Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: El Jefe poslato 02 Februar, 2020, 18:04
Умал заборави. Колеге сретан вам дан Мрмота са традиционалним поздравом, Мрмот изађе
vaistinu izadje

Lazic

To znaèi da nema zime...? :)

Provozah se lepo i jutros po suvom i malopre po ki¹i... ;D

Pali kleptalo, radi, ide... :D Moram menjam ulje... ;D

Kostić

троши двес по селу а свећице како треба нит је сиромашан нит је богат нит се осећа гориво на чунак иде добро и не цури више залепио марко селотејпом карбуратори држе без да мора да се затвара славина може да стоји годину дана тако да кап не претекне у чему је трик

El Jefe

Па  пре дваес година си могао за црвену да се возиш цео дан, а данас пола сата.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 04 Februar, 2020, 11:04
троши двес по селу а свећице како треба нит је сиромашан нит је богат нит се осећа гориво на чунак иде добро и не цури више залепио марко селотејпом карбуратори држе без да мора да се затвара славина може да стоји годину дана тако да кап не претекне у чему је трик
Kratke relacije

Glava Dole

To, em kratke relacije em prva-druga, nije on za to predvidjen, tako je nenormalno neiskoriscen...

mali_zmaj

Danas nista al u nedelju napravio djir..,standardnom rutom,oko 150 km..,malo da se baterija dopuni... Znaci instant osmijeh ispod kacige..,doduse to je ono sta ste uradili sebi,uz pomoc motocikla!! Terapija na dijelu!!
jin-jang

Kostić

могуће пет пута на дан по четри пет кма саух ладан загреј мало курац палац и није баш дваес ал кад је минус троши богоми 17 а лети 10 12 а напољу 7 оно осамдесет опет је много бре срад трошио шес по селу испод 5 напољу ал је био сиромашан на смеси крава је како треба

Gašpar

Kupio Burgmana, zamenio sve teènosti, kupio gume da zamenim i spremam se za vo¾nju  :D

mali_zmaj

Gume montirane,ulje i filter zamjenjeni,dodu¹e prije neki dan.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

UFF

pogledao mu zadnji tocak koji je sveze zapisan od strane dobermana

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 03 Mart, 2020, 23:22
Gume montirane,ulje i filter zamjenjeni,dodu¹e prije neki dan.
Iste gume stavio pro¹le godine, odliène su  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

E super!! Nikako ki¹a da stane da ih testiram.
jin-jang

Kostić

гледо га плакао и јебо мајку онима што перу улице после ишо овакав у лов на леба и сад ми је дупе прљаво и шкипе ми дискови пуни су песка са улице ланац пун песка и ето

јебем им матер безобразну



Darko

Malo sam danas oprao lanac , pre pocetka sezone , ustelovao scottoiler na jednu kap na minut i dvadeset sekundi / to je to
Lanac zaborabljen do kraja sezone
Trebam uraditi servis za jedno hiljadu kilometara




Sent from my iPhone using Tapatalk

castor

To ti nov Mitas? Kako si zadovoljan?
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

jes , uzeh ih nove tamo septembra ..
pa bre Djole, imao sam sa njima jednu duzu voznju , i ponasale se super ... znas da ja krecem da divljam bas kad zadobijem poverenje guma onako poprilicno , inace i nisam neki trkac , ono , na ivicu i te fore... sta znam , drzi guma super , po kisi takodje .. a sad koliko ce da traje - pojima nemam, javicu...
ali , cena je top

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Darko


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња