Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King









Ona bira kamen temeljac  :D a ne moja "kom¹inica margarinka"(na slici sa prljavim zanokticama)  [rofl]
I da!!!Biæe ovde (ako Bog da) "kopanja" do besvesti... [rofl]

BOKYBOY

...uuuu.. :o jel ova snajka preko omladinske ili na drustveno korisnom radu... ;D

Zeljko King

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2015, 01:18
Ne kaki Andreja, niko ne ceka ovde da neko pogresi ili da ne uspe vec se iznose realne cinjenice... Od svih papira, nijedan nema tezinu... To je ono sto je realno... Ko se razume bar malo, zna da je to apsolutno tacno. 3 milke za stazu su nerealne... Ja prvi da sam u mogucnosti, bilo kakvoj, ponudio bih svoju pomoc da ovo uspe i voleo bih da se napravi staza, verujem da zelim to mnogo vise od vecine ali to je veoma tesko. E sada, to sto je inat proradio pa je pocelo jebuckanje, to su vec njihove stvari..

Zeljko je trebao prvo da razmisli dobro pre nego sto je napisao prvi post o ovoj temi, a to je, da li moze da svari svacije misljenje i da ga prihvati kao zdravu kritiku... Sto ocigledno ne moze..




Ne mozes ti da postavis svoj neki cilj (ne govorim o ovome sada vec uopste) u zelji da dobijes odgovore, komentare  i kritike i da to ide ovim putem:

Neko1: Bravo!       Ti: Hvala.
Neko2: Extra!        Ti: Hvala.
Neko 3: Sjajno!     Ti: Hvala!
Neko4: Sranje!      Ti: Pusi k***c!

To tako ne ide, pogotovo u stvarima koje su javne za raspravljati..

Nadam se da nisam bio preterano nejasan, pivo utice na razmisljanje..
Joker prijatelju,mo¾da samo deluje da ne mogu da "svarim" (kako ka¾e¹) svaèije mi¹ljenje.
Mogu,veruj.Zato sam i postavio temu i tra¾io bukvalno mi¹ljenja,pozitivne i negativne kritike svih.
Mogao sam da ne napi¹em ni¹ta i izvuèem se iz kompletne prièe,po¹to sam veæ naplatio svoj rad.(to sam negde i napisao ranije)
Medjutim,i dalje se borim iz sve snage,da se ispo¹tuju rokovi (mada je "tesno"),zbog penalizacije koja æe unakaziti Miæka i firmu "Motodrom GP"(ni krive ni du¾ne)
Ne smeta mi nikakva kritika,ali mi smeta kada se "margarin hejter(i)" petljaju u sve!
Pa Bog te jebo,èovek se istripovao da je spoj  ©oi Nakamotoa i Djidji Da Linje!!!
Sve zna!(i u sve se me¹a).
Daj da ga nekako za¹titimo kao Srpsko nacionalno blago,da ga ne ukrade neka strana sila!!!
Nejasno mi odakle taj hejt???
Opet ka¾em-ja sam finansijski ispo¹tovan,i BEZ IKAKVIH OBAVEZA prema Srpskoj strani.Ali  napre¾em da sve "legne" kako treba.
Za papire koje sam objavio si u pravu.Ali ima i onih koji jo¹ nisu objavljeni.o tome æemo kad ih slikam i objavim.
Veliki pozdrav tebi,i svim MOTOMANIJACIMA.

Zeljko King

Citat: BOKYBOY poslato 23 Maj, 2015, 15:01
...uuuu.. :o jel ova snajka preko omladinske ili na drustveno korisnom radu... ;D
Dobrovoljno se javila....... :D

ЯЭВОЛУТИОН

I ja sam tu da pomognem...eto...obezbedio sam kamen temeljac i rekao sam da cu da iskopam rupu za njega kad bude trebalo....evo...zrtvovacu se...ima i vrpcu na otvaranju da isecem makazama.....
Doca pare uzeo, Strani investitori dobili deo zemlje od opstine Loznica za dzabe....dakle ja sam za sada najveci investitor....donirao kamen temeljac i obezbedio radnu snagu za postavljanje istog.....projekat od x miliona evra nismo videli...videli smo neku skicu koja lici na stazu u Kalgariju :) a ne videsmo ni taj papir od o donaciji iz UAE....ili je i to tajna ko ugovor sa FIAT-om....nego ovo traje vec par meseci a osim mog kamena temeljca ne odmakosmo dalje od price.....

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Camp_ArbeitMachtFrei.JPG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Maj, 2015, 17:43
I ja sam tu da pomognem...eto...obezbedio sam kamen temeljac i rekao sam da cu da iskopam rupu za njega kad bude trebalo....evo...zrtvovacu se...ima i vrpcu na otvaranju da isecem makazama.....
Doca pare uzeo, Strani investitori dobili deo zemlje od opstine Loznica za dzabe....dakle ja sam za sada najveci investitor....donirao kamen temeljac i obezbedio radnu snagu za postavljanje istog.....projekat od x miliona evra nismo videli...videli smo neku skicu koja lici na stazu u Kalgariju :) a ne videsmo ni taj papir od o donaciji iz UAE....ili je i to tajna ko ugovor sa FIAT-om....nego ovo traje vec par meseci a osim mog kamena temeljca ne odmakosmo dalje od price.....

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Camp_ArbeitMachtFrei.JPG
Hhahahahaaaaaa  [rofl] pa lepo ja ka¾em da je tu u pitanju manijakalno-neodoljiva ¾elja za bilo kakvim uèe¹æem.
Svi cenimo Va¹e napore Velemajstore,ali-


Zeljko King

Knjiga (scenario) je veæ u pripremi..... [rofl] [clapp] nekada je i¹la serija "prièe iz majstorske radionice" a sada-



Hurricane


BOKYBOY


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljko King poslato 23 Maj, 2015, 23:53
Knjiga (scenario) je veæ u pripremi..... [rofl] [clapp] nekada je i¹la serija "prièe iz majstorske radionice" a sada-



Vidis ja sam u prici zeleo da pomognem....sad si me uvredio i kurac cete da dobijete kamen temeljac...a bez njega nema motodroma......
p.s
ti si stariji covek sa bolesnim srcem, nije ti pametno da se zajmis na veliku kamatu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 14:04
Citat: Zeljko King poslato 23 Maj, 2015, 23:53
Knjiga (scenario) je veæ u pripremi..... [rofl] [clapp] nekada je i¹la serija "prièe iz majstorske radionice" a sada-



Vidis ja sam u prici zeleo da pomognem....sad si me uvredio i kurac cete da dobijete kamen temeljac...a bez njega nema motodroma......
p.s
ti si stariji covek sa bolesnim srcem, nije ti pametno da se zajmis na veliku kamatu....
Oèigledno je margarinu istekao rok trajanja,pa si ne¹to pobrkao Velemajstore!!!"Uhvatile" te originalne fantazije  [rofl]
Kakva kamata?Ko zajmi i ko se zajmi?
U stvari,ba¹ me briga,neka se zajmi ko hoæe ili mora,pod uslovima kakvi god da su....to sa mnom nema nikakve veze.
©to se pomoæi tièe-najveæa pomoæ je kad nam ti ni¹ta ne poma¾e¹!!!
I ovi minusi koje mi lupa¹ su "mekani",uvijaju se,kao da su od margarina....
Veliki pozdrav "Dijamantovom manekenu"  [rofl]

Zeljko King

Da bih ostao relativno biolo¹ki normalan  [rofl] a po¹to su glupost,idiotizam,dosada,potreba za dokazivanjem i me¹anje u sve (margarin sindrom) prelazne bolesti,
od sada svaki post od strane "Dijamantovog margarin manekena" koji je poznat po tome ¹to ga niko ne poznaje-NEÆE BITI KOMENTARISAN OD MOJE STRANE.
Nadam se da æe tako biti lak¹e pratiti ovu temu.
Hvala na razumevanju i
VELIKI POZDRAV SVIM MOTOMANIJACIMA.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja zelim ostati anoniman....ne zelim se eksponirati poput nekih glupih idota sa potrebom dokazivanja i mesanja....koji zele biti bioloski normalni mada im to ne uspeva .....
Ja se trudim da ne poznajem gore pomenute i da oni ne poznaju mene....ali nekako se uvek upoznama....pa onda se prave da me ne poznaju.

dakle epilog....

Dokle je doslo sa realizacijom svemirskog centra u okolini Loznica.....
Ja sam resio da vam uskratim svoje usluge jer ste neozbiljni i postavicu kamen temeljac na stazu u okolini beograda....potpisacu akt o razumevanju sa normalnim ljudima, i izgradicu stazu pre vas.....eto ti ga na.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

http://www.rockyviewmotorsports.com/


ja dobio od kanadjana dzabe projekat...oni odustali, kazu ne isplati im se,,,,,standard ali ladno..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...nigde pluseva kad ti trebaju... [veryangry] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 24 Maj, 2015, 15:23
[vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
Sta se ti radujes...tebe sam racunao kao jednog od investitora...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 14:47
http://www.rockyviewmotorsports.com/


ja dobio od kanadjana dzabe projekat...oni odustali, kazu ne isplati im se,,,,,standard ali ladno..

Ako je suditi po slici staze, cela planeta pravi istu stazu na istoj konfiguraciji terena?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

pa to se priprema mono-track sampionat......razni motori ali ista staza....ko da uci sto staza kod mogu jednu da uvezbaju.....mogu da treniraju u kanadi a voze u loznici.....racionalizacija...

edit
u Beogradu...posto cu prvi zavrsim :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!