Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2015, 01:36
status pickometernjina mogu da imaju samo oni koji zive u Srbiji
ti zivis u tri picke materine :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [thumb_up]
e napokon da covek i od tebe cuje nesto pametno [cheers] [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Slaninar

Slika govori vi¹e od 1000 reèi:  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Oduvek sam govorio da je vukojebina stvar stava.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

pa i vukovi imaju stav gde hoce....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

makinjo

Neka ga naprave gde god hoce samo neka ga naprave.  [thumb_up]
Jos jedan izgovor da se provozam i pogledam trke ako bog da i provozam stazu  ;D

Zeljko King

Citat: metarex poslato 07 Februar, 2015, 00:40
nemo ste na kraj duse... pustite i nas iz tripizdica da imamo nesto da se kurcimo ;D ;D ;D
dakle, elem, ja kao rodjeni pickomaterinjanin (citaj Loznicanin, ni blizu Beogradjanin ;D ;D ;D ;D ;D ;D )bi voleo da se ta staza izgradi kod nas.
ako nista drugo bar bi se ovaj grad malo probudio. kao sto je vec primeceno od strane koleze vetropira (huricane) u loznici osim jebarnika nema postenog smestaja. znaci, ako je prica ozbiljna, onda ce se raditi i na tome da se i taj problem resi. mozda se i ispuni obecanje cika mrke pa nas povezete sa centrom galaksije tj nasim dragim gradom belim sa nekim auticem-puticem... jbg nisu srbija samo BG i NS...

pravda za loznicu!!! [cheers]
©to se tièe sporta generalno,u Loznici,evo Vam PROVEREN INFO koji nema veze sa moto sportom.Sasvim sluèajno smo bili prisutni u Ministarstvu sporta,kada je naredjeno "odozgo" da se pravi atletska staza sa svom prateæom infrastrukturom.I to pod HITNO!!!Loznièani da zahvale Nenadu Borovèaninu,na inicijativama,trudu i divovskoj borbi sa "a¾dajama",da unapredi sport u Loznici,i samim tim "o¾ivi" grad i region,Svaka mu èast!

Zeljko King

Citat: Zeljkamp poslato 08 Februar, 2015, 00:06
Naleteh danas na ovaj clanak.

http://www.podrinjeinfo.com/vesti/podrinje/motodrom-sve-izvesniji
Ako je izve¹taj od pro¹le nedelje,onda je to-TO.Nisam tada bio na sastanku,veæ u Norve¹koj,ali znam sve detalje.Boga molim da politika ne ume¹a svoje prste,jer Loznièani znaju kako je "sklopljena" gradska vlast.

ЯЭВОЛУТИОН

@dottore

ne se bre uzbudjavas, da ne padne jos koji stent.....od motodroma u Loznici ce da bude trenazna hala u Beogradu za zvezdu (onu ugasenu) i partizan....ili zatvorini bazen za plivace...ili ...ma odaberi...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

#109
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Februar, 2015, 12:19
@dottore

ne se bre uzbudjavas, da ne padne jos koji stent.....od motodroma u Loznici ce da bude trenazna hala u Beogradu za zvezdu (onu ugasenu) i partizan....ili zatvorini bazen za plivace...ili ...ma odaberi...





[klanjam_se] VELEMAJSTORE,u¹ao sam srcem i du¹om u tu "prièu".Ne dam da mrdnu "iz vinkle"!!!Znam ja odlièno,da je "izvesnim" ljudima jedino bitno KO SU INVESTITORI,jer bi odmah poku¹ali da ih preuzmu i "presvuku".....Ali,nisam ni ja SLIKAR NAIVAC [nono] [ludak_sa_puskom]

Zeljko King

#110
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Februar, 2015, 23:02
dabogda crkla dorna ....pa makar nikad ne imali circuit...
hahahahahahaaaaaaaa.... [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp] matori hejteru :D

Hohštapler

...ja bih vi¹e od svega voleo da ovo stvarno uspe, imamo talenata, volju i daæe Bog jednog dana prave ¹ampione ponikle kod nas...

al kako da ti ka¾em... nas ovde 25 godina tretiraju ko peèurke - dr¾e nas u mraku i hrane govnima.
Ovde su obeæani takvi poduhvati, èuda & muda da bi mi trebala ona hindu meditacija da se setim svih a ne do¾im napad histerije i smeha.
Ne zameri ti nama, ma mi smo na tvojoj strani, al smo toliko razoèarani da smo nauèili sebe da se ne radujemo, ne u¾ivamo i ne smejemo lepim stvarima - svaki put do sad je bilo uzalud.
Uramim Vam sliku i okaèim u dnevnu iznad kandila i gledam kao svece ako uspete. [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]
Twist of wrist!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zVuk

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:46
Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]

navak nije staza, navak je poligon za obuku....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

VR 46

Citat: Joker poslato 08 Februar, 2015, 13:49
[pomazi_me] [pomazi_me]
:-[
Citat: zVuk poslato 08 Februar, 2015, 13:51
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:46
Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]

navak nije staza, navak je poligon za obuku....
Kapiram,ali ni batajnica nije staza,kao ni vrsac,kao ni ponikve,sve su aerodromi koji se za vreme trka preprave u staze,ali opet da kazem da je navak skoro izgradjen i verovatno ima bolje uslove od ovih prvih navedenih. :wtf:
Twist of wrist!

Zeljko King

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Februar, 2015, 13:37
...ja bih vi¹e od svega voleo da ovo stvarno uspe, imamo talenata, volju i daæe Bog jednog dana prave ¹ampione ponikle kod nas...

al kako da ti ka¾em... nas ovde 25 godina tretiraju ko peèurke - dr¾e nas u mraku i hrane govnima.
Ovde su obeæani takvi poduhvati, èuda & muda da bi mi trebala ona hindu meditacija da se setim svih a ne do¾im napad histerije i smeha.
Ne zameri ti nama, ma mi smo na tvojoj strani, al smo toliko razoèarani da smo nauèili sebe da se ne radujemo, ne u¾ivamo i ne smejemo lepim stvarima - svaki put do sad je bilo uzalud.
Uramim Vam sliku i okaèim u dnevnu iznad kandila i gledam kao svece ako uspete. [cheers]
Potpuno Vas razumem,Stvarno je op¹ti haos....Svaka bitanga bi da se "oèe¹e" ako mo¾e,a ako ne,onda sabotira,mada nema nikakve koristi od toga.Za sad ide sve po planu....Kompletan tim æe se potruditi da tako ostane do kraja,mada je Gosp.Radanoviæ u pravu 100%....Dok ne vidi bagere i mehanizaciju,ne veruje ni¹ta!Sla¾em se sa njim.Ni ja delimièno ne verujem samo papirima......(mada sam bio prisutan kod 99% potpisivanja i dogovora)

Zeljko King

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:46
Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]
Jedan od razloga je to ¹to su Alviroviæi pametni ljudi,i ne ¾ele da "ortaèe" sa SPORTSKIM delom AMSS.Drugi razlog -kratka je staza,tako da je do¹lo do promene namene,i od tad je poligon za obuku.......Projekat je zapoèet kao trkaèka staza,a onda je Mirko video sa kim "koka kokice",skratio je i promenio namenu.

VR 46

Twist of wrist!

Zeljko King

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:57
Citat: Joker poslato 08 Februar, 2015, 13:49
[pomazi_me] [pomazi_me]
:-[
Citat: zVuk poslato 08 Februar, 2015, 13:51
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:46
Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]

navak nije staza, navak je poligon za obuku....
Kapiram,ali ni batajnica nije staza,kao ni vrsac,kao ni ponikve,sve su aerodromi koji se za vreme trka preprave u staze,ali opet da kazem da je navak skoro izgradjen i verovatno ima bolje uslove od ovih prvih navedenih. :wtf:
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:57
Citat: Joker poslato 08 Februar, 2015, 13:49
[pomazi_me] [pomazi_me]
:-[
Citat: zVuk poslato 08 Februar, 2015, 13:51
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 13:46
Meni nije jasno zasto se ne odrzavaju trke na NAVAK-u? [neampojma]

navak nije staza, navak je poligon za obuku....
Kapiram,ali ni batajnica nije staza,kao ni vrsac,kao ni ponikve,sve su aerodromi koji se za vreme trka preprave u staze,ali opet da kazem da je navak skoro izgradjen i verovatno ima bolje uslove od ovih prvih navedenih. :wtf:
Npr. uzme¹ prazan d¾ak u kom je bio krompir.Prepravi¹ ga,i napravi¹ majicu.I ¹ta onda ima¹ na sebi?Majicu ili d¾ak?Naravno D®AK!!!Eto takve su te prepravljene staze koje to nisu,veæ treba sve nazvati pravim imenom.Neregularni ¹ampionat se vozi na aerodromima,po kojima su poredjane gume koje "glume" ¹ikane i krivine!Zar ne?
Naravno da NAVAK ima bolje uslove,ali M.Alviroviæ IMA MOZAK.(èitaj izmedju redova).