Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Miki Mecava

To je ta prokleta rupa koja se pogadja u obilasku debila koji nece da se pomere. Isto je bilo povuci potegni da ne izginem. Pre neki dan je i drugar zabo i unesrecio felnu jos vise...


sasa ns 1

probajte da naplatite od onog ko odr¾ava put,mislim da je po zakonu moguæe

Lazic

Ili vozite normalne motore... Mali Fantom je imao normalan motor... [facepalm] ;D

Glava Dole

Cizla, sad ti je jasno zasto sam odrzavao koji metar onda iza gejmobila? Ne pitaj kako sam se svojevremeno opek'o na udarnim rupama...

Lazic

Ja nikad ne volim da sam blizu bilo koga, ili proletim ili 30 metara iza ako se vozi br¾e... Dva puta sam gledao brata idiota kako sti¾e ljude ispred sebe jer ne gleda gde vozi...

Che

Citat: sasa ns 1 poslato 15 April, 2020, 02:17
probajte da naplatite od onog ko odr¾ava put,mislim da je po zakonu moguæe

Nije prilagodio brzinu uslovima puta ...

FANTOM

    Proterao kera malo danas posle godinu dana  [cheers]








dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Glava Dole

Zamenio ulje. Ne mogu ljudski da ga isprobam danas ali na ovo kratko u sokacicu... menjac je duplo meksi :D I 5K je def. mnogo kad se ostrije vozi i redovno trpi kratke relacije. Kako sam se odusevio mirnijim radom i meskim menjacem pocecu na 3 :D





Param kuciste filtera, granule ispadaju iz njega(nisu metalni opiljci, bukvalno sagorelo ulje pod prstima). Znaci dobro nekog krokodila nisam iscupao :D


Lazic


Glava Dole

Nikako... vec na cetvrtini manje vise trza u niskim bez obzira na sinhronizaciju, za pola kruga manje vec skace ko skakavac... oov mu je donja granica da radi kako treba :D Mada prelivaju malcice karbovi al to se manifestuje pri startu... tako da nije iskljuceno... djavo ce ga znati...mada nije iskljuceno da i vasi motori imaju slicne filtere, samo sto nemate uloske nego menjate celo kuciste pa i ne primetite :D

Lazic

Karbonski talog u ulju mo¾e da doðe iz samo jednog jedinjenja u kome ima dovoljno ugljenika... Benzina... ;D

Glava Dole

Dr. Lazicu, nisam vas prepoznao :) A cinilator od gefufne?

Lazic


PECA BMW

Citat: Glava Dole poslato 26 April, 2020, 11:40


Param kuciste filtera, granule ispadaju iz njega(nisu metalni opiljci, bukvalno sagorelo ulje pod prstima). Znaci dobro nekog krokodila nisam iscupao :D



Te granule su sav onaj silni silikon sto si trpao svud redom da dihtujes masinu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

#9655
Jok... :D

Danas promenio buksnu na sireni i zamenio desnu rucicu. Crkao ponovo grejac, tj odlomila se zica a vec sam je krpio 3-4 puta. Nema vise mesa tako da sam stavio drugu. Medjutim druge rezervne su bile potpuno iste ali za verziju sa povratnom sajlom tako da je deo iza druge rupe smetao i kad se sklopi ostajao je na pola gasa. Stavio plocicu na biax, secnuo viskove(preradio po ugledu na staru)... fabrika :D

Testiran, natankan do cepa za 126din po litri, opran u samousluznoj :D

Kostić

чекам сто евра од државе да купим нове опанке и кочнице овај аир бракес курцу није добар







Panta Zemunac

Sta sam radio?  Bas nista...osim sto su mi drugi zamenili sva tri kompleta diskova, ocistili kljesta, zamenili ulje, zategli i ocistili lanac...i tako, sad pravo-dobro koci!!!
Imao sam ideju da napred ubacim bar jedan veci disk, sa duplim kljestima...ipak je to teska krava ali otom potom!

MIGE


Gašpar

Citat: Che poslato 15 April, 2020, 17:28
Citat: sasa ns 1 poslato 15 April, 2020, 02:17
probajte da naplatite od onog ko odr¾ava put,mislim da je po zakonu moguæe

Nije prilagodio brzinu uslovima puta ...

Tako i za mene nisu mogli da se dogovore u èijoj nadle¾nosti je ulica. Prebacivali me sa grada, na dr¾avu, sa dr¾ave na grad, ... dok nisam potro¹io vrednost felne na gorivo i odustao.