Glavni meni

Ada Huja

Započeo Stevan, 16 Oktobar, 2010, 19:43

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Iskreno, mislio sam da je to onaj mini-naked od 150 kubika, nisam ni znao da je skuter.

Kengur

#41
Staza jeste mala, tj karting staza, ali je odlicna za ucenje uglova krivine... Tj kako da udjes u krivinu,  gde da seces, kako da seces... Tj kako da gadjas teme krivine...
I opet moze da se vozi na kolenu... :)
Velika je razlika kad prvi put je odvozas, pa tek posle pola sata provalis kako da sastavis dve krivine iz jednog nagiba(na desno) i da ubodes sledecu levo bas kako treba...
Meni se svidja iskreno...

Ja u trecu ubacio nisam, jbg kad R6 ide drugom 164... ;D Ali da se malo skrati prenos, filing ce biti jos bolji... :)

Ali opet, Marko  ispravka: Milos pauk tamo vezba sa jos par tkaca, jbg kad nemamo stazu... :) sa hiljadarkom... :)
I zajebancija je skroz dobra, jer je opustena ekipa ljudi...

rboban

#42
KURISHA hvala ti, ja se zajebao pa sam terao i pun gas cetvrtom..... PRETERAO!!!
Jes da je bio SM ali i to se racuna u motore i ima oko 600ccm.... :)
SV na kraju pravca skoro pun gas trecom.... (mislim fali mi do BLOKADE) [yahoo]
Inace rekord staze je napravljen na K3 1000!!!

Sad sto nemamo BOLJU ili PRAVU stazu znaci da NE treba da vozimo ovu koju imamo....
Kao da si mi rekao ako nemam praVu ribu po svetskim merilima ne treba ni da jeb..!!!

P.S to Kengur, nije Marko nego MILOS
Ride It Like You Stole It

Kengur

Citat: rboban poslato 13 Februar, 2011, 13:57
KURISHA hvala ti, ja se zajebao pa sam terao i pun gas cetvrtom..... PRETERAO!!!
Jes da je bio SM ali i to se racuna u motore i ima oko 600ccm.... :)
SV na kraju pravca skoro pun gas trecom....
Inace rekord staze je napravljen na K3 1000!!!

Sad sto nemamo BOLJU ili PRAVU stazu znaci da NE treba da vozimo ovu koju imamo....
Kao da si mi rekao ako nemam praVu ribu po svetskim merilima ne treba ni da jeb..!!!

P.S to Kengur, nije Marko nego MILOS


Mislim jedno, pisem drugo... ;D  jbg, na poslu sam, pa kuckam na brzaka... :)
Hvala na ispravci... [cheers]

a da, Milos je valjda odvozao 39 sek krug?

rboban

39.7 i to je NAJbrzi krug motorom koji znam....
Trkacki KARTING voze 37..... [srednjiprst]
Ride It Like You Stole It

Kengur

Ja sam bio samo jednom, prosle god pred kraj sezone... Bas je tada bio Milos i jos par Obrenovcana...

Ja sam odvozao 44 na jako losim gumama i plocicama... Ove godine moram da skinem bar na 41/42... :D

rboban

Teze je tebi da skines te dve sekunde nego pocetniku da skine 5..... ali MOZE SE!!!!
Vreme ispod 45 je ODLICNO, i sve ispod 50 je DOBRO... za REKREATIVNE vozace!!!
Ako mislis da vozis nas HEPENING 42 ti je gornja granica da bio bio konkurentan!!!

Vidimo se na prolece, GARANTUJEM ti vreme ispod 42.... KENGURE!!!  [cheers]
Ride It Like You Stole It

Kengur

Citat: rboban poslato 13 Februar, 2011, 14:24
Teze je tebi da skines te dve sekunde nego pocetniku da skine 5..... ali MOZE SE!!!!
Vreme ispod 45 je ODLICNO, i sve ispod 50 je DOBRO... za REKREATIVNE vozace!!!
Ako mislis da vozis nas HEPENING 42 ti je gornja granica da bio bio konkurentan!!!

Vidimo se na prolece, GARANTUJEM ti vreme ispod 42.... KENGURE!!!  [cheers]


Pa ja i jesam pocetnik sto se tice Ada huje... ;D

Najteze je skidati vreme profesionalcima, to znam..
A sto se tice mog vremena, kontam da kad dodje noviji motor, kad se skrati prenos, i kad bude spreman za stazu, tada cu moci da spustim sigurno na 42... Sto tice toga da li cu biti konkurentan u hepeningu ili ne, iskreno, o tome ni ne razmisljam mnogo... Zelja mi je da izadjem, sta cu uraditi mi je najmanje bitno... Sledim  svoje snove... :)
Kazem ti, prvi i jedini put sam bio pred kraj prosle sezone... :)

Hvala za garanciju... :)   [cheers] [cheers]


UFF

Ja onda nemam pojma
Merili su mi vreme samo prvi put kad sam bio i vozio sam 50sec
Mada nisam ni znao da mi mere i nisam se trudio da prodjem sto brze vec sto vise da oborim ;)

kurisha

u skladu sa stazom trebali bi svi da imamo one minijaturne motore pa da se trkamo ko pravi,zamisljamo kako idemo 200,obaramo.ovako nije zanimljivo jer neko ide 4om,neko drugom,neko sportski neko sm...pa da vidi svet kakvi smo mi talenti i najbolji vozaci...

MotoManijak

A u kojoj ti brzini vozis na stazi sa tim kineskim skuterom? :D

kurisha

nevozim nijednom jer neznam da saltujem,zato sam i kupio skuter...plasi me menjac to je za prave bajkere

rboban

Citat: kurisha poslato 13 Februar, 2011, 15:38
u skladu sa stazom trebali bi svi da imamo one minijaturne motore pa da se trkamo ko pravi,zamisljamo kako idemo 200,obaramo.ovako nije zanimljivo jer neko ide 4om,neko drugom,neko sportski neko sm...pa da vidi svet kakvi smo mi talenti i najbolji vozaci...

Dogovoreno, ja imam jedan minijaturni SM tako da moze.... :)
Ride It Like You Stole It

SSZGO

#53
u pravu je, kakva je to staza gde ne mozes ni 200 da ides :)
ja brze vozim po garazi od toga...
al ne zato sto sam mnogo brz, nego mi garaza veeliiika... pa mogu da razvijem brzinu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: SSZGO poslato 13 Februar, 2011, 19:36
u pravu je, kakva je to staza...


jedina koju imamo

eto kakva je ;)

Gašpar

Citat: UFF poslato 13 Februar, 2011, 22:32
Citat: SSZGO poslato 13 Februar, 2011, 19:36
u pravu je, kakva je to staza...


jedina koju imamo

eto kakva je ;)

A Autokomerc? Rodic kula?

UFF

Idi na autokomerc i pitaj ih da vozis da cujes sta ce da ti kazu
a onda pitaj za cenu ;)


kula? gde je to? :D

Gašpar

Kod Sombora.

Znaci da naprave stazu u Subotici, ti je ne bi racunao kao stazu jer ti je daleko?  :D

rboban

Kula je odlicna staza, vozena je EU SM trka......  [thumb_up]
Ako neko ima kontakt da organizujemo termin po nekoj normalnoj ceni rad sam da odemo!!!
P.S. Nisam je nikad vozio, tako da pricam iz iskustava kolega!!!
Ride It Like You Stole It

Gašpar

To EU SM je staza malo preuredjena bila, tj bio je napravljen i "blatnjavi" deo.
Na zalost, poklopila se sa nekom trkom u RR prvenstvu, pa nisam mogao da odem u Kulu.
Pokusacu da nadjem neki kontakt i da proverim za cene, pa mozemo da se provozamo .