Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

#340
Citat: Slaninar poslato 30 Mart, 2015, 22:35
Revolucijo, ako ovaj motodrom bude gotov u narednih 10 godina, da se o¹i¹a¹ na æelavo i sedne¹ na motor!  :)

I da napravi paprikas od pilecih krilaca kod nas na Vencu, ja donosim lepinje i pivo ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

Pre ce biti gotova staza nego ga zena pusti na motor
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2015, 22:18
Citat: Zeljko King poslato 06 Februar, 2015, 00:07
Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]
Staza ko¹ta "malo" vi¹e.(ne mogu da prièam o ceni),ali GARANTUJEM da se NEÆE praviti spidvej i moto-kros staza,bez obzira ¹to je to ¾elja Gosp.Andjelkoviæa.Heliodrom je OBAVEZAN po specifikaciji DORNE i FIM-e.Zaista bih vi¹e voleo,i jedva èekam da je napravimo,nego da dobijem BINGO od 5 mil.eura!!!!Da se poserem na nju,stavim na Jutjub,i svim nevernicima ka¾em-"evo,napravismo "sranje" o kom ste prièali,hejtovali,radovali se NE uspesima!!!Evo,izvolite,vozite se gospodo...."Napraviæemo je 100%,a i da ne napravimo iz ko zna kojih razloga.....Pa probali smo!!!A Vi???

3,5 miliona za pocetak...90 posto strani investitori...potpisan ugovor....ja racunam gotovo...staza sutra krece....a ono kurac....nemaju ni za kopanje rupe za kamen temeljac....jos si mi u cetri oka rekao da si pare za povezivanje sa dornom uzeo...i ti i Erceg....jesi mi se hvalio da si mazno lovu ili ne....ili si i tada malo lagao.....ili ja sad izmisljam da si uopste bio kod mene....
Treba da te sramota te tvoje celave glave i godina....mator covek a laze...i to ne iz koristoljublja...to razumem, nema se.....vec da bi ispao bitan i vazan....najgore je to sto dajete laznu nadu napacenim motorciklistima....svi bi mi to voleli ali nece da bidne.....bar ne za moga zivota.....dok oni naprave motdrom cerace se elektricne letilice na solarni pogon.....
DA!Bio sam kod tebe.DA!Rekao sam da sam ZARADIO pare za razna povezivanja,ne samo sa DORNOM.Erceg ima "posla" sa DORNOM.Nisam se hvalio da sam "maznuo lovu".To rade NAJVEÆI LA®OVI I PREVARANTI (¹to ovo lièi na "nekog" majstora).Novac sam po¹teno zaradio,od STRANIH INVESTITORA.Srbiji nisam uzeo ni dinara,ni euro......©ta ne razume¹,nema se?Ako nema¹ pozajmiæe ti valjda neko...ima¹ malo ugleda?Ili ne?Ja se ponosim mojom æelavom glavom i godinama.Eto,ti si mlad,pa nikako da "stane¹ na crtu" i "objasni¹ mi",zato ¹to si SISA bez obzira na godine!!!Ka¾e¹,neæe biti za tvog ¾ivota!Nemoj tako.Ja ti stvarno ¾elim dug i zdrav ¾ivot,bez obzira ¹to si govno od èoveka,Za¹to si govno?Zato ¹to si i sam napisao da sam ti rekao "u 4 oka".Dakle.nije bilo za javnost.
Eto,JA NE LA®EM KAO TI!!!!
OPET TE PITAM.GDE SAM JA TO OBJAVIO DA SAM OBEZBEDIO SREDSTVA ZA KOPANJE RUPE ZA KAMEN TEMELJAC?
HAJDE MAJSTORE LA®I I PREVARE,NAPI©I GDE!!!
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.

Slaninar

Evo jo¹ par kandidata za rvanje u blatu na Fru¹koj Gori.  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljko King

dr Wolfgang Srb,FIM EU PRESIDENT i Milutin Andjelkoviæ,direktor "Moto Gp Serbian".....
Pa da li mislite da bi dr Wolf do¹ao u Srbiju u vezi bilo kakve moto staze,da je ne¹to neozbiljno u pitanju?
Ili Sambuko i Djilardino?(Na nekim predhodnim slikama)


Radanovic

To onaj isti ¹to je bio i u Beloj Crkvi poèetkom pro¹le godine na prezentaciji jednog velikog projekta, ''Serbia Ringa'' , pa ne¹to se ne sjeæam da su napravili stazu.


Tako da meni ta slika znaèi isto koliko i ona Slaninarova...

Andjelo

Citat: Radanovic poslato 31 Mart, 2015, 11:20
To onaj isti ¹to je bio i u Beloj Crkvi poèetkom pro¹le godine na prezentaciji jednog velikog projekta, ''Serbia Ringa'' , pa ne¹to se ne sjeæam da su napravili stazu.


Tako da meni ta slika znaèi isto koliko i ona Slaninarova...
u Beloj Crkvi  su dobili  zemljiste besplatno na koriscenje  i to nekih 59 hektara  jes da je od Bele Crkve  nekih  5-6 km prema granicnom prelazu  Kaludjerovo   ......................a i svabe su se iskvarile  tj, iskvarili ih Balkanci i  Turci   ,nisu to Svabe sto su nekad bili  ...............................navodno sada im ne odgovara ovo besplatno zemljiste  nego traze da kupe  drugo  nestotj drugu lokaciju  spomenuo mi nesto uz pricu   Komsija  Tj . Predsednik Opstine Bela Crkva  ..........

Slaninar

Citat: njanja poslato 30 Mart, 2015, 22:57
Pre ce biti gotova staza nego ga zena pusti na motor

[rofl] [rofl] [rofl]
[clapp]

Ne da mu ni da se ¹i¹a na opasno?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljko King

Citat: Radanovic poslato 31 Mart, 2015, 11:20
To onaj isti ¹to je bio i u Beloj Crkvi poèetkom pro¹le godine na prezentaciji jednog velikog projekta, ''Serbia Ringa'' , pa ne¹to se ne sjeæam da su napravili stazu.


Tako da meni ta slika znaèi isto koliko i ona Slaninarova...
Taj projekat je propao iz razloga ¹to nisu mogli da se dogovore ko æe biti veæinski vlasnik.Inaèe bi bilo napravljeno.
Upravo zato smo mi KUPILI deo zemlji¹ta (pored onog koje smo dobili),da ne bi do¹li u taj problem.Kada se zavr¹i staza u Loznici,OSTAJE U VLASNI©TVU REPUBLIKE SRBIJE!
Da ne detalji¹em,bilo je raznih "igara" oko svega,ali je zavr¹eno na najbolji naèin.I DA!!!!"VUKAO" sam iz sve snage na SRPSKU stranu (pièka mi materina glupa!!!).Ali nije mi ¾ao.Neka i u Srbiji ima ne¹to da valja,barem ¹to se moto sporta tièe...

Zeljko King

Citat: Andjelo poslato 31 Mart, 2015, 11:46
Citat: Radanovic poslato 31 Mart, 2015, 11:20
To onaj isti ¹to je bio i u Beloj Crkvi poèetkom pro¹le godine na prezentaciji jednog velikog projekta, ''Serbia Ringa'' , pa ne¹to se ne sjeæam da su napravili stazu.


Tako da meni ta slika znaèi isto koliko i ona Slaninarova...
u Beloj Crkvi  su dobili  zemljiste besplatno na koriscenje  i to nekih 59 hektara  jes da je od Bele Crkve  nekih  5-6 km prema granicnom prelazu  Kaludjerovo   ......................a i svabe su se iskvarile  tj, iskvarili ih Balkanci i  Turci   ,nisu to Svabe sto su nekad bili  ...............................navodno sada im ne odgovara ovo besplatno zemljiste  nego traze da kupe  drugo  nestotj drugu lokaciju  spomenuo mi nesto uz pricu   Komsija  Tj . Predsednik Opstine Bela Crkva  ..........
OD REÈI DO REÈI-TAÈNO!!!
PRAVA ISTINA.....
PITAJ KOM©IJU DA LI SME DA TI OBJAVI JO© NEKE DETALJE?
NPR.KOLIKI PROCENAT SU TRA®ILI DVA BITNA SRBINA IZ MOTO SAVEZA DA PREPUSTE APSOLUTNO VLASNI©TVO DR WOLFU(ALI LIÈNO NJEMU!!!)
BRAVO ZA OVAJ POST. [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljko King poslato 30 Mart, 2015, 23:51
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2015, 22:18
Citat: Zeljko King poslato 06 Februar, 2015, 00:07
Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]
Staza ko¹ta "malo" vi¹e.(ne mogu da prièam o ceni),ali GARANTUJEM da se NEÆE praviti spidvej i moto-kros staza,bez obzira ¹to je to ¾elja Gosp.Andjelkoviæa.Heliodrom je OBAVEZAN po specifikaciji DORNE i FIM-e.Zaista bih vi¹e voleo,i jedva èekam da je napravimo,nego da dobijem BINGO od 5 mil.eura!!!!Da se poserem na nju,stavim na Jutjub,i svim nevernicima ka¾em-"evo,napravismo "sranje" o kom ste prièali,hejtovali,radovali se NE uspesima!!!Evo,izvolite,vozite se gospodo...."Napraviæemo je 100%,a i da ne napravimo iz ko zna kojih razloga.....Pa probali smo!!!A Vi???

3,5 miliona za pocetak...90 posto strani investitori...potpisan ugovor....ja racunam gotovo...staza sutra krece....a ono kurac....nemaju ni za kopanje rupe za kamen temeljac....jos si mi u cetri oka rekao da si pare za povezivanje sa dornom uzeo...i ti i Erceg....jesi mi se hvalio da si mazno lovu ili ne....ili si i tada malo lagao.....ili ja sad izmisljam da si uopste bio kod mene....
Treba da te sramota te tvoje celave glave i godina....mator covek a laze...i to ne iz koristoljublja...to razumem, nema se.....vec da bi ispao bitan i vazan....najgore je to sto dajete laznu nadu napacenim motorciklistima....svi bi mi to voleli ali nece da bidne.....bar ne za moga zivota.....dok oni naprave motdrom cerace se elektricne letilice na solarni pogon.....
DA!Bio sam kod tebe.DA!Rekao sam da sam ZARADIO pare za razna povezivanja,ne samo sa DORNOM.Erceg ima "posla" sa DORNOM.Nisam se hvalio da sam "maznuo lovu".To rade NAJVEÆI LA®OVI I PREVARANTI (¹to ovo lièi na "nekog" majstora).Novac sam po¹teno zaradio,od STRANIH INVESTITORA.Srbiji nisam uzeo ni dinara,ni euro......©ta ne razume¹,nema se?Ako nema¹ pozajmiæe ti valjda neko...ima¹ malo ugleda?Ili ne?Ja se ponosim mojom æelavom glavom i godinama.Eto,ti si mlad,pa nikako da "stane¹ na crtu" i "objasni¹ mi",zato ¹to si SISA bez obzira na godine!!!Ka¾e¹,neæe biti za tvog ¾ivota!Nemoj tako.Ja ti stvarno ¾elim dug i zdrav ¾ivot,bez obzira ¹to si govno od èoveka,Za¹to si govno?Zato ¹to si i sam napisao da sam ti rekao "u 4 oka".Dakle.nije bilo za javnost.
Eto,JA NE LA®EM KAO TI!!!!
OPET TE PITAM.GDE SAM JA TO OBJAVIO DA SAM OBEZBEDIO SREDSTVA ZA KOPANJE RUPE ZA KAMEN TEMELJAC?
HAJDE MAJSTORE LA®I I PREVARE,NAPI©I GDE!!!
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.

Ja priznajem da je moja greska sto odmah nisam dobro procenio...vasu licnost Von Minhausen....ja sam predugo na motoru i previse u Beogradu da mogu da me impresioniraju kojekavi Baroni .....Polako se raspitujuci o tvojoj malenkosti saznao sam neke zanimljive detalje.....Gajbu koju si rekao da si kupio od Svete Tigra si zapravo rentirao...placas kiriju, za neki prcvoljak u zgradi u Knezevcu....pa moje komunalije skuplje nego tvoja renta......Hvalio si se da si sam sebi ugradjivao stent....ja pitao kardio hirurge...kazu da je nemoguce...osim ako nisi programirao robota...a to bi onda bilo dostignuce...i tako jos ekih desetak Baronija.
Kad mi neko prica u cetri oka pametne stvari imam obavezu da cutim, ali kad me laze moram da prekinem odnos advokat-klijent...ako si me ikada angazovao...
Upoznacu ta sa jednim likom tu iz rakovice...njega su jurile vatrene kugle po Vezuvu pa se spasio tako sto je na njih bacio jaknu....i ima on jos neke price.....ima siti da se ispricate....

p.s.
Ako nemate para, evo ja cu o svom trosku da iskopam rupu za kamen temeljac...ima se moze se...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Mart, 2015, 22:15
Citat: Zeljko King poslato 30 Mart, 2015, 23:51
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2015, 22:18
Citat: Zeljko King poslato 06 Februar, 2015, 00:07
Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]
Staza ko¹ta "malo" vi¹e.(ne mogu da prièam o ceni),ali GARANTUJEM da se NEÆE praviti spidvej i moto-kros staza,bez obzira ¹to je to ¾elja Gosp.Andjelkoviæa.Heliodrom je OBAVEZAN po specifikaciji DORNE i FIM-e.Zaista bih vi¹e voleo,i jedva èekam da je napravimo,nego da dobijem BINGO od 5 mil.eura!!!!Da se poserem na nju,stavim na Jutjub,i svim nevernicima ka¾em-"evo,napravismo "sranje" o kom ste prièali,hejtovali,radovali se NE uspesima!!!Evo,izvolite,vozite se gospodo...."Napraviæemo je 100%,a i da ne napravimo iz ko zna kojih razloga.....Pa probali smo!!!A Vi???

3,5 miliona za pocetak...90 posto strani investitori...potpisan ugovor....ja racunam gotovo...staza sutra krece....a ono kurac....nemaju ni za kopanje rupe za kamen temeljac....jos si mi u cetri oka rekao da si pare za povezivanje sa dornom uzeo...i ti i Erceg....jesi mi se hvalio da si mazno lovu ili ne....ili si i tada malo lagao.....ili ja sad izmisljam da si uopste bio kod mene....
Treba da te sramota te tvoje celave glave i godina....mator covek a laze...i to ne iz koristoljublja...to razumem, nema se.....vec da bi ispao bitan i vazan....najgore je to sto dajete laznu nadu napacenim motorciklistima....svi bi mi to voleli ali nece da bidne.....bar ne za moga zivota.....dok oni naprave motdrom cerace se elektricne letilice na solarni pogon.....
DA!Bio sam kod tebe.DA!Rekao sam da sam ZARADIO pare za razna povezivanja,ne samo sa DORNOM.Erceg ima "posla" sa DORNOM.Nisam se hvalio da sam "maznuo lovu".To rade NAJVEÆI LA®OVI I PREVARANTI (¹to ovo lièi na "nekog" majstora).Novac sam po¹teno zaradio,od STRANIH INVESTITORA.Srbiji nisam uzeo ni dinara,ni euro......©ta ne razume¹,nema se?Ako nema¹ pozajmiæe ti valjda neko...ima¹ malo ugleda?Ili ne?Ja se ponosim mojom æelavom glavom i godinama.Eto,ti si mlad,pa nikako da "stane¹ na crtu" i "objasni¹ mi",zato ¹to si SISA bez obzira na godine!!!Ka¾e¹,neæe biti za tvog ¾ivota!Nemoj tako.Ja ti stvarno ¾elim dug i zdrav ¾ivot,bez obzira ¹to si govno od èoveka,Za¹to si govno?Zato ¹to si i sam napisao da sam ti rekao "u 4 oka".Dakle.nije bilo za javnost.
Eto,JA NE LA®EM KAO TI!!!!
OPET TE PITAM.GDE SAM JA TO OBJAVIO DA SAM OBEZBEDIO SREDSTVA ZA KOPANJE RUPE ZA KAMEN TEMELJAC?
HAJDE MAJSTORE LA®I I PREVARE,NAPI©I GDE!!!
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.

Ja priznajem da je moja greska sto odmah nisam dobro procenio...vasu licnost Von Minhausen....ja sam predugo na motoru i previse u Beogradu da mogu da me impresioniraju kojekavi Baroni .....Polako se raspitujuci o tvojoj malenkosti saznao sam neke zanimljive detalje.....Gajbu koju si rekao da si kupio od Svete Tigra si zapravo rentirao...placas kiriju, za neki prcvoljak u zgradi u Knezevcu....pa moje komunalije skuplje nego tvoja renta......Hvalio si se da si sam sebi ugradjivao stent....ja pitao kardio hirurge...kazu da je nemoguce...osim ako nisi programirao robota...a to bi onda bilo dostignuce...i tako jos ekih desetak Baronija.
Kad mi neko prica u cetri oka pametne stvari imam obavezu da cutim, ali kad me laze moram da prekinem odnos advokat-klijent...ako si me ikada angazovao...
Upoznacu ta sa jednim likom tu iz rakovice...njega su jurile vatrene kugle po Vezuvu pa se spasio tako sto je na njih bacio jaknu....i ima on jos neke price.....ima siti da se ispricate....

p.s.
Ako nemate para, evo ja cu o svom trosku da iskopam rupu za kamen temeljac...ima se moze se...

citat iz predhodnog posta:
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.
PS.
Ne znam o kakvoj "gajbi" se pi¹e!Nepoznata mi je situacija "plaæanja kirije",i nekakvih prcvoljaka.Nepoznato mi je tih desetak "Baronija".Napi¹i koje su to?Ne poznajem Svetu Tigra.Ne znam kolike su Va¹e komunalije (to je Va¹ problem)Zaista ni¹ta ne znam o tim vatrenim kuglama po Vezuvu.Stent JESAM sam sebi implantirao.Naravno uz ogromnu pomoæ kompletnog tima kardiologa.Kateterizacija srca,balon dilatacija i stenta¾a (d¾ojstikom,u epiduralu) je preozbiljna i obimna,da bih je obja¹njavao.(Verovatno i ne zanima ljude)
Veæina stvari mi je nepoznata iz ovog predhodnog posta.Anga¾ovao sam Vas da mi "sredite " skuter,i to ste obavili besprekorno.Nepoznat mi je odnos advokat-klijent.(sa Vama)
ALI MI JE POZNATO DA SI NAPISAO KAKO SAM JA LIÈNO IZJAVIO I NAPISAO DA SMO OBEZBEDILI NOVCE ZA KOPANJE RUPE ZA KAMEN TEMELJAC!
GDE?LA®OVÈINO!!!GDE?PREVARANTU?GDE?PIÈKO ®IVA!!!
GDE SAM TO NAPISAO?GDE JAJARO?
SVE VREME TE TO PITAM!GDE???
VIDI ALJO,ZAISTA,©TO SMO SE DOPISIVALI-DOPISIVALI.MO®E© DA PI©E© POSLE OVOG MOG POSTA ©TA GOD HOÆE©,NEÆU TI ODGOVORITI.
SVE DOK NE POKA®E© DA SI MU©KO!
KAD GOD HOÆE©,GDE GOD HOÆE©!
DOTLE-
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.
OSTALIMA,KOJI PRATE OVO,VELIKO IZVINJENJE OD MENE.
POZDRAV.


castor

Citat: Zeljko King poslato 31 Mart, 2015, 23:00
Stent JESAM sam sebi implantirao. Naravno uz ogromnu pomoæ kompletnog tima kardiologa. Kateterizacija srca, balon dilatacija i stenta¾a (d¾ojstikom, u epiduralu) je preozbiljna i obimna, da bih je obja¹njavao. (Verovatno i ne zanima ljude)

Mene zanima, ali ono ¹to i koliko znam (obzirom da nisam ni doktor, a kamoli interventni kardiolog) mi govori da je moguæe izvr¹ti sam sebi postavljanje stenta, naroèito na trulom zapadu gdje je to potpomognuto robotikom, a kod nas se jo¹ uvijek radi ruèno sve i naroèito u istom onom epiduralu koji se daje trudnicama na poroðaju… Pa, ako tolike ¾ene mogu da vri¹te i mlate rukama i nogama i na kraju rode ¾ivo, pravo i zdravo dijete, ne vidim ¹to smiren, koncentrisan, edukovan i struèan èovjek ne bi mogao sam sebi uz pomoæ robotike da ugradi jedan jebeni stent?! Pa nije to nuklearna fizika, veæ èisti manuelni rad. Jbte, kod mene to poslije 15 dana sestre mogu da rade...
It's the ride that matters, not the bike…

Zeljko King

Citat: castor poslato 31 Mart, 2015, 23:12
Citat: Zeljko King poslato 31 Mart, 2015, 23:00
Stent JESAM sam sebi implantirao. Naravno uz ogromnu pomoæ kompletnog tima kardiologa. Kateterizacija srca, balon dilatacija i stenta¾a (d¾ojstikom, u epiduralu) je preozbiljna i obimna, da bih je obja¹njavao. (Verovatno i ne zanima ljude)

Mene zanima, ali ono ¹to i koliko znam (obzirom da nisam ni doktor, a kamoli interventni kardiolog) mi govori da je moguæe izvr¹ti sam sebi postavljanje stenta, naroèito na trulom zapadu gdje je to potpomognuto robotikom, a kod nas se jo¹ uvijek radi ruèno sve i naroèito u istom onom epiduralu koji se daje trudnicama na poroðaju… Pa, ako tolike ¾ene mogu da vri¹te i mlate rukama i nogama i na kraju rode ¾ivo, pravo i zdravo dijete, ne vidim ¹to smiren, koncentrisan, edukovan i struèan èovjek ne bi mogao sam sebi uz pomoæ robotike da ugradi jedan jebeni stent?! Pa nije to nuklearna fizika, veæ èisti manuelni rad. Jbte, kod mene to poslije 15 dana sestre mogu da rade...
Vene,venikule,arterije i arteriole nemaju nervne zavr¹etke,pa ni¹ta ne boli.Zato se i radi "u lokalu".Le¾eæi je moguæe uraditi 90% posla.Ne mogu sam sebi "pustiti" kontrast,podiæi pedalom sto,"navuæi " stent na "makaze"....itd.Ali,kada odredim mesto gde se nalazi su¾enje krvnog suda,balon dilataciju (naduvavanje krvnog suda)mogu uraditi bez problema.Kateterzaciju(èi¹æenje krvnog suda sajlom,skidanje plaka ili razbijanje tromba) mora uraditi kolega,jer sam u le¾eæem polo¾aju.D¾ojstik se nalazi na preponskom delu,preko karotide,gde se i "uvodi" sve ¹to je potrebno.Kada odredim mesto gde je neophodna stenta¾a i "broj" (veliæina,¹irina,debljina licne.....u zavisnosti od problema),stenta,lièno ga (vozim) name¹tam na to mesto."otpu¹tam makaze",pogledam na monitore na zidu ¹ta sam uradio,kolege "pu¹taju " kontrast i "slikaju"......
Verujte.sala za kateterizaciju srca KCS beograd je VODEÆA ustanova tog tipa u Evropi!Doktori-VRH VRHOVA!
Sala radi 14 godina.Procenat smrtnosti u sali-0....da da NULA!!!
Hvala Vam na interesovanju za ovo,mada nema veze sa temom,bilo mi je zadovoljstvo da napi¹em.....
Castore,veliki pozdrav za Vas i ®IVI I ZDRAVI BILI,,,,

castor

It's the ride that matters, not the bike…

srbac

Ja menjam ulje u voznji na motoru.... bez gasenja a ako ga nakratko ugasim menjam i filter !!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Zeljko King

Zbog obaveza nisam u moguænosti svakodnevno biti prisutan "na" forumu.
Sve nove informacije,a i one stare,koje u medjuvremenu dobiju odobrenje da smeju biti objavljene,naravno objaviæu ovde i odmah.
Dotle-
VELIKI POZDRAV SVIM MOTO MANIJACIMA
®IVI I ZDRAVI BILI.

UFF

Citat: Zeljko King poslato 31 Mart, 2015, 23:00
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.

GDE?LA®OVÈINO!!!GDE?PREVARANTU?GDE?PIÈKO ®IVA!!!
GDE SAM TO NAPISAO?GDE JAJARO?
SVE VREME TE TO PITAM!GDE???

DOTLE-
SVAKOJ PREPISCI SA NAJVEÆIM LA®OVOM I PREVARANTOM NA FORUMU M.M. JE KRAJ!
NE ®ELIM DA PRLJAM SEBE.


[rofl]  da je ovo napisao neko ko zivi juznije vec bi bilo svasta  [rofl]
hocete to da resite uzivo ili moram da banujem zbog vredjanja? nisam odavno

za sad je revolution na poziciji br 2 ali mozda se uskoro izbori i za prvo mesto :D

http://i.imgur.com/PR6gFY1.png