Glavni meni

Yamaha FZR 600

Započeo Glava Dole, 31 Januar, 2015, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 April, 2015, 21:23
Citat: Ostoja poslato 13 April, 2015, 21:20
Auuuuu, pa ti upade pravo u lavlji kavez... Ovde se skupilo s ko'ca i konopca, od zla oca i od gore majke, samo chekaju da dodje neka sveza "paljevina' pa ga ga iskasape, prodaju mu kompresiju ili neshto slichno. E sad, jebi ga, svi mladi to moraju proci na ovom forumu. To ti je kao kada je nekad u JNA dolazila mlada vojska, "gushteri", pa su im stariji pili krv na sitnu slamku...
Nemoj da se lozish bez veze, ovde niko nije normalan, tako da cesh se brzo navici...
Ova ekipa koja te pali je ustvari gomila matorih drkadzija i zajebanata ali veruj mi da su svi ok (samo malo vole da kenjaju, kao i svi mi matorci, to ide sa godinama).   [neampojma]  [veryangry]

ne kvari mi igracku !!!!
budi miran.ne zajebavaj decu.

clutch&brake

Citat: Ostoja poslato 13 April, 2015, 21:20
Auuuuu, pa ti upade pravo u lavlji kavez... Ovde se skupilo s ko'ca i konopca, od zla oca i od gore majke, samo chekaju da dodje neka sveza "paljevina' pa ga ga iskasape, prodaju mu kompresiju ili neshto slichno. E sad, jebi ga, svi mladi to moraju proci na ovom forumu. To ti je kao kada je nekad u JNA dolazila mlada vojska, "gushteri", pa su im stariji pili krv na sitnu slamku...
Nemoj da se lozish bez veze, ovde niko nije normalan, tako da cesh se brzo navici...
Ova ekipa koja te pali je ustvari gomila matorih drkadzija i zajebanata ali veruj mi da su svi ok (samo malo vole da kenjaju, kao i svi mi matorci, to ide sa godinama).   [neampojma]  [veryangry]
a ti ga sada na suptilan nacin vozis na tocku? Decko je car. Tera motor kao besan i ja to podrzavam. Motor i jeste napravljen za hebanje mame. Milose samo napred
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

samo napred, polij ga benzinom  ;D ;D

orlovi


Glava Dole

Da se malo manemo te teme... :)
Prekljuce mi se odlepila feroda sa zadnje plocice, da prikocim-samo propade, nadrukam par puta i dobijem je opet i koci ali cujem struganje, sidjem sa motora i jedna ima jos mesa, druga do metala(a imale su obe sigurno sasvim dovoljno mesa), dakle odlepila se...neverovatno, pa eto sta mogu da naprave lose plocice(ne znam koje su, dosle su sa motorom)...

Dao sam ih na lepljenje i danas su bile gotove, zalepljene i plus zanitovane za svaki slucaj, lepo odradjeno, kao nove su na oko...sto se kocenja tice nije nesto za sad ali racunam da je to period razradjivanja tj dok se prilagode disku, videcemo kako ce da se ponasa, u glavnom za sad je ok, s obzirom da je zadnja kocnica i da moze da blokira i sad u pocetku lako...bice to valjda ok :)


ЯЭВОЛУТИОН

lepljenje plocica za motor.....neprocenjivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Druze batali ti to "opravljanje" plocica, kupi nove, nije to neka ogromna suma para, ne treba se zezat s kocnicama.
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Pa eto stara se odlepila sama od sebe a izgledalo je kao da je original kad sam skinuo(tj nelepljena)...ova je i zalepljena i zanitovana tako da ce ovog puta to da ide malo teze, a i to je zadnja kocnica, prednje ne bih ni ja lepio naravno...TZRu sam radio isto zadnje kod istog coveka i kocila je ko zmaj, presao sa tim plocicama 4-5000km i onda prodao...a rekao sam i da stave meksi materijal, da lepse hvata pa nek traje malo krace...u pitanju je inace radnjica koja se bavi samo time, i zove se disk-lamela, lepe pomocu neke masine, verovatno nekakve pegle, ja je nisam video(cekao inace da malo skupe da ne pale to cudo sta god da je samo zbog jednih plocica).

rboban

Ma zanitovano je to, nece nigde...
Ride It Like You Stole It

BOKYBOY

Citat: rboban poslato 15 April, 2015, 23:30
Ma zanitovano je to, nece nigde...

...a sta ces kad krenu nitne da struzu po disku...ili jos gore kad zapnu u one rupice...baci bre to sranje i kupi nove plocice... [ludak]

makinjo

Ma kada imas nitne to jos bolje koci  [rofl]

Glava Dole

Dotle ima vremena, a kad pocne da struze nalepim opet ili kupim nove isto kao i sad kad je pocelo da struze metal o disk, a da zapne, blokira tocak i sta vec...u to cisto sumnjam, velike su tu sile u pitanju pre ce disk da je otkine

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 16 April, 2015, 00:18
Dotle ima vremena, a kad pocne da struze nalepim opet ili kupim nove isto kao i sad kad je pocelo da struze metal o disk, a da zapne, blokira tocak i sta vec...u to cisto sumnjam, velike su tu sile u pitanju pre ce disk da je otkine

...ma da...kako ti kazes...ipak ti najbolje znas sta ti valja ciniti...toliko od mene... [zvizdi]

clutch&brake

Mene samo zanima ko nas hebe iza ovog nika? Aj nema veze,razbija monotoniju
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Glava Dole

Ko bre jebe? Ili sad malo ti mene jebes?

Bori¹a

njanja ne jebe malo... on jebe mnogo :D pricali mi ljudi... [rofl] [rofl]

makinjo

Borisa ispravio si se sa ovim na kraju :D :D
Hoces da kazes da osetis kada NJanja jebe  [rofl] [rofl]

Citat: Milos96 poslato 16 April, 2015, 00:28
Ko bre jebe? Ili sad malo ti mene jebes?


Prijatelju ti ovde pises kao da namerno zelis da te ovi sakali podjebavaju . :D
Moj savet mani se lepljenja plocica nisi Kosta a koliko znam ni njegov sin :D

Ajde ono u crveno sto ceras tvoj motor tvoj cef ali lepljenje plocica .......

Bori¹a

mozda mu i jeste sin, ko zna kuda je kosta harao i karao sa onim njegovim jugicem i tamicem [rofl]

clutch&brake

Citat: Bori¹a poslato 16 April, 2015, 01:16
mozda mu i jeste sin, ko zna kuda je kosta harao i karao sa onim njegovim jugicem i tamicem [rofl]
pa kada tebe vidim... hm nije cacak daleko
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

meni devojka ne nosi u torbi XL kondome hahahh