Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Navak kao "staza" je losa.. Bar za R motor.. Puno sporih krivina koje zahtevaju da se prenos skrati a veliki pravac koji sa tim prenosom koji je dobar za krivine vec na negde oko 70% pravca motor dostize svoju maksimalu i ulazi u blokacu u najvecem stepenu prenosa.. U prevodu, za sampionat nije to to cak i da Alvirovic hoce da dopusti da se tu odrzava... O nekim delovima asfalta i njihovom kvalitetu da ne pricam. Mnogo njih se zali, nije samo subjektivno misljenje.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

ma alvirovic je kurton na bicikli.....nego nema tu para pa nece da se potrudi.....da ima para on bi prvi propagirao trkacku a ne bezbednu voznju....
skoro sve staze u Engleskoj, Donington park, Bowington, silverstone,qution, brands hach.....su bivsi aerodoromi iz drgog svetskog rata......logikom stvari svaki pravac od 1 km moze biti iskoriscen za aerodrom u ratnim uslovima.....pametni narodi pustaju da privatnici odrzavaju potrebnu infrastrukturu za odbranu zemlje.....englezi su to naucili a mi necemo nikada...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

#122
Citat: Joker poslato 08 Februar, 2015, 15:24
Navak kao "staza" je losa.. Bar za R motor.. Puno sporih krivina koje zahtevaju da se prenos skrati a veliki pravac koji sa tim prenosom koji je dobar za krivine vec na negde oko 70% pravca motor dostize svoju maksimalu i ulazi u blokacu u najvecem stepenu prenosa.. U prevodu, za sampionat nije to to cak i da Alvirovic hoce da dopusti da se tu odrzava... O nekim delovima asfalta i njihovom kvalitetu da ne pricam. Mnogo njih se zali, nije samo subjektivno misljenje.
Apsolutno se sla¾em sa svakom reèi koju ste napisali.Samo,potrudiæu se (zamoliæu Mirka,ako bude hteo),da mi dostavi PRVI nacrt i poèetak izrade projektne dokumentacije.Staza bi izgledala potpuno drugaèije,ali.....

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Februar, 2015, 15:46
ma alvirovic je kurton na bicikli.....nego nema tu para pa nece da se potrudi.....da ima para on bi prvi propagirao trkacku a ne bezbednu voznju....
skoro sve staze u Engleskoj, Donington park, Bowington, silverstone,qution, brands hach.....su bivsi aerodoromi iz drgog svetskog rata......logikom stvari svaki pravac od 1 km moze biti iskoriscen za aerodrom u ratnim uslovima.....pametni narodi pustaju da privatnici odrzavaju potrebnu infrastrukturu za odbranu zemlje.....englezi su to naucili a mi necemo nikada...
VELEMAJSTORE,videæe¹ veæ ove godine kako æe KOMERCIJALIZOVATI stazu.Stigle su neke formule(stvarno ne znam koje),a lista prijavljenih potencijalnih vozaèa je skoro popunjena za CELU sezonu.
Zna¹ ono ALJO©A,prvo obuka(daj pare!),pa trena¾er(daj pare!)pa izbor ko æe voziti(e jebi ga sine,mogao si,ali ti treba dodatna obuka(daj pare!)),pa vozi(daj pare!)!!!
Magièna reèenica-DAJ PARE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

SAMO IMA JEDAN PROBLEM...A TO NIJE PROBLEM....JER PARA NEMA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Februar, 2015, 17:54
SAMO IMA JEDAN PROBLEM...A TO NIJE PROBLEM....JER PARA NEMA
Neæe¹ verovati  [neampojma]  -LISTA SKORO POPUNJENA!  [ludak] Narod je potpuno poludeo.Eto,saznaæu ¹ta sve nudi u paketu,koliko to traje i ko¹ta.

ЯЭВОЛУТИОН

tolike godine a pojma nemas......nekad bili redovi ispred meka na slaviji...sada ko pustinja, radi sa minusom......popunice oni mozda i deset vikenda, ali to nije dovoljno.....svako dan 10 godina mora da bude pun....ne vikendi...
Laguna seca svaki dan otvorena za motorcikliste zeljne staze...uvek puna i uvek utegnuta....alo bre kalifornija....nema zime....pa opet kazu da nije neki plus na kontu da nema reklama pukli bi ko zvecka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Februar, 2015, 18:08
tolike godine a pojma nemas......nekad bili redovi ispred meka na slaviji...sada ko pustinja, radi sa minusom......popunice oni mozda i deset vikenda, ali to nije dovoljno.....svako dan 10 godina mora da bude pun....ne vikendi...
Laguna seca svaki dan otvorena za motorcikliste zeljne staze...uvek puna i uvek utegnuta....alo bre kalifornija....nema zime....pa opet kazu da nije neki plus na kontu da nema reklama pukli bi ko zvecka.
Donekle si u pravu."Isèaèkaæu" na koji je vremenski period zakupio te formule,i kakva su to sokoæala uop¹te.....Verovatno je "na¹ao sebe" u toj prièi.Za Lagunu,pa i za mnoge druge staze si potpuno u pravu.

ЯЭВОЛУТИОН

nije zakupio....likovi su mu ponudili da proba pa da vide da li da prave posao.....dakle ove godine je za dz....sto se njega tice...dele zaradu...posle toga dogovaraju drugaciji aranzman ili lizing....imace su vec zvali neke ljude koji bi trebali da servisiraju i odrzavaju formule.....ali su cifre ne zadovoljavajuce za rad u pickincima.....morace nekog lokalca da uzmu da im radi za kikiriki....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Februar, 2015, 21:31
nije zakupio....likovi su mu ponudili da proba pa da vide da li da prave posao.....dakle ove godine je za dz....sto se njega tice...dele zaradu...posle toga dogovaraju drugaciji aranzman ili lizing....imace su vec zvali neke ljude koji bi trebali da servisiraju i odrzavaju formule.....ali su cifre ne zadovoljavajuce za rad u pickincima.....morace nekog lokalca da uzmu da im radi za kikiriki....
Zavisi sa kojom je cifrom zadovoljan.Eto,sad si mi rekao i neke pojedinosti koje nisam znao.Zna¹ kakav sam,dok ne "iskopam" sve detalje,NE ODUSTAJEM.A ba¹ me sad zainteresovalo(nièim izazvan),da rasèlanim i tu njegovu "prièu".

Zeljko King

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 14:42
[thumb_up]
Da se vratim na temu.zamolio bih Vas za komentare(pozitivne-negativne),o izgledu i konfiguraciji staze,krivinama,itd....Vozi se "desni krug"Hvala unapred,



Ivicat


srbac

Cini mi se da je kratka kao za supermoto?

Zeljkamp

Zeljko, gde je parcela na kojoj je planirana ?
TwinZ Auto & Moto

Zeljko King

Citat: srbac poslato 09 Februar, 2015, 00:56
Cini mi se da je kratka kao za supermoto?
4838 m.Mogla je malo du¾a,jbg!

Zeljko King

Citat: Zeljkamp poslato 09 Februar, 2015, 03:06
Zeljko, gde je parcela na kojoj je planirana ?
Obilaznica,pumpa OMV,Pa 1,5 km. pravac Banja Koviljaèa,Bosna.....Èitav teren se zove "Loznièko polje".Taèno mesto zovu "Ergela".U daljini sa leve strane su neki silosi...

Kostić

doco brate, ako ti to uspe, taman æe da bude gotovo, kad nabacimo po osam banke, pa da isprobamo. ponesemo hoklice da se popnemo na motor i teraj :)

Zeljko King

Citat: kosta66 poslato 09 Februar, 2015, 12:06
doco brate, ako ti to uspe, taman æe da bude gotovo, kad nabacimo po osam banke, pa da isprobamo. ponesemo hoklice da se popnemo na motor i teraj :)
Au Bane,SORRY  [doh]  pa ja sam mislio da ti VEÆ IMA© oko 80 god!!! [rofl] [flashing]

Kostić

ja jo¹ nisam deda. i odbijam da budem mator, dokle god mogu da se popnem na motor bez hoklice i ¹tapa :) aj kuæi, pije mi se pivo i kafa ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 09 Februar, 2015, 12:57
ja jo¹ nisam deda. i odbijam da budem mator, dokle god mogu da se popnem na motor bez hoklice i ¹tapa :) aj kuæi, pije mi se pivo i kafa ;D

po pravilu kako idu godine raste kubikaza....50, 80, 125, 250 (dotle si isao kako treba), 600,750, 1000.....a ti preskocio pa krenu nizbrdo 750...600....sledeci opet 250.....sad shvatam sve....pa ti si podetinjio :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11