Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

#9761
опет сам се мало испалио и ударим у земљу и сломим десни мигавац и докривим хебл ручка се закренула па остала цела и тај стари трик знају људи ал није греда да поновимо не стежите ручке на крв јер кад паднете ручка се поломи али кад се умерено стегне да може да се окрене ал да не ландара ем можете у вожњи да дигнете спустите ем се закрене ако ударите у дрво зидић земљу хебл ко хебл увек се мало исправи у стеги и замени шраф ако пукне па није трошак мало сам поломио раме опет јаучем од јуче а и глава ме мало боли мућнула се о земљани зид мислим да сам сад мало паметнији [neampojma]

глупа ствар је што сам се мало занео па оборио као дај мало чикен стрип гума и те форе ал прерано и ударим хеблом раменом и главом у десни зид у улазу у кривину и одбијем се ко лоптица и било ми смешно ал сад боле мозгић и раме  [klanjam_se] [doh]

ал нема везе мића је добио љубичице и он је добро није се повредио има онај његов реп па се држи и стално ме гледа овим буљавим очима шапуће ми еј еј еј полако разбићеш ме нећу мићо не брини  [srce]




El Jefe

И ја ономаде кад је био снег звекну из чиста мира насред пута, само није било љубичица.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ето јел видиш колега ја не знам чиме се ми то на бога дрвљем бацамо да нас тако из чиста мира напада тај асфалт и понекад али више поникад пожелим да смо ми као сав остали свет овај нормалан који свако мало каже да нама треба одузети те моторцикле и да нас треба држати у лудници а јел било макар висибаба?

El Jefe

Фала Богу ниједна није висила
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Morao da se poigram malo sa skidolom i brojevima... celu konzervu uzeo da bih triput umocio stapic za usi... al reseno, sad se vide iz aviona :D

sasa ns 1

farbao naziv dunlop na veæ montiranim gumama ,¹to je zeznuto jer je mnogo lak¹e na stolu.Flomaster specijalni  za gume star 15 godina ,Osu¹io se a nemo¾e da se otvori jer je navoj zapeko od te boje.Onda otvaranje na silu pa probu¹io aluminijumski flomaster.Sipa¹ nitra par kapi al ne vredi curi na sve strane ,Kad prestane da curi onda uop¹te neæe.Koa dbude malo bolje opet je suvi¹e teèno pa curi po gumi.
Horor,onda sam saznao da je nov 250 dinara a pre 15 godina je bio duplo skuplji a evro duplo manje.Onda sam se jo¹ vi¹e iznervirao.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Prosao tehnicki, osigurao ga... samo jos tablica :D :D :D

PECA BMW

Citat: Glava Dole poslato 08 Februar, 2021, 19:09
Prosao tehnicki, osigurao ga... samo jos tablica :D :D :D

pazite se narednih dana , moz grom da udari ! :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

I pitajte me gde se vozim... da znate da ne idete tim putem :)

P.S. pomerite svoje ograde... bice vam zahvalne :D :D :D

El Jefe

Упознао сам на Гробнику Најт Рајдера, ваших година, није имао дозволу ни таблицу, возио је МЗ. Одатле му и надимак, возио је само ноћу.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Montir'o mu novu zadnju continentalku, ovog puta u fabrickoj dimenziji...
Danima ranije uspeo da zakoljem nov aku... i tako...

PECA BMW

Citat: Glava Dole poslato 18 Mart, 2021, 22:08
Montir'o mu novu zadnju continentalku, ovog puta u fabrickoj dimenziji...
Danima ranije uspeo da zakoljem nov aku... i tako...

50 / 50   nije lose :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ја кад сам положио ја сам имао навику да намерно идем тамо где су пандури и никако да ме зауставе и ја једном станем отворим прозор и кажем добар дан ја имам дозволу зашто ме зауставите а онај се смеје ај бежи немој да ти тражим прву помоћ овај наш мали милош ће да сабија ограде и да дивља ко магарац док се не олупа ко олук јер је опет регуларан зато је добро бити нерегуларан ем пазиш на себе ем пазиш на друге

PECA BMW

em it daje dozu andrenalina dok gledas na sve starne dal ce te zaustave
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Pazi, kako se uzme... kad sam vatao bezaniju od plavca i ne mogu da kazem da sam bas bio oprezniji... regularan bih regularno stao i ispricao se opusteno... ali da, s druge strane mnogo vise pazio na sve... uvek cetvoro ociju otvoreno, gledao mnogo vise i ispred i iza, gledam da nikom ne budem trn u oku itd... ma registrovao i komarca u daljini...

UFF

 [rofl]
ja od svojih 30ak promenjenih motora do sad registrovao samo jedan i to samo jednom da odem za italiju i rumuniju te godine
a verovatno ni to nisam morao

Glava Dole


milomir22

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2021, 00:06
[rofl]
ja od svojih 30ak promenjenih motora do sad registrovao samo jedan i to samo jednom da odem za italiju i rumuniju te godine
a verovatno ni to nisam morao


Ok, uzmimo situaciju ne daj Bo¾e, udari te neka somina na semaforu/raskrsnici/ukljuèenju/parkingu dok si na neregistrovanom motoru i onesposobi te da stoji¹ na sopstvenim nogama, a kamoli ode¹ sa mesta nesreæe, kakva je procedura sa naplatom tvoje ¹tete i kolika bi sankcija za tebe lièno bila zato ¹to nisi regularan?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr