Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King


ЯЭВОЛУТИОН

stigao kamen temeljac



odahnio sam jer nece biti mnogo kopanja....ako ga bude :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

gospodin covek,nema masnih ruku  [zvizdi]
Twist of wrist!

Hattrick

Ovaj covek radi u belim rukavicama  :)

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Maj, 2015, 16:52
stigao kamen temeljac



odahnio sam jer nece biti mnogo kopanja....ako ga bude :)

rev ja mislim da je to domaci kamicak, nije ovo svajcarski. [nono] [nono]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Andreja

Jbg, ja mislim da je ®eljko King napravio zajeb ¹to je uop¹te pominjao bilo ¹ta.

Pre neki dan zove me Zozon iz Banatskog Novog Sela, ka¾e, doði u nedelju na otvaranje motokros staze i ruèak. Ja rek'o kakva staza? Njih desetak se skupilo, dobili su usmeno odobrenje od op¹tine da koriste zemlji¹te, dovezli mehanizaciju, napravili stazu, na dan otvaranja napravili ¹ator, pasuljèinu, bila lepa zajebancija. Ja provozao koji krug, staza OGROMNA, oko 5-7 minuta mi je trebalo za krug (zato ¹to sam spor) ali stvarno joj se ne vidi kraj.

Eto, bez reèi i ikakve najave ljudi napravi¹e jebaèku stazu... Prvo skoèi pa reci hop :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Da al tu niko nije uzo pare,  samo puko.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Andreja poslato 23 Maj, 2015, 00:21
Jbg, ja mislim da je ®eljko King napravio zajeb ¹to je uop¹te pominjao bilo ¹ta.

Pre neki dan zove me Zozon iz Banatskog Novog Sela, ka¾e, doði u nedelju na otvaranje motokros staze i ruèak. Ja rek'o kakva staza? Njih desetak se skupilo, dobili su usmeno odobrenje od op¹tine da koriste zemlji¹te, dovezli mehanizaciju, napravili stazu, na dan otvaranja napravili ¹ator, pasuljèinu, bila lepa zajebancija. Ja provozao koji krug, staza OGROMNA, oko 5-7 minuta mi je trebalo za krug (zato ¹to sam spor) ali stvarno joj se ne vidi kraj.

Eto, bez reèi i ikakve najave ljudi napravi¹e jebaèku stazu... Prvo skoèi pa reci hop :)

Pa sta je bilo za rucak jbt.?

(Kakav motokros u ravnici?)
[facepalm]

Andreja

Pasuljèina koju nisam doèekao jer sam morao da pièim dalje.

Kakve veze ima ¹to je ravnica, nabacali su zemlju kojekuda, napravili lepo proraèunate (nisam ba¹ struèan ali deluje mi tako) skokove, staza je ba¹ interesantna i zahtevna, posle dva kruga lagane vo¾nje nisam oseæao ruke. Treba probati :)

Nebitno to, poenta prièe je, kad ne¹to radi¹, æuti i radi, ne prièaj unapred, ljudi samo èekaju priliku da pogre¹i¹ ili ne uspe¹ da bi te zajebavali.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Ne kaki Andreja, niko ne ceka ovde da neko pogresi ili da ne uspe vec se iznose realne cinjenice... Od svih papira, nijedan nema tezinu... To je ono sto je realno... Ko se razume bar malo, zna da je to apsolutno tacno. 3 milke za stazu su nerealne... Ja prvi da sam u mogucnosti, bilo kakvoj, ponudio bih svoju pomoc da ovo uspe i voleo bih da se napravi staza, verujem da zelim to mnogo vise od vecine ali to je veoma tesko. E sada, to sto je inat proradio pa je pocelo jebuckanje, to su vec njihove stvari..

Zeljko je trebao prvo da razmisli dobro pre nego sto je napisao prvi post o ovoj temi, a to je, da li moze da svari svacije misljenje i da ga prihvati kao zdravu kritiku... Sto ocigledno ne moze..

Ne mozes ti da postavis svoj neki cilj (ne govorim o ovome sada vec uopste) u zelji da dobijes odgovore, komentare  i kritike i da to ide ovim putem:

Neko1: Bravo!       Ti: Hvala.
Neko2: Extra!        Ti: Hvala.
Neko 3: Sjajno!     Ti: Hvala!
Neko4: Sranje!      Ti: Pusi k***c!

To tako ne ide, pogotovo u stvarima koje su javne za raspravljati..

Nadam se da nisam bio preterano nejasan, pivo utice na razmisljanje..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Ma slo¾ili smo se, nisam mislio na to da ljudi ovde vole da kenjaju po drugima nego, æuti¹ brate i radi¹, kad zavr¹i¹, onda objavi¹ to i gotova prièa... A ne, ljudi te zajebavaju a ti se prima¹ i nervira¹ bez konkretnog razloga :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

 [rofl] opet ovaj joker nosi titulu "glas razuma"  :-*

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Mik

Citat: Andreja poslato 23 Maj, 2015, 00:56
Pasuljèina koju nisam doèekao jer sam morao da pièim dalje.

Kakve veze ima ¹to je ravnica, nabacali su zemlju kojekuda, napravili lepo proraèunate (nisam ba¹ struèan ali deluje mi tako) skokove, staza je ba¹ interesantna i zahtevna, posle dva kruga lagane vo¾nje nisam oseæao ruke. Treba probati :)

Nebitno to, poenta prièe je, kad ne¹to radi¹, æuti i radi, ne prièaj unapred, ljudi samo èekaju priliku da pogre¹i¹ ili ne uspe¹ da bi te zajebavali.

Poenta je da u nemastini radimo svasta po svaku cenu. Posledica je da Sprdija ostaje u amaterizmu, bedaku i, na kraju, u okupaciji.

Hohštapler

jebe¹ mu mater,  aj nateramo Jokera da osnuje partiju, ja bi mu bio veran sledbenik do groba. (za uzvrat ne tra¾im mnogo...  neki odborèiæ ne¹to onako...  da se ne ¹ljaka mnogo). ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2015, 01:54
jebe¹ mu mater,  aj nateramo Jokera da osnuje partiju, ja bi mu bio veran sledbenik do groba. (za uzvrat ne tra¾im mnogo...  neki odborèiæ ne¹to onako...  da se ne ¹ljaka mnogo). ;-)

Ma ajde tako, sad ja predlozim tebe! Jel ti prijatno?
Lakse u partizane!  :)

(A Joker ne moze nikako, on je razlupao Suzuki i postao necovek!   :))

(Sve sala!  :))

balcan girl

aaa neeee  [nono] joker jeste glas razuma al je slab na mene  [rofl] [rofl] [rofl] :-* :-* [srce] [srce] bar je dvaputa trebao da me banuje kad je bio izbacivaè a nijeeee  [rofl] [rofl] prema tome ako ga kandidujemo za predsednika ja hocu da budem bar ministar policije eventualno neki ambasador negde gde je lepo i toplooo i ima more ili okean i nema zime :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ninja66

Citat: Mik poslato 23 Maj, 2015, 00:49
Citat: Andreja poslato 23 Maj, 2015, 00:21
Jbg, ja mislim da je ®eljko King napravio zajeb ¹to je uop¹te pominjao bilo ¹ta.

Pre neki dan zove me Zozon iz Banatskog Novog Sela, ka¾e, doði u nedelju na otvaranje motokros staze i ruèak. Ja rek'o kakva staza? Njih desetak se skupilo, dobili su usmeno odobrenje od op¹tine da koriste zemlji¹te, dovezli mehanizaciju, napravili stazu, na dan otvaranja napravili ¹ator, pasuljèinu, bila lepa zajebancija. Ja provozao koji krug, staza OGROMNA, oko 5-7 minuta mi je trebalo za krug (zato ¹to sam spor) ali stvarno joj se ne vidi kraj.

Eto, bez reèi i ikakve najave ljudi napravi¹e jebaèku stazu... Prvo skoèi pa reci hop :)

Pa sta je bilo za rucak jbt.?

(Kakav motokros u ravnici?)
[facepalm]
Motokros u ravnici je moguc ako ne zivis u brdima :) i ako obezbedis najmanje 100 kamiona zemlje.
Mi smo ( do sada) napravili tri kros staze,  doduse bez najave i u skladu sa mogucnostima.
Neki od forumasa su ih probali i nisu nezadovoljni, a voze ih i takmicari za trening.
Dobili smo u selu Sasinci zemlju na 10 godina i nikla je staza " Sasintonring" :).
Postoji i tema , ai ne vidim slike ?
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8754.0.html

ЯЭВОЛУТИОН

Ljudi...nemojte porediti kros stazu sa motoGP stazom.....poredjenje je nemoguce...ko Ljig i svemir.....MotoGP ili staza slicnog ranga kosta jako mnogo ....storine miliona evra....a najvece pitanje je pitanje rentabilnosti.....nije bre ovo Katar pa da to rade radi reklame, i iz ceifa...moze im se....ovo bre socijala.....
Da su doticna gospoda krenula u akciju da od vojske kupe neki aerodrom i da tu prave lokalnu stazu koja bi mogla jednom....za sto godina ...da izraste u ozbilnu stazu....i dalje ne u moto gp stazu jer je to nemoguce.....Hravati imaju Grobnik , koji ima trdiciju pa ne uspevaju da ga naprave da bude moto gp staza.....Grci imau Serez pa ni on nije moto gp staza.....znate li vi gde je motogp staza od Sereza,,,,,pogledajte kalendar F1...vozi se tamo gde ima para..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11