Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ih bre miilooomire pa jesi li radio ti ista drugo sa devojkama u zivotu osim misionarskog?

El Jefe

Костићу има овде и старијих са слабијим срцем
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2020, 11:09
ih bre miilooomire pa jesi li radio ti ista drugo sa devojkama u zivotu osim misionarskog?



Jesam, ali mi petlja jos uvek dobro drzi, to soranje ide valjda s godinama :D.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

Citat: El Jefe poslato 13 Decembar, 2020, 11:37
Костићу има овде и старијих са слабијим срцем

kostic se u mladjim danima slikao za specijalni muski kalendar a fotka tek sad postala popularna
jbg tako je to uvek sa velikim umetnicima koji su ispred svog vremena

http://i.postimg.cc/XJLgmwS2/0-02-0a-3320e568cb5e45439028cd896d80fd68698f8bcac6d3fd1050e4203542ff0187-a15a598a.jpg

PECA BMW

Jos tad se videlo njegovo inovativno delovanje , sa zicama i ostalim , eno na cunak klapna od zice  njegovih ruku delo !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#9745
згодан момчић само се ти смеј јагодинац ја узо триста евра у три месеца мало ли је

https://www.youtube.com/watch?v=xjwcTClkOzI#

https://www.youtube.com/watch?v=Tov61-6U8-E#

https://www.youtube.com/watch?v=_cPQHLewMbM#

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Gotovo...

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Glava Dole

Vaskrs'o ga jos jednom :D

Naime desilo se ovo: krajem decembra upali on hladan na kvrc, sve najnormalnije, ostao mozda 10ak minuta, upalio ponovo, zustro verglao, sve super... paljenje, kraca voznjica, gasenje, dobije posle svetlo, sve normalno, i na pokusaj zaverglavanja pogubi sve. Nije vise imao ni za lampice pa sam bio ubedjen da je neki drugi problem...

Spojim unimer, plus na plus klemu akumulatora, minus na masu motora kad ono padao napon kad dam kontakt na svega 2-3V. Glavu sam mogao da dam da je masa problem jer jelte, gde akumulator tako naglo bas toliko da se pogubi a pre toga hladan upali normalno ko da je nov... ocistim i to a on i dalje mrtav, izmerim konacno napon na samom akumulatoru... pa pada i tu, ladno je tako naglo ciknuo akumulator da ja ostao u neverici... kao da ga je neko prekinuo unutra :o To je druga po redu varta 12ica koja je trajla koliko i garancija... nista izokrecem par brojeva, nadjem neki JP moto kog ima na stanju, uzeo, formirao... usput ojacao plus vod na kom su vremenom od vadjenja i vracanja ciknule neke licne... radilo bi to svakako al ipak ja dodao 2x2,5mm za svaki slucaj, sad je jaci od fabrickog :D

Medjutim sad struju ima normalno ali nece dupali i dalje... sta se u stvari desilo, kisa mu ne smeta navikao je ali sneg kad se tako lagano topi je napunio deo oko svecice i cilindra, pa se to preko dana na kratko otopilo, posle zaledilo i dva cilindra nisu mogla da bace pravilnu varnicu.

Krpica, isvukao svu vodu, rasusio duvaljkom, stavio druge svecice i upalio je na kvrc :D Spakovan i to je to... jos jedan zmigavac koji je otp'o skoro kad je copava propala u mokru zemlju i moze na tehnicki :D

PECA BMW

neces valjda na tehnicki da ga teras ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Desava se... prop'o sam totalno brate Peco :D :D :D

Kostić

и мени цркла варта пре десетак дана издржо 4 године

El Jefe

Није то кокошка па да цркне, колега
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

затего га прва 12 друга 12 трећа дванес иде баба добро нисам спао с ње

Kostić

продо сам хеликоптер за божић отад идем пешке мотор нисам видо има два три дана не разговара са мном каже да сам га силовао ја кажем да нисам нисмо ушли у црвено значи нема силовања само секс

Kostić

Citat: El Jefe poslato 23 Januar, 2021, 10:24
Није то кокошка па да цркне, колега

живот баш уме да боли колега боље да је кокошка да од њега има неке користи



PECA BMW

bolje da su svinjiski papci , to moz se menja za leteci auto !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Nasao jedan davno pretekli zmigavac istog dizajna samo jacom sijalicom... E11 homologacija... montirao, povezao, resio buksne na sireni, montirao stitnik lanca koji odavno stoji na polici(stari otp'o na auto putu pre koju godinu)... koliko mi se nije davalo da se drndam s tim periferijama a zmigavce na motoru svakako i ne korisitm al sad posle 100 godina imam sva 4 ispravna :D

Darko


PECA BMW

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2021, 19:59
sabrana dela Glava dole-a :)

Cekaj , planira registraciju , saga tek pocinje !!!
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !