Glavni meni

Yamaha FZR 600

Započeo Glava Dole, 31 Januar, 2015, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

beli-nsr


Glava Dole

Citat: Alekre poslato 12 April, 2015, 00:07
Komsija vidjao sam te par puta :)))

Odracu te kada te nahvatam Kawom. Svrati kod mene da ti dam krstene vezice sa plocicama da lepo sprovedes to crevo od podmazivaca, sacuvaj Boze kako ti izgleda ta viljuska.

Spremaj tu masinicu da bude bar upola pouzdana kao Kawasaki pa idemo na neke touring voznjice.

Hahahha komso i ja sam tebe par puta ali uvek kasno :)
Ne znam na kakve vezice mislis, nikad cuo za vezice sa i bez plocica :) Ne fali mu nista ni ovako bitno da je cvrsto i da nista ne mrda ni milimetar, 150km za dva dana i sve je i dalje na mestu :)
Moguce da cu da se otisnem uskoro sa njom za NS pa ako to prezivi...onda idemo u voznjice (ako te nije sramota da parkiras kawu pored mog strokavka, tvoja je uvek apoteka :D )

Citat: orlovi poslato 12 April, 2015, 00:14
Nego nisi odgovorio na pitanje.Koliko ide u sestoj???

Po mojim proracunima, s obzirom da prvom ide 105 sestom 630 hahaha :P
Ja znam da moze do 200, to sam probao par puta i za vise nisam imao ni 00 a ni dobrog puta i vidi se iz aviona da moze jos a koliko...ne znam i nije mi ni bitno, i ovo je previse za sad...u svakom slucaju zna se koliko on treba da ide, vrv 230-240 ako probam vise i ostanem ziv odgovoricu i na to pitanje :)

Glava Dole

Nego ko se to nameracio na mene pa mi izlupa minuse u ovoj temi, svaka druga poruka odjednom -1, do malo pre imao 15 pozitivnih i sad slucajno primetim samo 9...aj da je s razlogom nego....

Simi1993

Citat: orlovi poslato 12 April, 2015, 00:14
Nego nisi odgovorio na pitanje.Koliko ide u sestoj???

Tacno 235 ja proverio... moze se videti iz prilozenog :D

Glava Dole

Eto i informacije iz prve ruke :D

A ovo je vec idiotizam....jos malo pa odo u negativce na ovom forumu ni kriv ni duzan -.-



ЯЭВОЛУТИОН

aj sad od pocetka.....koliko ti motor ide u prvoj....

kod srba na forumu
1. svaki motor trosi malo
2. svaki ide bar 200 u prvoj
3. na tocak ide do cetvrte
5. lanac sa INSISom traje 1000000 km
6. ako je lanac polovan i stavis insis onda traje bar 500000 km
7. klasa 600 je poznata kao najbrza i najaca od svih
8. to sto nije registrovan, sto nema dozvolu, sto su matore gume i nisi promenio ulje doprinosi performansama...

p.s.
Kostin svaki motor ide 300 i vise....pa smo ocekivali i tvoj da je blizu....bar 300 :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sremac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 April, 2015, 12:30
aj sad od pocetka.....koliko ti motor ide u prvoj....

kod srba na forumu
1. svaki motor trosi malo
2. svaki ide bar 200 u prvoj
3. na tocak ide do cetvrte
5. lanac sa INSISom traje 1000000 km
6. ako je lanac polovan i stavis insis onda traje bar 500000 km
7. klasa 600 je poznata kao najbrza i najaca od svih
8. to sto nije registrovan, sto nema dozvolu, sto su matore gume i nisi promenio ulje doprinosi performansama...

p.s.
Kostin svaki motor ide 300 i vise....pa smo ocekivali i tvoj da je blizu....bar 300 :)

9. cena motora s godinama raste, a kilometraza pada i uvek je 34000km
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Hahahha jaoo revolucijo, opet ista prica :D Pa kacio sam snimak specijalno zbog tebe posle prvog posta i ispisao roman :D
Glupo da se opet ponavljam al ajde, prvom 99, nesto po GPSu sto je po satu oko 105, a to nikako ne znaci da ide 300, od trece na dalje je mnogo manja razlika u duzini brzina a cak i da ima prenosa sigurno ne bi imao snage za preko 230-240 i ne vidim sta je tu nejasno i spemtakularno za R-a od 600cc pa makar i tako matorog?

Dalje,
1. Ako je tebi 7l mesovite voznje otvoreno-grad malo onda ne znam sta je mnogo, ja mu sipam i ne vidim zasto bih lagao, sa 500 din sam mogao da predjem i 50km a prebaci ao na rezervu i na 30 kad ga bas przim npr, sa 1500 din prebacio na rezervu na tacno 148. kilometru a i sipao pre toga kad je bio na pocetku rezerve, pre toga je hiljadarka isterala isto oko 100km i opet ne vidim sta je tu toliko cudno, kazem procitaj onaj post sa prve strane, ako mislis da lazem...jbg tu ne mogu da ti pomognem pa makar ispisao nos 3 romana :)

2. Ne ide 200, vec sam rekao koliko, specijalno za revoluciju se pravi jos jedan snimak, samo u prvoj brzini mozda vec i danas :D

3. Na tocak sam na motoru jedva uspevam i u prvoj, to jos ucim a tezak je dosta pa mi pre prokliza zadnji tocak kad ga cimnem, a nije bas motor za ucenje, jednostavno projektovan da ostane na dva tocka, jedino sam primetio da mnogo lakse ide na zadnji sa dvoje na motoru...a znam decka koji moze da izvozi koliko god hoces na zadnjem i to bas sa FZRkama(sad ima 3, 400, 500 i 600cc), dakle to je ipak do mene a ne bih bas da olupam i sebe i nju pokusavajuci la se i ne trudim mnogo ali je jesam cimao malo(taj snimak je kod druga u telefonu, zadnji ne kratko u prvoj na skolskom terenu gde je dobar i grub asfalt), a u ostalom nigde nisam ni spominjao zadnji koliko se secam.

4. Si preskocio

5. I 6. Kako da znam koliko traje lanac kad niti sam ja kupio nov i ugradio ga niti presao taj milion, a ni 500.000km :)

7. Ja to takodje nisam rekao

8. Imam dozvolu a i registrovan je, dakle sad sam legalan.

9. (ja dodajem), cemu toliko nepoverenje i zasto volis toliko da kontriras po forumu, malo malo pa naidjem na neki komentar :) Ne mislim nista lose niti se ljutim i sl. pitam cisto onako :)

I da, srecan uskrs svima :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 12 April, 2015, 15:45
Hahahha jaoo revolucijo, opet ista prica :D Pa kacio sam snimak specijalno zbog tebe posle prvog posta i ispisao roman :D
Glupo da se opet ponavljam al ajde, prvom 99, nesto po GPSu sto je po satu oko 105, a to nikako ne znaci da ide 300, od trece na dalje je mnogo manja razlika u duzini brzina a cak i da ima prenosa sigurno ne bi imao snage za preko 230-240 i ne vidim sta je tu nejasno i spemtakularno za R-a od 600cc pa makar i tako matorog?

Dalje,
1. Ako je tebi 7l mesovite voznje otvoreno-grad malo onda ne znam sta je mnogo, ja mu sipam i ne vidim zasto bih lagao, sa 500 din sam mogao da predjem i 50km a prebaci ao na rezervu i na 30 kad ga bas przim npr, sa 1500 din prebacio na rezervu na tacno 148. kilometru a i sipao pre toga kad je bio na pocetku rezerve, pre toga je hiljadarka isterala isto oko 100km i opet ne vidim sta je tu toliko cudno, kazem procitaj onaj post sa prve strane, ako mislis da lazem...jbg tu ne mogu da ti pomognem pa makar ispisao nos 3 romana :)

2. Ne ide 200, vec sam rekao koliko, specijalno za revoluciju se pravi jos jedan snimak, samo u prvoj brzini mozda vec i danas :D

3. Na tocak sam na motoru jedva uspevam i u prvoj, to jos ucim a tezak je dosta pa mi pre prokliza zadnji tocak kad ga cimnem, a nije bas motor za ucenje, jednostavno projektovan da ostane na dva tocka, jedino sam primetio da mnogo lakse ide na zadnji sa dvoje na motoru...a znam decka koji moze da izvozi koliko god hoces na zadnjem i to bas sa FZRkama(sad ima 3, 400, 500 i 600cc), dakle to je ipak do mene a ne bih bas da olupam i sebe i nju pokusavajuci la se i ne trudim mnogo ali je jesam cimao malo(taj snimak je kod druga u telefonu, zadnji ne kratko u prvoj na skolskom terenu gde je dobar i grub asfalt), a u ostalom nigde nisam ni spominjao zadnji koliko se secam.

4. Si preskocio

5. I 6. Kako da znam koliko traje lanac kad niti sam ja kupio nov i ugradio ga niti presao taj milion, a ni 500.000km :)

7. Ja to takodje nisam rekao

8. Imam dozvolu a i registrovan je, dakle sad sam legalan.

9. (ja dodajem), cemu toliko nepoverenje i zasto volis toliko da kontriras po forumu, malo malo pa naidjem na neki komentar :) Ne mislim nista lose niti se ljutim i sl. pitam cisto onako :)

I da, srecan uskrs svima :D

a zasto mislis da nekog zanima, ili zasto uopste neko misli da nekog zanima koliko moze motor da istera na pravcu.....ogranicenje je 120, sve preko toga si u prekrsaju.....dakle "ghost rider"....po nasim putevima i tih 120 je previse.....aj i tebi da kazem....stavi neki snimak kroz krivine, da vidim umes li ti to da peglas, jer i baba moze da nabije kacigu na glavu i zabode gas pa sta bude......i ako moze da snima neko iza tebe , da vidimo kako ti to radis....mozda nesto i naucimo...ovo koliko ide znamo...ima u svakom jebenom sajtu sa datom.....koliko ima konjova i koliko juri....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Oprosti deranu Revolucijo, jbg jos je mlad i nalozen,  bitno da ga na pravi put izvedemo, pravilno savetujemo, a posle ce valjda sam skontati sustinu :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Ja tebe stvarno ne razumem...do malo pre pricas o motoru, potrosnji itd sad si odjednom presao na moje vozacko umece kroz krivine o.O
Upravo sam dosao iz voznje ipak snimio pre nego sto sam video post ali na pravcu, kacim posle...koliko ja vidim ti ne znas sta hoces samo je bitno da kontriras i nista drugo, rekao sam onako cisto jos ranije koliko ide u prvoj, drugoj i trecoj, uhvatis se za to ko pijan za plot, to nije tacno ovo ono i sad odjednom kad sam te argumentovao to nije vazno, to svi znaju, nego si presao na moje umece kroz krivine a niko to spomenuo nije, svaka recenica je bila samo o motoru i o tome kako ne moze da ide toliko kako ja mislim da ide 300 itd...

perlx

Miso, Miso, usao si kucu a ne znas ciju... Pogledaj i nesto sem oglasa i sopstvene teme.

Glava Dole

#52
Ma pratim forum redovno samo malo slabije pisem, znam otprilike kakav je ali me opet iznervira takvim glupostima...meni je to prvi veci motor i tad je meni bilo spektakularno to sto moze drugom da navuce i 150 a TZR je recimo toliko isao sestom... i napisem cisto onako, onda on pocne kako lazem, sad odjednom to jeste tacno ali to moze svaka baba i bitno je kako vozim u krivinama, mislim...

Evo i snimka kad sam vec izmucio masinicu :) Kvacilo inace malo proklizava pod opterecenjem, nadam se da ce to ulje da resi...
https://www.youtube.com/watch?v=Kha4lxzsJ9M

Jedan screen iz snimka(cisto onako, da naglasim, da me revolucija opet ne napadne kako to nikog ne zanima :) )




ЯЭВОЛУТИОН

da ne probas koliko moze

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_fzr600%2093.htm

mada je to bilo kad je bilo novo.....tvoj je sad tek razradjen...inace moze i vise u prvoj samo ga duze drzi u crvenom....on je za to ionako napravljen :)

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Meni ovo izgleda stra¹no.Ja nikad nisam vozio vi¹e nego ¹to pi¹e na znaku,èak ni kad snime nekom spravom ovi u plavom ja nisam.Ovo je meni jako hrabro.

Glava Dole

Opet ironija, cinizam...nema potrebe drzati ga uopste u crvenom, niti to radim u normalnoj voznji, ovo je za snimanje na kratko posto si se podsmevao mojim tvrdnjama, ko zna koliko takvih i vecih maltretiranja je preziveo za svoje 22god pa ne verujem da ce ovo mnogo da ga promeni...
Sto se specifikacije tice....to svi znamo, nista novo...
U glavnom...odustajem :)

Glava Dole

Citat: jevta poslato 12 April, 2015, 22:45
Meni ovo izgleda stra¹no.Ja nikad nisam vozio vi¹e nego ¹to pi¹e na znaku,èak ni kad snime nekom spravom ovi u plavom ja nisam.Ovo je meni jako hrabro.

Svaka cast ako uspevas tako da se pridrzavas pravila :)

jevta

mudrost ide sa godinama.

joka

Mudrost, i iskustvo.    [cheers] 

Glava Dole

Da bi bio star i mudar moras da budes mlad i lud :D Nije to nista spektakularno, pustam ga samo kad je sigurno, tj kad nema nikog za koga treba da razmisljam sta ce da mu padne na pamet, usporavam cak i kad je moja traka prazna a imam nekog u suprotnoj...naravno 4 oka otvorena...5 puta bi bilo rizicnije da zalezem u krivinama pri velikim brzinama do kolena kako revolucija predlaze...