Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..a i za one koji nisu vozili, put do Loznice je odlièan za vo¾nju, krivine duge ¹iroke i pregledne,

i ukupno 6 semafora ima do tamo, od toga 3 u ©apcu...

..pre neko veèe sam od 64 bloka do 30-og na Nbgu, vozio pola sata i èekao na 9 semafora, vazdu¹nom linijom 800 m, sve to van ¹pica..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: hurricane poslato 05 Februar, 2015, 10:24
..a i za one koji nisu vozili, put do Loznice je odlièan za vo¾nju, krivine duge ¹iroke i pregledne,

i ukupno 6 semafora ima do tamo, od toga 3 u ©apcu...

..pre neko veèe sam od 64 bloka do 30-og na Nbgu, vozio pola sata i èekao na 9 semafora, vazdu¹nom linijom 800 m, sve to van ¹pica..
Ti i Mgeta ruku pod ruku...i on tako puuutuuuujeeee.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Zeljko King

Citat: Radanovic poslato 03 Februar, 2015, 16:48
'' Staza ko¹ta oko 3,5 miliona evra, od èega æe 90 odsto obezbediti strani invesitotri, preko projektnog finansiranja javno privatnog partnerstva. ''

jo¹ ovi na¹i misle napraviti i moto kros i speedway stazu , èak i heliodrom je u planu ... i to sve za 3.5 miliona  [rofl]
Staza ko¹ta "malo" vi¹e.(ne mogu da prièam o ceni),ali GARANTUJEM da se NEÆE praviti spidvej i moto-kros staza,bez obzira ¹to je to ¾elja Gosp.Andjelkoviæa.Heliodrom je OBAVEZAN po specifikaciji DORNE i FIM-e.Zaista bih vi¹e voleo,i jedva èekam da je napravimo,nego da dobijem BINGO od 5 mil.eura!!!!Da se poserem na nju,stavim na Jutjub,i svim nevernicima ka¾em-"evo,napravismo "sranje" o kom ste prièali,hejtovali,radovali se NE uspesima!!!Evo,izvolite,vozite se gospodo...."Napraviæemo je 100%,a i da ne napravimo iz ko zna kojih razloga.....Pa probali smo!!!A Vi???

Zeljko King

Citat: Andreja poslato 04 Februar, 2015, 02:00
Koliko negativnih komentara... ©to VI niste napravili stazu, kojima je Loznica daleko? Ako bude, bude, do jaja, ako ne, nikom ni¹ta.

Pojedinima ¹to ne mrdaju iz svog mesta pa im je Loznica mnogo daleko ¾elim vi¹e sreæe drugi put... Do tad forsirajte Huju.
Hvala Vam na pravim reèima i iskrenoj podr¹ci.....

Hurricane

..brate ®eljko, guraj i uèini sve ¹to mo¾e¹ i ¹to je u tvoj moæi...

zajebi hejtere...

Manijaci uz tebe ne brigaj..  [thumb_up]

Zeljko King

Hvala Vam
Citat: hurricane poslato 06 Februar, 2015, 00:28
..brate ®eljko, guraj i uèini sve ¹to mo¾e¹ i ¹to je u tvoj moæi...

zajebi hejtere...

Manijaci uz tebe ne brigaj..  [thumb_up]
Hvala Vam na iskrenoj podr¹ci.... [thumb_up]

freepartyman

 Srecno sa stazom, mi malo kenjamo o lokaciji, ali gde god da se napravi sve je to pozitivno i utice na razvoj moto sporta.  [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

..vidi ovog sad.. cccc

®eljko dru¾e, vidi ako mo¾e nekako na ®arkovu ili Belim vodama neka stazica za rolere da se napravi, daleko im Ada..  [rofl] [rofl]

Radanovic

Dao Bog da je naprave ... al' ja jo¹ uvjek ne vjerujem dok ne vidim bagere i ostale ma¹ine da su krenule sa radom  ;D

freepartyman

Citat: hurricane poslato 06 Februar, 2015, 01:06
..vidi ovog sad.. cccc

®eljko dru¾e, vidi ako mo¾e nekako na ®arkovu ili Belim vodama neka stazica za rolere da se napravi, daleko im Ada..  [rofl] [rofl]
Otkud znas da vozim rolere  :o :o [rofl]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljko King

#91
Citat: 3006 poslato 04 Februar, 2015, 11:43
Bog dao da bude bilo kakva staza, ali zna se kod nas - ili gp ili ni¹ta. Ne zamerite ¹to sam skeptièan, naslu¹ali smo se svakakvih prièa na ovim divnim prostorima. Posebno mi ovo ne uliva poverenje:
Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:13
"muljatori i grebatori" iz raznih saveza i organizacija odstranjeni,
Bio bi to prvi put u malo du¾oj istoriji.
Osim toga, ako bi negde imali nameru da uglave ozbiljnu stazu, verujem da bi Hrvatska imala prednost, iz vi¹e razloga.


Jo¹ ne¹to, bez uvrede,
Citat: Zeljko King poslato 01 Februar, 2015, 18:05
neizbe¾na alfa i omega moto sporta u Srbiju.Srdjan Erceg

Ovo je kao kad monah prièa o braku.
Koliko sam Vas razumeo,NEOPHODNO je da razni "indijanci" klo¹ari,vaæaro¹i,GREBATORI I MULJATORI iz kojekakvih "organizacija"budu prisutni i ukljuèeni u projekat,da bi ULIVALO sigurnost!!!???Eto,ne razumem.....
©to se tièe GOSPODINA Srdjana Ercega,on je OVLA©ÆENI predstavnik DORNE u dva segmenta.Izbor novajlija (do 15 god.),i nadzor DORNA sistema na prostoru Srbije.Zbog "nekih" od ta dva razloga ga je SK TV (Engleski kanal i vlasnik),i anga¾ovala za TV prenose.....Vi¹e detalja mo¾ete dobiti od Ercega lièno....
©to se tièe prostora Hrvatske,da su hteli da investiraju tamo,niko ne bi mogao da ih spreèi.I jo¹ ne¹to ne razumem!!!Kako to,Hrvatska BLIZU a Loznica DALEKO?Da sam se ja pitao za lokaciju,ako ne bi hteli u Srbiji,pravili bi je u mom rodnom gradu i dr¾avi(©tutgart,Nemaèka)

Zeljko King

 
Citat: hurricane poslato 06 Februar, 2015, 01:06
..vidi ovog sad.. cccc

®eljko dru¾e, vidi ako mo¾e nekako na ®arkovu ili Belim vodama neka stazica za rolere da se napravi, daleko im Ada..  [rofl] [rofl]
:D :D :D [clapp] [clapp] [clapp] [dobarpost]

balcan girl

opusti se brate ti si navikao na nemaèku disciplinu i red i rad, ovo je srbija, mi ovde zivimo ti zivis u nemaèkoj, mi znamo da ovde uvek ima retardinja koji sam gledaju da drpe, mi se iskreno nadamo i zelimo da ti uspes sa tom stazom pa neka ona bila u sugubini (to je selo pored kragujevca zna bigbad :D al je teska vukojebina :D) ali posto je ovo srbija ne verujemo nikom nista dok ne vidimo svojim oèima :D zelimo ti puno sreæe i veruj da su svi manijaci uz tebe :D :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zeljko King

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 02:42
opusti se brate ti si navikao na nemaèku disciplinu i red i rad, ovo je srbija, mi ovde zivimo ti zivis u nemaèkoj, mi znamo da ovde uvek ima retardinja koji sam gledaju da drpe, mi se iskreno nadamo i zelimo da ti uspes sa tom stazom pa neka ona bila u sugubini (to je selo pored kragujevca zna bigbad :D al je teska vukojebina :D) ali posto je ovo srbija ne verujemo nikom nista dok ne vidimo svojim oèima :D zelimo ti puno sreæe i veruj da su svi manijaci uz tebe :D :D :D :-*
Puno,puno hvala na podr¹ci projektu "Serbian circuit,Motodrom GP"
Proteklih par godina sam vi¹e u Srbiji,nego u Deutschland....Bo¾e mili,sva¹ta sam èuo i video.....
Veliki pozdrav iskrenim ljubiteljima Moto sporta,Posebno MOTO-MANIJACIMA [thumb_up] [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

dabogda crkla dorna ....pa makar nikad ne imali circuit...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

#96
nemo ste na kraj duse... pustite i nas iz tripizdica da imamo nesto da se kurcimo ;D ;D ;D
dakle, elem, ja kao rodjeni pickomaterinjanin (citaj Loznicanin, ni blizu Beogradjanin ;D ;D ;D ;D ;D ;D )bi voleo da se ta staza izgradi kod nas.
ako nista drugo bar bi se ovaj grad malo probudio. kao sto je vec primeceno od strane koleze vetropira (huricane) u loznici osim jebarnika nema postenog smestaja. znaci, ako je prica ozbiljna, onda ce se raditi i na tome da se i taj problem resi. mozda se i ispuni obecanje cika mrke pa nas povezete sa centrom galaksije tj nasim dragim gradom belim sa nekim auticem-puticem... jbg nisu srbija samo BG i NS...

pravda za loznicu!!! [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

UFF

status pickometernjina mogu da imaju samo oni koji zive u Srbiji
ti zivis u tri picke materine :D

balcan girl

e uffe ima da te tuzim kod debelog æelavog da si mu jagodinu nazvao tri pièke materine ima da te nema ....poje¹æe te mrak...pardon poje¹æe te on :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

jagodina je u pizdi materini...tri pizde je u svici....uff objasnio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11