Glavni meni

Preko negde ili ovde? Gde je bolje?

Započeo Hurricane, 26 Januar, 2015, 21:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Ortak preko faksa bio u US dva puta po tri-èetiri meseca. Radio kao spasilac na bazenu. Oko 2000-2500$ je imao platu, zavisi od broja radnih sati. Ka¾e ako ¾ivi¹ sa cimerima, nek' ti za stan ode 400$ meseèno, za 500$ æe¹ da se izdrkava¹ sa hranom, sve preko toga mo¾e¹ da tro¹i¹ na zajebancije tamo ili da ¹teka¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

taj te drugar laze...isao preko razmene studenata pa nije placao osiguranje.....nema porodicu...zapravo nema nista....

2002 drugar zapuca za Cikago kod kuma....navodno smestaj i sigurica posao....jamu dao pare za kartu ovoga mi krsta...posle dva meseca kuma (amerikanka) ga capila za djoku i on da ne pukne brka pokui stvari i ode...pobegne.....deset godina se smucao po gradjevini sa nasim ljudima...nema ko ga nije zajebao za posao i pare...go ko pistolj a 10 godina proslo....dva puta se zenio za papire i oba puta ispusio....pre par godina upozna neku amerikanku, koja je decu ispredela kad je imala 16 godina, navukla se na krek i posto joj je nesto radio oko kuce, da mu prastari caletov kamion da pocne da radi....on rmbacio ko magarac, pomago to dvoje dece i nju bez obaveza, vec iz zahvalnosti...na kraju riba ga nagovori i da je ozeni za papire...i prosle godine overi od kreka....sad kao udovac izdrzavalac dece ceka papire....deca vec postala punoletna pre par meseci, nasle posao i jedna se i udala....on u medjuvremenu kupio cetri kamiona i prikolice , zaposljava neke nase ljude (koji ga ispaljuju naravno) ali prosle godine obrnuo i platio porez na pola miliona dolara u spediciji....
Jos nije bio kuci....a cekam ga da mi krsti ovo drugo dete.....trebao je i prvo ali nije mogao da dodje.....cujemo se jednom u par meseci...non stop u kamionu...i kad me zove je u kamionu.....

deset godina ti treba da krenes u posao i to neko treba da ti pomogne....a Srbi u americi nece da pomognu svojima vec gledaju kako da ih iskoriste....ne iz jednih usta cuo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Istina prica mi moja drugarica kada je dosla u Ameriku,odmah su svi krenuli oko nje od nasih dan joj pomognu, onda su krenuli da je muvaju, kad im nije dala onda je  postala kurva i tu se sva pomoc zavrsila..Sad se druzi samo sa strancima. Ja u Cikago nikada ne bi isao jer ima puno nasih..sto dalje od te price..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

2006.; spasilac; placen stan; 7$/h;

SSZGO

2012; dubai; neplacen stan; neplaceno nista; masiram babama stopala; 50 eura na sat
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


mkt


ЯЭВОЛУТИОН

a jel zavrsina oralna ili analna.....jebi ga , tamo svi nose one haljine.....ne zna se ko je musko i ko je zensko dok ne bude kasno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rtaku

Nas ovde jebu u glavu i jos nam sve uzese, tako da i ako mu ga ko zabode bar ce mu ostati 50ka za gume na astona.


dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Januar, 2015, 17:35
deset godina ti treba da krenes u posao i to neko treba da ti pomogne....a Srbi u americi nece da pomognu svojima vec gledaju kako da ih iskoriste....ne iz jednih usta cuo.

Srbi svuda uglavnom gledaju kako da te iskoriste
Komsija pre par godina otisao na NZ, kum mu kao sve sredio tamo, stan mu naplacivao duplo, od plate mu uzimao procenat, jos pun kurac stvari ga zajebao

Ja pitam sestru od tetke koja je vec par godina u usa da li moze nekako da se dodje do socijalnog broja na neki legalan nacin, bolje da sam joj oba oka izvadio nego to pitao

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 31 Januar, 2015, 17:42
Istina prica mi moja drugarica kada je dosla u Ameriku,odmah su svi krenuli oko nje od nasih dan joj pomognu, onda su krenuli da je muvaju, kad im nije dala onda je  postala kurva i tu se sva pomoc zavrsila..Sad se druzi samo sa strancima. Ja u Cikago nikada ne bi isao jer ima puno nasih..sto dalje od te price..

i to ti je mac sa dve ostrice....

ako bi dala svimapostala bi kurva ali bi joj pomogli
ako nije dala opet je postala kurva ali nisu joj pomogni

u oba slucaja ispada kurva.....samo...u jednom slucaju bi joj pomogli u drugom nebi ...jebena je to racunica...

Slaninar

Nije ¾enama lako. ©to zbog mu¹karaca, ¹to zbog njih samih.

Od vi¹e gastarbajtera sam èuo da od na¹ih treba be¾ati tamo ¹to dalje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Februar, 2015, 09:07
zar oni nisu nasi, tamo.....

Pametnom jasno, a bukvalistima ne vredi crtati. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 01 Februar, 2015, 08:56
Nije ¾enama lako. ©to zbog mu¹karaca, ¹to zbog njih samih.

Od vi¹e gastarbajtera sam èuo da od na¹ih treba be¾ati tamo ¹to dalje.
Citat: Slaninar poslato 01 Februar, 2015, 09:34
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Februar, 2015, 09:07
zar oni nisu nasi, tamo.....

Pametnom jasno, a bukvalistima ne vredi crtati. 

Ti nasi koji kazu da od nasih treba bezati se isto tako ponasaju....cast izuzetcima....Sve nacije se preko drze zajedno...osim Srba....U pitanju nije los narod, vec lose navike.....Dete koje je otac maltretirao ce maltrtirati svoje dete, u pitanju su stecene navike.....onako kako tebe tretiraju ti ces tretirati druge...Lancana reakcija koja se tesko prekida....

Nekada davno su nasi ljudi odlazili preko trbuhom za kruhom i drzali se zajedno...a onda posle drugog svetskog rata nastali su politicki emigranti koji su mrzeli sve koji dolaze sa ovih prostora...makar i najrodjenije....koristili su ih da bi pribavili materijanu korist kao sto su i njih koristili neki stranci.....njihovi najrodjeniji su za njih postali stranci....Zanimljivo je da su Grci u Americi Grci, Kinezi su Kinezi a nasi su Amerikanci Srpskog porekla.....otprilike kao sto su ljudi nastali evolucijom od nekih predaka slicnih majmunima....tako ih tretiraju....kao strance.
Nasi kad odu tamo posle tri meseca mi prcaju da "celog vika vorkuju po celi dan, a da im je vikend jedini ventil za barbikju i zezanje....a onda opet dzob"....cirilicu odjednom tesko citju jer nisu navikli.....i da im nedostaje domaca rakia....(rakija im ne nedostaje jer ne connecting people)...i jedva cekaju da dodju da idu u Gucu na trubace.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Ne znam s kim se ti dru¾i¹, Revo. ©ta da ti ka¾em?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 01 Februar, 2015, 12:59
Ne znam s kim se ti dru¾i¹, Revo. ©ta da ti ka¾em?  :)

Bitno da se vi autonomasi drzite zajedno :)

p.s.
Bili bre normalni...izgleda da im je okenaski vetar izduvao ono malo mozga sto su imali.....uostalom vidi ovog naseg arapina....otkad je otisao umesto teme kako sam da popravim juga, trazi savete za kupovinu lamba......kao nema pojma odakle se iskotrljao na pesak.... [samoubistvo]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jebote mis pa zar cujem iste price od svakog ko ode tamo,samo se klone nasih ljudi barem u 90 % slucajeva,jer od njih hljeba nema,pa govna smo nevidjena!! nevjerovatno!! otisla moja dobra drugarica i njen muz u australiju,ona polu srpkinja polu hrvatica,on polu musliman polu srbin... i prvo otisli u srpski klub,tamo sve go patriota do patriote,cetnik do cetnika... ratiste vidjeli samo na razglednicama,naravno umrli narodnjaci novokomponovani deru... itd... ajd vele oni zajebi to,odose kod hrvata u klub...,naravno prica jos grdja,go ustasa,domobran... tompson dere....

danas se druze sa par malezijaca,pakistanaca i jos nekih lijevih,sa nasima nemaju nikakvih kontakata niti to zele!!! klasika "znas ti nas,jebo ti nas"
jin-jang

mali_zmaj

ah da izvini,da se vratim na temu,ljudi su ti lijepo rekli,prvih deset godina ces se patiti kao rob,i bit ce tesko,poslije ce biti lakse...,ne kazem ja vec desetak ljudi koji su sto u evropi,sto u americi sto u australiji... stisni muda probaj,ko ne riskira taj ne profitira!!
jin-jang