Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Cale

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 00:04
Citat: Cale poslato 03 Februar, 2015, 23:39
Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 16:02
dobro je sto je blizu Beograda, u sred Srbije :D
A zbog cega bi morala da bude blizu Beograda ? ? ? Sta bi falilo stazi da bude u Loznici ? ? ?
[rofl]
http://s7.postimg.org/4zt92lb8b/image.jpg
4 godine sam na ovom forumu i procitao sam brdo glupih postova ali ovaj je bez konkurencije.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

#42
Citat: Cale poslato 04 Februar, 2015, 07:034 godine sam na ovom forumu i procitao sam brdo glupih postova ali ovaj je bez konkurencije.

..apsolutno se sla¾em Cale, samo ne znam kako si propustio dru¾e, da je ovaj megaglupipost veæ bio i vreðao 2-3 puta...

[thumb_down]


ЯЭВОЛУТИОН

Aj sada se osvrnita na rentabilnost staze...jer ona , avaj mora da donosi profit.....Da je staza na 30 kilometara od beograda imala bi svaki dan nekog na njoj ako su cene rente staze ok...bilo bi amatera, vikend trkaca, ....grad od 2 miliona stanovnika.....
Kolik ima loznica.....ko jedan blok u nbgdu.....Nigde se ne prave staze blizu velikih gradova.....ali ni daleko.....smestaj je jako bitna stvar takodje kao i ostala infrastruktura.....
Ko je bio u Seresu zna kakvi su poroblemi sa smestajem.....valjda predpostavljaju da imas motorhome.....Ali oni koji su bili u Brnu su videli da ne mora tako...takodje na Grobniku....
Ovo nece biti staza gde ce se odrzavati milion trka godisnje, vec lokalna staza gde ce neko trenirati i po koja trka.....potpuno neisplativo...pare se uzimaju na postavljanju reklama po stazi i od ulaznica a ne od startarina.......kako vec rekoh nema nista od toga jer je zapoceto kao megalomanski projekat....trebali su neki od aerodroma koji se ionako slabo koriste dsa daju za stazu i da se nadogradjuje struktura.....Vecina evropskih staza je tako i nastala....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Bog dao da bude bilo kakva staza, ali zna se kod nas - ili gp ili ni¹ta. Ne zamerite ¹to sam skeptièan, naslu¹ali smo se svakakvih prièa na ovim divnim prostorima. Posebno mi ovo ne uliva poverenje:
Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:13
"muljatori i grebatori" iz raznih saveza i organizacija odstranjeni,
Bio bi to prvi put u malo du¾oj istoriji.
Osim toga, ako bi negde imali nameru da uglave ozbiljnu stazu, verujem da bi Hrvatska imala prednost, iz vi¹e razloga.


Jo¹ ne¹to, bez uvrede,
Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:05
neizbe¾na alfa i omega moto sporta u Srbiju.Srdjan Erceg
Ovo je kao kad monah prièa o braku.

UFF

jbg zato i stoji smajli pre slike ali nekima ni to nije dovoljno da skapiraju pa je zato sledeci put kacim bez smajlija

@ rev ne vredi objasnjavati, aj da ne bude da podjebavam voleo bih stvarno da se desi kao i svi koji voze motore naravno, cekamo pa vidimo sta ce biti

Hohštapler

...èekam Slaninar da se ukljuèi i pita za¹to to nije sa ove NA©E  strane Save i Dunava... ;-)

Po mom mi¹ljenju najbolja pozicija za ovakav poduhvat je Ruma ili okolina.
Blizina auto puta,  blizu Bosna,  na po puta izmeðu  dva najveæa grada.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 13:33
...èekam Slaninar da se ukljuèi i pita za¹to to nije sa ove NA©E  strane Save i Dunava... ;-)

Po mom mi¹ljenju najbolja pozicija za ovakav poduhvat je Ruma ili okolina.
Blizina auto puta,  blizu Bosna,  na po puta izmeðu  dva najveæa grada.

Tako nekako i ja razmi¹ljam, al' kontam, opet æe me prozivati ¹to sam autonoma¹.  :)   

Ili blizu BG, ili na nekom dobrom putnom pravcu, blizu autoputa, pa da dolaze i iz kom¹iluka. Osim ako se finansira ba¹ iz privatnog d¾epa, bez dotacija Republike. Onda neka pravi ko gde hoæe - za svoje pare.


Inaèe sam èuo da se ju¾no od Save i Dunava nalazi provalija, niz koju kad se pogleda vidi se rep kornjaèe na èijim leðima stoji svet.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2015, 13:37
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 13:33
...èekam Slaninar da se ukljuèi i pita za¹to to nije sa ove NA©E  strane Save i Dunava... ;-)

Po mom mi¹ljenju najbolja pozicija za ovakav poduhvat je Ruma ili okolina.
Blizina auto puta,  blizu Bosna,  na po puta izmeðu  dva najveæa grada.

Tako nekako i ja razmi¹ljam, al' kontam, opet æe me prozivati ¹to sam autonoma¹.  :)   

Ili blizu BG, ili na nekom dobrom putnom pravcu, blizu autoputa, pa da dolaze i iz kom¹iluka. Osim ako se finansira ba¹ iz privatnog d¾epa, bez dotacija Republike. Onda neka pravi ko gde hoæe - za svoje pare.


Inaèe sam èuo da se ju¾no od Save i Dunava nalazi provalija, niz koju kad se pogleda vidi se rep kornjaèe na èijim leðima stoji svet.  :)

ja zivim na kraju repa kornjace.....i gledam u visine ka vama...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

#49
Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 12:54
jbg zato i stoji smajli pre slike ali nekima ni to nije dovoljno da skapiraju pa je zato sledeci put kacim bez smajlija


..objasni bratac, ¹ta ima lepo da se skapira? Slika govori vi¹e od reèi..

i nema potrebe za ponavljanjem iste, uvredljive je sadr¾ine ako to nekom nije jasno..

kao prorok muhamed u ¹arliju..

..bezvezeskroz...

p.s. baci ovaj moj post u sranja...

srbac

Od tolike evrope vozi se Redbullromaneak... a gde je to, nikome ne smeta !!!  :P

Slaninar

Citat: hurricane poslato 04 Februar, 2015, 13:55
Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 12:54
jbg zato i stoji smajli pre slike ali nekima ni to nije dovoljno da skapiraju pa je zato sledeci put kacim bez smajlija


..objasni bratac, ¹ta ima lepo da se skapira? Slika govori vi¹e od reèi..

i nema potrebe za ponavljanjem iste, uvredljive je sadr¾ine ako to nekom nije jasno..

kao prorok muhamed u ¹arliju..

..bezvezeskroz...

p.s. baci ovaj moj post u sranja...

Ne kapiram, mene slika uop¹te ne vreða, deluje mi kao dobra zajebancija. Èak ni granica nije nacrtana na Dunavu, pa se opet ne ljutim.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

pa meni je smesno a ne uvredljivo :) mislim da je i vecini takodje
koji su normalni i ne tripuju se da mesto rodjenja ili prebivalista ima veze sa vrednoscu osobe

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 04 Februar, 2015, 14:38
Od tolike evrope vozi se Redbullromaneak... a gde je to, nikome ne smeta !!!  :P
U tolikoj evropi ne smes motor da zadjes u sumu ni pod razno....ekologija bato...i zastita zivotne sredine....svako parce sume je tamo ili park ili prirodni rezervat.....
Voze po kamenolomu koji je i onako devastirana priroda......a Rumune ko jebe...njima priroda ne treba.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 13:33
...èekam Slaninar da se ukljuèi i pita za¹to to nije sa ove NA©E  strane Save i Dunava... ;-)

Po mom mi¹ljenju najbolja pozicija za ovakav poduhvat je Ruma ili okolina.
Blizina auto puta,  blizu Bosna,  na po puta izmeðu  dva najveæa grada.

A koliko æe onda meni da bude daleko?!? I u Loznici mi je dalje nego ovima iz BG.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

ta za stazu moras prvo da smrsas....ili da porastes.....

Kad sam se zadnji put uvukao u kozni kombinezon imao sam 80 kila....ne znam ni dali prave za ove od 100 i kusur....

edit
prave video starijeg Lovrica u kombinezonu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Nemoj Mareta da mi zadirkuje¹!
on nije debeo,  on je jak!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Moto GP nisu dobile ni mnogo vece i bogatije zemlje od SRB .... a tek Formula  [rofl] [rofl] [rofl]
Mozemo da dobijemo Formulu 539   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DaChaS

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 17:12
Nemoj Mareta da mi zadirkuje¹!
on nije debeo,  on je jak!

Ima krupne kosti :D: D:D