Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler


Citat: Zeljko King poslato 02 Februar, 2015, 21:01
E SAD ONO NAJVA®NIJE!!!!SKICA STAZE,,,(ne smem da objavim jo¹ koju informaciju ili sliku,i ovu sam objavio "na silu".Takav je dogovor)



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 14:47
http://www.rockyviewmotorsports.com/


ja dobio od kanadjana dzabe projekat...oni odustali, kazu ne isplati im se,,,,,standard ali ladno..


Prva strana i Revo sad... Opa...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljko King

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2015, 09:22

Citat: Zeljko King poslato 02 Februar, 2015, 21:01
E SAD ONO NAJVA®NIJE!!!!SKICA STAZE,,,(ne smem da objavim jo¹ koju informaciju ili sliku,i ovu sam objavio "na silu".Takav je dogovor)



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 14:47
http://www.rockyviewmotorsports.com/


ja dobio od kanadjana dzabe projekat...oni odustali, kazu ne isplati im se,,,,,standard ali ladno..


Prva strana i Revo sad... Opa...
Objavio sam ono ¹to su mi tada dali da objavim.(i to na jedvite jade,bukvalno "na silu")
Ni dan danas ne znam koliko je dr¾ava odbilo da je gradi,dodu¹e modifikovanu.Znam samo da je ponudjena Madjarima pre nas,i oni su odbili.
Za te stvari je zadu¾en M.Andjelkoviæ.
©to se mene lièno tièe,i Andjelkoviæ,i svi ostali imaju "fore" do ponedeljka.Ako bude stanje kao sad,"oti¹ao sam",naravno isplaæen,a oni neka se jebu sa Nemaèkim investitorima kako znaju!
U èitavoj prièi oko staze,svoj posao sam zavr¹io odavno......Sve preko toga je bila moja dobra volja.
I sinoæ ka¾u,da æe sve biti u redu.....
Èekam 1.06.2015.god.
Ako do tada ne krene SVE,¹to se mene tièe-FIDERZEN!!!

clutch&brake

bzvz si se izleteo ovde na forumu i napravio gungulu... i na kraju nista... jeste da je revolucija pedercina ali ipak je bio u pravu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljko King

Citat: njanja poslato 29 Maj, 2015, 10:01
bzvz si se izleteo ovde na forumu i napravio gungulu... i na kraju nista... jeste da je revolucija pedercina ali ipak je bio u pravu...
Njanjo,da ti samo èuje¹ kakve su to prièe i dogovori za¹to se kasni!!!
Haos!!!
Znam ja i vidim da je politika i tu ume¹ala svoje prste,ali nisam hteo da pi¹em o tome.
Da æe je napraviti-hoæe,veruj mi....100%
Ali zaista ne ¾elim da me "uvuku" da uèestvujem i sauèestvujem u penalizaciji koja ih neminovno èeka zbog pomeranja rokova.
Veæ sam obavestio i pripremio "drugu stranu" za njihovo glupiranje.
©to se mene lièno tièe-èekam do ponedeljka...
Veliki pozdrav.


mrle

rev jo¹ nije proèitao novosti u ovoj temi.

Zeljko King

#465
Citat: mrle poslato 29 Maj, 2015, 10:20
rev jo¹ nije proèitao novosti u ovoj temi.
Neka proèita,.
Neka èita ko god hoæe.
Nemam ni¹ta protiv lo¹ih ili dobrih komentara,uop¹te protiv bilo èijeg mi¹ljenja.
I ovo nije bio "meè" izmedju njega i mene,kako su diskusiju mnogi shvatili.Èak ni sukob mi¹ljenja.
On ima svoje,ja svoje,¹to je i normalno,zar ne?
Svako ima pravo da napi¹e ono ¹to misli.Jedino ¹to oboje "krvnièki" branimo svoje stavove,pa deluje kao ozbiljan ratni sukob!
Pozdrav.

srbac

Dok se vi ovde prepucavate ljudi u Banatskom Novom selu napravise MOTOCROSS GP stazu , i to odlicnu, open stazu !!!!  :P :P :P :P

ЯЭВОЛУТИОН

nego kako....nema skvalifikacije za ravnanje podloge a dozvolu za kolica su ti suspendovali.....zbog pojena
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

ja u nedelju postavljam kamen temeljac.......roosterhill pista.....zavrsetak radova u ponedeljak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Danas odlozeni radovi...morao sam da pokosim travu u dvoristu...rekla zena ..odmah...pa je doslo da odlaganja....ali zato sutra postavljam kamen temeljac 1000% ....sa novostima saljem i slike....koliko sutra.


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


mareskin

Citat: srbac poslato 31 Maj, 2015, 22:46
Da nije to kamen iz kupusa ?

Onda staza neæe raditi preko zime kad "kamen za kupus" ode na svoj osnovni posao :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Zeljko King

01.06.2015.god. u 13 h. je poèela sednica radne grupe za izgradnju motodroma.

Bio sam prisutan,ali bez prava glasanja,jer nisam èlan Srpske radne grupe.
Pojavljivali su se razni pametni i glupi predlozi,"vadilice","¹ampon varijante" itd.....
u 14 h.40 min. su se slo¾ili da poèetak radova usled politièko-finansijske? situacije bude pomeren za 01.09.2015.god.
Zamolio sam da dobijem reè.
Za manje od 10 min. objasnio sam im ¹ta ih èeka zbog toga ¹to su faulirali sami sebe!
Pozdravio sam ih sve,po¾eleo sreæu u buduæem radu?,ustao i napustio sednicu.
Sve je snimala lokalna Loznièka TV,i rekli su mi da æe mi javiti kada æe emitovati prilog.
Link æu postaviti ovde,na forumu.
Danas sam obavestio investitorsku grupu o de¹avanjima.
Dakle,dalje neka se oni "rvu" sa propisima,"penalima" itd.....
Ne dozvoljavam da mene bacaju u blato bez potrebe.
Dovoljno sam ovde ,volonterski(na forumu),"grizao","kidao" i lobirao za stazu,ali da uèestvujem u politièkim prevratima i nezaslu¾enom punjenju tudjih d¾epova-NEÆU!
Ukoliko dobijem neki papir,objaviæu ga,ali,jo¹ jednom,ja sam odavno plaæen,i ovim postom prestaje svako moje anga¾ovanje oko staze.
Gosp.Andjelkoviæ neka se bori sa njima!
Sve Vas pozdravljam,i izvinjavam se svima koji se oseæaju uvredjeni na neki naèin.
©to se mene tièe,ovde je kraj ove teme.
POZDRAV SVIM MOTO MANIJACIMA.
®IVI I ZDRAVI BILI.....

mkt


Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2015, 16:16
nema od toga kurca....zivi bili pa videli....Stazu prave multio milioneri a entuzijasti....ovde multimilioneri nisu zaludjenici ni u sta osim u svoje novce.....Miskovic moze stazu da napravi casom, ali mu ne donosi velike pare a on male ne ume da trosi...i onaj Kostic ....i on isto tako.....Penzioni fond bi mogao da izfinasira takvu stvar ali su oni prsli jos pre sto godina....ovde ko ima velike pare hoce profit od 5 posto godisnje, a staza nemoze da istera ni blizu toliko......

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Mik

Citat: Zeljko King poslato 02 Jun, 2015, 22:04
01.06.2015.god. u 13 h. je poèela sednica radne grupe za izgradnju motodroma.

Bio sam prisutan,ali bez prava glasanja,jer nisam èlan Srpske radne grupe.
Pojavljivali su se razni pametni i glupi predlozi,"vadilice","¹ampon varijante" itd.....
u 14 h.40 min. su se slo¾ili da poèetak radova usled politièko-finansijske? situacije bude pomeren za 01.09.2015.god.
Zamolio sam da dobijem reè.
Za manje od 10 min. objasnio sam im ¹ta ih èeka zbog toga ¹to su faulirali sami sebe!
Pozdravio sam ih sve,po¾eleo sreæu u buduæem radu?,ustao i napustio sednicu.
Sve je snimala lokalna Loznièka TV,i rekli su mi da æe mi javiti kada æe emitovati prilog.
Link æu postaviti ovde,na forumu.
Danas sam obavestio investitorsku grupu o de¹avanjima.
Dakle,dalje neka se oni "rvu" sa propisima,"penalima" itd.....
Ne dozvoljavam da mene bacaju u blato bez potrebe.
Dovoljno sam ovde ,volonterski(na forumu),"grizao","kidao" i lobirao za stazu,ali da uèestvujem u politièkim prevratima i nezaslu¾enom punjenju tudjih d¾epova-NEÆU!
Ukoliko dobijem neki papir,objaviæu ga,ali,jo¹ jednom,ja sam odavno plaæen,i ovim postom prestaje svako moje anga¾ovanje oko staze.
Gosp.Andjelkoviæ neka se bori sa njima!
Sve Vas pozdravljam,i izvinjavam se svima koji se oseæaju uvredjeni na neki naèin.
©to se mene tièe,ovde je kraj ove teme.
POZDRAV SVIM MOTO MANIJACIMA.
®IVI I ZDRAVI BILI.....

Na forumima se ne "grize" i ne "kida"! Na forumima se dobijaju saveti! Nije prakticno da, ako mi svi na forumu kazu da za moj motor treba 3 litra ulja a ja insistiram na pola litra, proglasavam nekog hejterom i ignorisem savet.

Usput (mislim da ovo nije napisano u okviru saveta, al' ne secam se   [neampojma] ), u Sprdiji, od te nove vladajuce garniture, niko nije ovlascen NIZASTA osim da ti uzmu pare! Svi imaju titulu VD ("vrsilac duznosti"), krajnje podmukao nacin ozakonjene pljacke posle koje nece odgovarati nikom.

ЯЭВОЛУТИОН

A problem je sto je njh 20 zelelo po 10%....jer se cimaju oko stvari za kuji ih boli kurac....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11