Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: FANTOM poslato 29 Maj, 2021, 22:53
    Citam ovo i mislim se pa moj motor je Nov  ;) [zvizdi] [cheers]

mint condition....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

ja bacio pogled na cene na PA, ima da prodam ZZR po ovim cenama za 1200e, i moj doðe nov ¹ta se sve nudi u prodaji.

DebeliZmaj

kostic vec daje oglas .... opis : pazen i mazen, pao mozda jednom u mestu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Tihi_ZR

Nije bas danas ali posao je zavrsen pre par dana.
Lanac i lancanici, svecice, ulje i filteri, ociscene dizne, remontovana viljuska, novi semerinzi i lezajevi u tockovima, promenjen antifriz i verovatno jos dosta stvari za koje ni ne znam da su bile za zamenu.
Posle nepunih 60000km imam osecaj da vozim nov motor koliko je zategnut.












PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Tihi_ZR


Glava Dole

#9806
Update:

Bacio sam se na oklope malo... slomljen oklop koji je bio naslonjen uza zid pa zgazen strucno i precizno :D







Odjednom... ratatataaa krene brusilica da trese... zastita me spasila, refleksno je ugasio i bacio u sred dvorista i pobego... stala sama njoj nisa, meni nista... parce ne da je moglo da me iskasapi nego moglo d mi jebe kevu... konj zapeo, nova poloca, i u lim ko po jajima.... nije vise bilo problema...






Taman pomislim sve je odlicno stane u voznji... od silnog cimanja dok sam stelovao smesu(ko nije stelovao samostalo ne zna koja je muka prici srafovima) pokidao dovodni kabl do benzinske pumpe. Jedna zica otpala, druga samo sto nije... prevezao to na licu mesta kablom, gurnuo zice direktno u kleme akumulatora, dovezo se do kuce i posle odradio kako dolikuje...







Otpakovano, zapakovano...




Suma sumarum... sve se desava s razlogom, tesko bih se nakanio a sve ovo odradim da nije poceo da brljavi :D Dobio je nov dihtung poklopca ventila, proveru ventila, proveru kompresije, ciscenje karburatora u ultrazvucnoj kadici/nove iglice, gumice... nove svecice, drugu bobinu(ispitano sve, primari, sekundari...)... fin reset, jes da je potrajalo duze nego sto sam planirao al bar je zapeovao k'o slavuj :D Nadam se da ce tako i ostati... pupupu kuckuckuc :D :D :D

Vozila baba do pijace :D




El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

FANTOM


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 10 Jun, 2021, 19:06
Tander Ejs sjaji kao pasje mudo...

vozila baba do pijace i nazad....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    I ja do Dubai-ja  [rofl], a ne ovo je ipak u Bg


Kostić

опет сам сломио хебл по трећи пут зовите ме хеблоломац коста јел умете ви да возите с једним хеблом у руци а другим на штапу ако не умете научићу вас

испо ми опанак сав сам се испрепадао нема га нигде и почнем да плачем на сред улице где ми је опанак и неки лик ми помогне да дигнемо мотор а опанак испод ћути јадан био пригњечен лечим га лепим речима срећа није му ништа

milomir22

A da ti lepo kupi¹ patike kao sav normalan svet....
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

да сам имо патике исепала би се и сломио бих стопало опанак је кева за случај пада нога утекне опанак страда отворићу школу како да падате а да ништа не поломите моји сертификати биће цењени у свету

а само сам отишо да оперем агрегат па скино пластике оставио кући и запне ми ручка кочнице у шпиц од маске и блокира наравно и пуф у ивичњак

Kostić

немојте да делите савете човеку који вози мотор са једним хеблом у руци а с другим на штапу :) ко слуша друге обично најебе  [flashing]

извадио буги шраф ставили смо нов ајмо даље

Kostić

поломио десни хебл о дрво али завршио посо вратио се кући са гасом у руци и ко је краљ хеблова у руци ко ко ко  [flashing]

Glava Dole

Krenuo prema Kragujevcu kad na pola puta u sred preticanja pustam gas on ubrzava... stisnem kvacilo motor u blokadi... nista stanem pored puta, vidim kod buzira tamo gde se lomi na pocetku pocela da se kida sajla i da glavi... a sranje, sreca imao izolirke malo ispod sedista, uvezem to nekako strogo pod pravim uglom kolko da radi tek onako... pipkao gas na 1mm, sesta i polako za autom, ako blokira bolje na malom nego velikom gasu ko posle da ga presalta... ipak se uspesno vratio na svojim tockovima, na 3 licne uz tempomat i samoodrzavanje :D Samo moderno :D

mali_zmaj

Stavili se neki tegiæi... Definitivno polako shvatam da mi se motor ne prodaje!! Jo¹ planiram neke sitnice,kao npr. sic,vi¹i vizir.. U tom æe neki redovni servis,npr. diskovi.. kvaèilo,ko zna... udao sam se,u neznanju!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

castor

Ma jeb'o tegiæe, ðe ti je motor?!?!?! :o :wtf: [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…