa ludim pitarom i pandurskim spijunima....
A ti kako hoces....mozes ko Pitar da skupljas kredite i da se zajmis gde netreba ili da stvis mene na ignore i mirna backa....

          Srvarno si nenormaln jebem te usta blesava...pa sta me sad koj moj pominjes ...ne pominjem te vise ne cackam nista a opet mi se penjes na onu stvar....mogu samo da zakljucim da si ozbiljno bolestan i trazis samo nekog da bi se svadjao i raspravljao.

Jefta

Хоће ли неко сутра преподне на Аду Хују??? Исто од 11ч??

rboban

Javnite kad VAS bude bilo vise da dodojem malo da parim oci........
Ride It Like You Stole It

Charuga

Ja bih dosao da se malo izluftiram...ali sada me sramota, da mi se ne smeju ljudi....

mareskin


Do¹ao bih ja do BG i svratio bih do staze sledeæe subote/nedelje (12-13.05.) ukoliko se skuplja neka ekipa odavde.

Èisto da vidim kako se vozi. Da ne¹to nauèim.

Ja se, lièno, u te staze ne me¹am :)

Posle bih sa drugaricom oti¹ao da se provozam Avalskim putem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Крећем за 15 мин тамо сам око пола 12. Ако видим неког видео сам :-)  :-)  :-)