Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

zVuk

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 17:12
Nemoj Mareta da mi zadirkuje¹!
on nije debeo,  on je jak!

nije on debeo, on je samo nizak za svoju tezinu....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 04 Februar, 2015, 17:52
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2015, 17:12
Nemoj Mareta da mi zadirkuje¹!
on nije debeo,  on je jak!

nije on debeo, on je samo nizak za svoju tezinu....:D

Mo¾e i elegantno prepunjen, temeljan, uporan... :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2015, 17:03
ta za stazu moras prvo da smrsas....ili da porastes.....

Kad sam se zadnji put uvukao u kozni kombinezon imao sam 80 kila....ne znam ni dali prave za ove od 100 i kusur....

edit
prave video starijeg Lovrica u kombinezonu.....

Nije bitno da li æu znati ili moæi da vozim. Bitno je da imam istu ¹ansu kao i drugi :D
U kombinezon sam poslednji put u¹ao pre neku godinu, mislim na radni kombinezon, i puko je na dugmiæima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2015, 17:03
ta za stazu moras prvo da smrsas....ili da porastes.....

Kad sam se zadnji put uvukao u kozni kombinezon imao sam 80 kila....ne znam ni dali prave za ove od 100 i kusur....

edit
prave video starijeg Lovrica u kombinezonu.....

To sam hteo da napisem.. Kada je svinja debela usao u kombinezon, ti ces da budes maneken... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

reci cu ju da si etiketirao na taj nacin....mislim...svi kenjaju ali mu obicno ne kazui u lice.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Marko i Lovra se vole  :)

elem, mrzi me da èitam sve, ali sam igrom sluèaja bio na sastanku kada se govorilo o izgradnji staze.

Pravila oko izgradnje staze nala¾u da staza mora biti blizu aerodroma. Kada se postavio taj uslov, Zrenjanin se "setio" da ima nedovr¹en aerodrom koji bi mogao da prima solidne avione, a grad je rekao - Ako krene izgradnja staze, grad æe zavr¹iti aerodrom i toranj.

Loznica zbog ovog uslova gotovo da otpada.

Postoji i Bela Crkva kao lokacija i dalje, ali je daleko od Aerodroma. Mislim, blizu je Vr¹aèkog (35km recimo), ali te¹ko. Najaktuelnija je zrenjaninska opcija. Takoðe postoji i neka lokacija oko Aranðelovca koja se razmatra.


Inaèe, meni hejteru, koji nikada nije verovao u izgradnju staze kod nas, sve ovo deluje realnije nakon nekih informacija koje sam èuo, ali ne ¾elim da ih iznosim. Sasvim je moguæe da æe izgradnja krenuti.

freepartyman

 Zrenjanin je super izbor i lokacijski i infrastrukturalno  [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

iNDJIJA JE MAMA....ali avaj...tamo vladaju Indjijanci...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cale

#69
Citat: hurricane poslato 04 Februar, 2015, 11:03
Citat: Cale poslato 04 Februar, 2015, 07:034 godine sam na ovom forumu i procitao sam brdo glupih postova ali ovaj je bez konkurencije.

..apsolutno se slažem Cale, samo ne znam kako si propustio druže, da je ovaj megaglupipost već bio i vređao 2-3 puta...

[thumb_down]


Nisam ga dosad vidjao.Reagovao bih.Zalosno je sto ga je stavio nas vrsni Admin.I umesto da prizna gresku,nastavlja da vredja.Napisao je da sam ( smo ) glupav jer ne razumem dobar vic,Da mi ne vredi objasnjavati jer sam nerazuman a i iskompleksiran jer sam rodjen u malom mestu.  [samoubistvo]

Cale

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2015, 12:54
jbg zato i stoji smajli pre slike ali nekima ni to nije dovoljno da skapiraju pa je zato sledeci put kacim bez smajlija

@ rev ne vredi objasnjavati, aj da ne bude da podjebavam voleo bih stvarno da se desi kao i svi koji voze motore naravno, cekamo pa vidimo sta ce biti
Posto se ti razumes i u motore i u zmije i u zene i u HI FI,naravno kompjutere sigurno se razumes i u staze.Reci mi kako to da Grobnik nije propao sve ove godine a ne nalazi se u Zagrebu ?

UFF

Na stazi sam bio samo jednom u zivotu i nisam zainteresovan nesto posebno da odem opet :)  (i to da vozim, a da gledam nekog kako vozi sam bio total nula puta i tako ce verovatno i ostati, to je po meni kao da gledam nekog drugog kako jebe umesto to sam da radim :))

a ta fora je bila bar 5-6 puta na forumu, od toga bar 3 puta postavljena od mene

da zivis u beogradu verovatno bi ti bilo jasno a i smesno i vic nije na ljudima sa sela vec seljaka iz beograda koji ne znaju ni za sta drugo van njega

a pravdanje, izvinjenja radi nanesenog dusevnog bola zbog neprikladne izjave ili slike mozes da trazis na blowjob forumu, ovde toga nikad nije bilo i nadam se da ni nece i drago mi je zbog toga

freepartyman

Cale@ Sta se primas ko saucesce, salimo se malo i sala jeste na racun Beogradjana. Sta ti ima da se ljutis onda ;)  Ako moramo da razmisljamo pre nego sto okacimo neku sliku da se neko ne uvredi pola slika i postova ne bi bilo ovde na forumu. Apropo staze ako misle da uzmu neku kintu od vikend vozaca,staza mora da bude udaljena od Bga najvise 100 km. Inace ko ce da se zajebava da ide u neku zapizdinu  [rofl] [rofl]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

perlx

Obustavi paljbu, ta slika je preko deceniju stara i stereotipna je sala na racun samih Beogradjana.

edit: pretekose me  [cheers]

Hurricane

Citat: freepartyman poslato 04 Februar, 2015, 22:10
Cale@ Sta se primas ko saucesce, salimo se malo i sala jeste na racun Beogradjana. Sta ti ima da se ljutis onda ;)  Ako moramo da razmisljamo pre nego sto okacimo neku sliku da se neko ne uvredi pola slika i postova ne bi bilo ovde na forumu. Apropo staze ako misle da uzmu neku kintu od vikend vozaca,staza mora da bude udaljena od Bga najvise 100 km. Inace ko ce da se zajebava da ide u neku zapizdinu  [rofl] [rofl]


..najbitnije je da staza bude izgraðena kvalitetom bez konkurencije u regionu, onda je lokacija apsolutno nebitan faktor....

..da je Zeleni pakao bar za 1000 km bli¾e ja bih ga vozio svaki vikend.. radio bi samo za gorivo...

p.s. dobro je da samo kad ®arkovo nije zapizdina neka...  [rofl] [rofl]

freepartyman

Zarkovo je selendra :D A stari Zarkovci su specificna sorta  :-*
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2015, 20:49
reci cu ju da si etiketirao na taj nacin....mislim...svi kenjaju ali mu obicno ne kazui u lice.... :)

Reci debelom slobodno... A on ce ti reci sta sam mu ja rekao kada sam ga video u kombinezonu prvi put... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

svi koji su novi na forumu i ne znaju da neki nas bivsi admin tzv. vanzemaljac koji je plasio malu decu na fruskoj gori osim tamo nikad nigde nije bio vidjen pa su neki mislili i da on u stvari ne postoji, isto kao sto je jedne godine MM druzenje moralo da bude na adi da bi ljudi isto shvatili da arapin postoji :D :D :D :D sreæa moja da sam imala video snimak da pokazem ljudima da on stvarno postoji :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: freepartyman poslato 04 Februar, 2015, 23:09
Zarkovo je selendra :D A stari Zarkovci su specificna sorta  :-*

kako se ka¾e na Brdu kada se ne¹to dogovara:"Ljudi smo valjda. Nismo iz ®arkova"

srbac

Aerodrum -Beograd - Loznica 129  km, to nije daleko, sat ipo kolima  . Moj drugar sa posla do kuce ide sat ipo a radi u Parizu i zivi u Parizu ( pod uslovom da nadje parking mesto ispred svoje zgrade, inace nekad prodje svoju zgradu pa parkira auto negde na pola sata pesaka od svoje zgrade )!!!


Phillip Island Circuit is located 150 km from the Tullamarine Melbourne Int. Airport and 7 km from the Centre of Cowes