Glavni meni

'bar dan od Lale iz Budimpeste

Započeo vmishi, 23 Januar, 2015, 16:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vmishi

Fala svima na pozdravima i razumevanju :P

Vidim ovde ko cigani, svaki svoga konja fali :D

Potrudicu se da malo procitam forume, da vidim sta se tamo radi.

Za one koji jos nisu pozelenili :P ;) :
https://picasaweb.google.com/vargamihaly/Csesznek20100627?authkey=Gv1sRgCKrHz6r6h6ixhwE#
(jeste da je 2010, ali na brzaka sam samo ovo nasao, da vidite sta su motori :P ;) )




Darko

auuuuuu , koliko zzr-va na jednom mestu... :o :o :o :o :o :o

vmishi

#22
"Slavili" smo 20 godina od pojave ZZR-a, evo jos malo, da se ljudi divite ;) :

http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/motoros_talalkozo/?dr=49941

molim pazljivo slike 6-7-8-9 pogledati!  [kralj]

Dosta smo bili aktivni, grupa ZZR proteklih godina, godisnje dva puta smo pravili velike sastanke, a po svake 2-3 nedelje manja druzenja.
Na zalost opada nam broj, dosli neki novi klinci a i model se prestao proizvoditi, ostao je samo veliki 1400 i polako se trose motrori.
Tu u Madjarskoj je bilo jako puno 400ccm-a iz japana. Mnogi ga uzimaju-uzimali kao prvi veliki motor. 600 su prestali da proizvode 2006-te a 400 je jos 2007-e proizvodjen u japanu.


UFF


bigsheki


perlx


Che

Ovo je Darkov lazni profil, garant [rofl]

VR 46

Twist of wrist!

vmishi

Hvala svima na dobrodoslicama ;) Vidim dosta Vas ne zna sta je dobar motor, neka, jos ste mladi i ludi, ako nista, dace bog pa cete i ostariti :P, ko ja. Samo ludost ne dajte da vam prodje :D
No nisam zasad imao vremena, ali polako se uoblicava tura, par prijatelja se vec i raspituje. Ja treba da sednem pa da napravim itiner i onda da pocnem da trazim smestaje.
Ima li neka dobra strana sa kempinzima u srbiji? Da li je neko skoro bio duz Djerdapske klisure, kakav je put, koliko je dug, da li su rumuni napravili put duz obale?
Posto razmisljam da jedan ceo dan provedemo kod klisure, a kolko gledam nije nesto puno kilometra razmisljam da napravimo "krug" prvo sa strane srbije pa nazad po rumunskoj do polazne tacke, tako da bi mozda onda dva nocenja bila u okolini. Posle tutanj Leskovac na rostilj pravi :) A odatle Makedonija-Skoplje pa preko Albanije do Kotora, ovo sve za jedan dan. U Kotoru 3-4 dana suncanja i kupanja pa onda dalje ... jos nisam siguran ali Jajce, Mostar, Sarajevo, Tuzla, Banja Luka ...

Slaninar

Put uz Ðerdap je prelep, samo obrati pa¾nju: ako je prethodna recimo 24 èasa bilo veæeg pljuska, oèekuj da bude odronjenog kamenja na putu. Kad kamiond¾¾ija naiðe na kamen u svojoj traci i motoristu koji dolazi iz suprotne, izbor je jednostavan.  :)

Sa Rumunske strane sam se vozao naspram Kladova, taj deo je ba¹ lep. Ima i stoperki, zgodnih, samo naplaæuju.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja sam isla iz rumunije na kladovo tamo je extra put, nego nemaju kafuuuu :D :D a djerdapska klisura isto super, put je dobar al sto kaze nemoj kad su kise :D :D :D :D mi smo po kisi tada vozili celu turu, ne znam kako je sad posle onih poplava tamo al mislim da su to sredili :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


joka

Prelaz imate, samo preko brane, Kladovo- Turnu Severin. Ranije su postojale i skele ( komp) na u¾em delu dunava, al ne znam koje i gde rade jo¹.    [cheers]

balcan girl

ja sam preko brane :D :D u turn severinu samo imali zezanje sa klubom njihovim cool likovi samo pazi imaju obièaj da ko prospe pivo radi 10 skleka pa vodi raèuna :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!