Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


UFF


Glava Dole

mjok bre... baba s pijace me slagala...

bucko


mali_zmaj

#9824
@castor   Tu je samo nije u kadru!! Odvezao se do Pule i nazad,nikakvih problema,¹tucnula nije.
jin-jang

mali_zmaj

Evo i stroja,po ¾elji.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Glava Dole

#9826
E sad moze i malo detaljniji post. Naime, primetim i ranije neko kao kuckanje u glavi, pomislim aj djavo da ga nosi... jedan dan palim motor, ne predjem ceo kilometar, krene da udara, zvuk sacuvaj boze, mislio sam da je, ne daj Boze, prolupao... izvalim posle da je do grane, da je skinem... skinem kurac, ona zabarikadirana a dvaput je pipnuo sve otpalo  [facepalm]

Onda juri polovne po oglasima... nadjem polovnu al stigne pogresna, aj okej priznao je gresku, vratice novac... al gde naci drugu ispravnu?! Posle X dana zivkanja, cekanja da ovaj i onaj jave dal imaju il nemaju konaaacno ispada jedna... blago korodirala al nista strasno sto se ne da resiti. Antirost, u krug dok nije sve otpalo, onda opet pranje, susenje i spricanje...











Na kraju sam poceo da se klanjam otpaloj grani(mislim sad drugoj dobroj)... pa kako je motor dobio dublji zvuk, kao da sam odvrnuo bass... a od pucanja u bilo kom rezimu vise ni reci, ma jedan jedini put ni sitnu pucnuo nije, ja u cudu... dzabe ga ja gore nivelisao vakumetrima idealno kad ga podpritisak u izduvu jebao...

Dakle ne trcite pred rudu... prvo ruda pa onda Glava Dole ;D



P.S. Farbano sprejom:



Koriscena montazna pasta(zbog starih dihutnga izmedju grane i glave, a moze da posluzi i za krpljenje):



El Jefe

Немачка медецина је дие бесте
Друштво за заштиту од животиња

Darko



Vozioooo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tihi_ZR

Danas se malo provozao do Zrenjanina da mi majstor Rade promeni gume. Ovog puta Metzeler M5
https://www.instagram.com/p/Cca2zppsl3R/