Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljko King



Ovaj èovek,uz pomoæ stranih investitora,ministarstva sporta i domaæih saradnika,gradi potpuno nov motodrom po GP standardima ,u Loznici

Zeljko King

Na sastanku i dogovoru oko izgradnje moto GP staze,prikljuèio nam se i Dalibor Miletiæ DAKI aktuelni moto ¹ampion u klasi 600ccm.SBK S
S' desna na levo-Miæko,Daki i ja.....

A evo Dalibora i na motoru


Zatim sti¾e i neizbe¾na alfa i omega moto sporta u Srbiju.Srdjan Erceg



Zeljko King

 Svi ugovori potpisani,zemlji¹te dobijeno partnerskim ugovorom sa gradskom Vladom Loznice(a deo i kupljen)dozvole dobijene,"muljatori i grebatori" iz raznih saveza i organizacija odstranjeni,i MO®EMO DA POÈNEMO!!! [clapp] [clapp] [clapp]

mkt


Radanovic

#4
Srbijanci , koja vam je ovo staza u poslednjih nekoliko godina ... imaæete vi¹e staza nego ¹to ih ima u ©paniji  ;D
Meni je prièa o izgradnji staze u Srbiji jednaka onoj o StefanGP-u ¹to je trebao nastupati u F1 ...


nego ko je ovaj Milutin Anðelkoviæ ... jel to ovaj  ;D http://www.blic.rs/Vesti/Reportaza/40707/I-od-sapuna-moze-da-se-zivi ( lièi na onog na slici gore )

clutch&brake

Pa treba negde ceca da pravi koncerte
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

zivi bili pa videli. jel moze prva voznja besplatna za ljude na prvoj strani ovde : D.
sala naravno. ako uspete da zastitite te investitore od lopova svaka vam cast.

BOKYBOY


Hohštapler

..pre koju nedelju ista prièa i za ZR...

Da ne pljujemo odma, ¾ivi bili pa videli, ako stvarno bude i¹ta od toga, ja vam predla¾em da osnujete i partiju i imaæete i moj glas - neko ko je uradio ¹ta je rekao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

nema od toga kurca....zivi bili pa videli....Stazu prave multio milioneri a entuzijasti....ovde multimilioneri nisu zaludjenici ni u sta osim u svoje novce.....Miskovic moze stazu da napravi casom, ali mu ne donosi velike pare a on male ne ume da trosi...i onaj Kostic ....i on isto tako.....Penzioni fond bi mogao da izfinasira takvu stvar ali su oni prsli jos pre sto godina....ovde ko ima velike pare hoce profit od 5 posto godisnje, a staza nemoze da istera ni blizu toliko......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: Radanovic poslato 01 Februar, 2015, 21:44
Srbijanci , koja vam je ovo staza u poslednjih nekoliko godina ... imaæete vi¹e staza nego ¹to ih ima u ©paniji  ;D
Meni je prièa o izgradnji staze u Srbiji jednaka onoj o StefanGP-u ¹to je trebao nastupati u F1 ...


nego ko je ovaj Milutin Anðelkoviæ ... jel to ovaj  ;D http://www.blic.rs/Vesti/Reportaza/40707/I-od-sapuna-moze-da-se-zivi ( lièi na onog na slici gore )
Izgleda da jeste.Hvala Vam Gosp.Radanoviæu,¹to ste "postavili" ovaj èlanak.Sad mi tek ni¹ta nije jasno!Bio sam prisutan.kad je od MSS dobio priznanje za svoju firmu "Motodrom GP",za razvoj moto sporta u Srbiji.Isto tako,bio sam lièno prisutan na veæini sastanaka,¹to u Loznici,Bgd i Inostranstvu,(Èak sam upoznao i neke od investitora).Moj deo posla je bio(po¹to imam dvojno Nemaèko-Srpsko dr¾avljanstvo,rodjen u Nemaèkoj,moja majka je Nemica),da poku¹am od Hermana Tilkea(rodjak mi je),da dobijem projekat-nacrt Moto staze predvidjen za Madjarsku,koji su Madjari odbili,a konfiguracija idealno odgovara za prostor pored Loznice.Uradio sam to.Pronaæi æu taj nacrt,i objaviti OVDE.I posao broj dva,da ga preko Srdjana Ercega pove¾em sa DORNOM.Posebno sa Sambukom(gen.sek.FIM-e,i Salvatoreom Djilardinom I TO SAM OBAVIO(uz nesebiènu Ercegovu pomoæ).Ostalo je da se jo¹ par sitnica odradi,ali ste me Vi sad naterali na oprez.Pojedini ,na forumu,koji me lièno poznaju, znaju da sam veoma ozbiljan èovek.ali da,ako pojedini prevaranti probaju da se "igraju" ili poku¹aju da me izigraju,NEÆE DA SE ZAVR©I DOBRO!!!GARANTUJEM!!!Jo¹ jednom,HVALA Vam Gosp.Radanoviæu,na informaciji.Pozdrav svim iskrenim i pravim ljubiteljima Moto sparta,i motora uop¹te.

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Februar, 2015, 16:16
nema od toga kurca....zivi bili pa videli....Stazu prave multio milioneri a entuzijasti....ovde multimilioneri nisu zaludjenici ni u sta osim u svoje novce.....Miskovic moze stazu da napravi casom, ali mu ne donosi velike pare a on male ne ume da trosi...i onaj Kostic ....i on isto tako.....Penzioni fond bi mogao da izfinasira takvu stvar ali su oni prsli jos pre sto godina....ovde ko ima velike pare hoce profit od 5 posto godisnje, a staza nemoze da istera ni blizu toliko......
Svi investitori su stranci.Kakav je dogovor Miæko sklopio sa njima?-ne znam.To nije bio moj deo posla.Daj Bo¾e da sve bude kako treba.Pozdrav Velemajstore  [klanjam_se]

Zeljko King

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Februar, 2015, 16:10
..pre koju nedelju ista prièa i za ZR...

Da ne pljujemo odma, ¾ivi bili pa videli, ako stvarno bude i¹ta od toga, ja vam predla¾em da osnujete i partiju i imaæete i moj glas - neko ko je uradio ¹ta je rekao.
Prièa o Zrenjaninu je krenula odmah nakon projekta "Moto GP staza u Loznici"
Zrenjanin je bio "probni balon" Gorana Kne¾eviæa.Miæko se po¾alio Ministru sporta Vanji Udovièiæu,i sekretarima Borovèaninu i Perunièiæu(bio sam u Ministarstvu,na sastanku),da mu smetaju.I od tada-TAJAC!Zrenjanin ÆUTI KAO ZALIVEN.

Zeljko King


Hurricane

..svaka èast, nema ¹ta..  [clapp]

..samo taj deo koji se odnosi na samu lokaciju tj na grad moæni, Loznicu, mi nikako ne ide u glavu..

...pa u celom gradu Loznica nema  hotelskih kapaciteta ni za 30 ljudi, ostalih sme¹taja u stilu hostel jebarnika za jo¹ 50 u vrh glave..

...znaèi mora i hotel i sva¹ta jo¹ ne¹to uz to da se gradi, a ulo¾eno je mizerno zadnjih 35 godina...

msm, ne miniram ideju, verovatno bi vi¹e od svih vas zajedno ovde na forumu voleo da bude ba¹ tamo, ali budimo realni..

...neka staza mo¾da da, ali po GP standardima [neampojma]

...ako bude, za sme¹taj 10 najbr¾ih MM potrudiæu se ja...   [cheers]

Zeljko King

Citat: Zeljko King poslato 02 Februar, 2015, 19:33
Citat: Radanovic poslato 01 Februar, 2015, 21:44
Srbijanci , koja vam je ovo staza u poslednjih nekoliko godina ... imaæete vi¹e staza nego ¹to ih ima u ©paniji  ;D
Meni je prièa o izgradnji staze u Srbiji jednaka onoj o StefanGP-u ¹to je trebao nastupati u F1 ...


nego ko je ovaj Milutin Anðelkoviæ ... jel to ovaj  ;D http://www.blic.rs/Vesti/Reportaza/40707/I-od-sapuna-moze-da-se-zivi ( lièi na onog na slici gore )
Izgleda da jeste.Hvala Vam Gosp.Radanoviæu,¹to ste "postavili" ovaj èlanak.Sad mi tek ni¹ta nije jasno!Bio sam prisutan.kad je od MSS dobio priznanje za svoju firmu "Motodrom GP",za razvoj moto sporta u Srbiji.Isto tako,bio sam lièno prisutan na veæini sastanaka,¹to u Loznici,Bgd i Inostranstvu,(Èak sam upoznao i neke od investitora).Moj deo posla je bio(po¹to imam dvojno Nemaèko-Srpsko dr¾avljanstvo,rodjen u Nemaèkoj,moja majka je Nemica),da poku¹am od Hermana Tilkea(rodjak mi je),da dobijem projekat-nacrt Moto staze predvidjen za Madjarsku,koji su Madjari odbili,a konfiguracija idealno odgovara za prostor pored Loznice.Uradio sam to.Pronaæi æu taj nacrt,i objaviti OVDE.I posao broj dva,da ga preko Srdjana Ercega pove¾em sa DORNOM.Posebno sa Sambukom(gen.sek.FIM-e,i Salvatoreom Djilardinom I TO SAM OBAVIO(uz nesebiènu Ercegovu pomoæ).Ostalo je da se jo¹ par sitnica odradi,ali ste me Vi sad naterali na oprez.Pojedini ,na forumu,koji me lièno poznaju, znaju da sam veoma ozbiljan èovek.ali da,ako pojedini prevaranti probaju da se "igraju" ili poku¹aju da me izigraju,NEÆE DA SE ZAVR©I DOBRO!!!GARANTUJEM!!!Jo¹ jednom,HVALA Vam Gosp.Radanoviæu,na informaciji.Pozdrav svim iskrenim i pravim ljubiteljima Moto sparta,i motora uop¹te.
Potrudio sam se da ¹to pre objavim ono ¹to je dozvoljeno-do sada.Kako sam maloèas i obeæao,
Pozivnica za potpisivanje memoranduma,izmedju Grada Loznice,firme "Motodrom GP" i Moto Saveza Srbije


Slika sa potpisivanja....



Prezentacija staze,na sajmu sporta.


Delegacija FIM-e.(Na sajmu sporta.Ja slikao)



Priznanje koje je dobjieno od MSS-a



E SAD ONO NAJVA®NIJE!!!!SKICA STAZE,,,(ne smem da objavim jo¹ koju informaciju ili sliku,i ovu sam objavio "na silu".Takav je dogovor)




Zeljko King

Citat: hurricane poslato 02 Februar, 2015, 20:58
..svaka èast, nema ¹ta..  [clapp]

..samo taj deo koji se odnosi na samu lokaciju tj na grad moæni, Loznicu, mi nikako ne ide u glavu..

...pa u celom gradu Loznica nema  hotelskih kapaciteta ni za 30 ljudi, ostalih sme¹taja u stilu hostel jebarnika za jo¹ 50 u vrh glave..

...znaèi mora i hotel i sva¹ta jo¹ ne¹to uz to da se gradi, a ulo¾eno je mizerno zadnjih 35 godina...

msm, ne miniram ideju, verovatno bi vi¹e od svih vas zajedno ovde na forumu voleo da bude ba¹ tamo, ali budimo realni..

...neka staza mo¾da da, ali po GP standardima [neampojma]

...ako bude, za sme¹taj 10 najbr¾ih MM potrudiæu se ja...   [cheers]
Info koji SMEM da objavim.90 hektara za stazu pored Loznice,plus jo¹ 400 u "rezervi!!!LIÈNO sam video,prilikom potpisivanja....(mada nisam trebao.To nije moj deo posla)

perlx


Hohštapler

Loznica je penal lokaciija. Da ¹estarom bode¹ nebi bolji centar ubo..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zeljko King