Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1


PECA BMW

Citat: castor poslato 30 Januar, 2020, 11:49
Nafatirali se love, pa pred izbore da uèine raji da ne moraju da vade novi komad plastike sa vremenom poluraspada od 4000 godina...

A posle izbora ce poskupetiu nalepnicu za 100% jer se cesce izdaje pa vise pare moz se uzmu !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

mislim da su od nove godine uveli novu takdu od 320 dinara za nemam pojma ¹ta.Ako neko misli da je to ni¹ta nek slobodno meni po¹alje 320 dinaraa i to svake godine.

Lazic

Upalio ga posle mesec dana i provozao do posla i tu malo po kraju... :D

Kostić

опет м и црко селектор мењача ко на канаринцу имам једва прву и другу и треба ми добра душа која ће да плати аљи да то поправи ја само да га одвезем до њега и да одем по њега ја нем паре

El Jefe

Само ви реците чаробну реченицу, Бог ће ти плати и Аља ће то да поправи
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

реко сам и мењач је прорадио хвала на помоћи само не знам докле ће да ради ако га неко не притегне

Lazic

Kada je paranemija  vozi se ne¾no, 'bem te blesava... :-*

Kostić

три године га палим на гурку у другој морао је да попусти кад тад нежан сам ко по јајима возим се на 2000 обртаја ко да возим апенца

mkt


Kostić

#9590
озбиљно уживам у трећој и дваеспет на сат по селу док неко не почне да шизи иза мене и да се курчи онда убацим у другу па у 14 к и ај чао мислим то само онима који се оно искурче па сасеку  оно јебаћу ти маму ма појебеш ми чунак мајмуне с нормалним ништа само дваеспет на сат и енџој они или обиђу или лагано без журбе  за мном и без секирације

ал како ћу сад ако ми опет заглави мењач у другој

због тих сеоско градских куројеба ми и треба сто коња иначе би ја давно сео на апенца и радово се животу ал би морао да носим алуминијумски чекић за месо и да ударам у главу кад се неко курчи па овако јефтиније

нема лепше од дваеспет на сат и мирни живци

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 31 Januar, 2020, 18:57
три године га палим на гурку у другој морао је да попусти кад тад нежан сам ко по јајима возим се на 2000 обртаја ко да возим апенца
Jer te mrzi da zameni¹ èetkice... [facepalm]

Kostić

не да ми ђаво мира мој полудели мењач и ја 10400 рпм у шестој и то му је оће неко кавасаки за четрнају

Lazic

Nisam jo¹, ali moram da zamenim ulje i filter...

Kostiæu, nema¹ drugi motor...

Pro¹le godine nisi hteo u Vojsku da èak ni gorivo nisi morao da plaæa¹, kartu za autobus ti vala ne kupujem... :o :P ;D

Kostić

#9594
мене брине то што је пре два дана полудео мењач и то што ми ђаво не да мира нисам балансирао предњу гуму на 8к то је око две главе заиграо волан на 9 престо на 10.5 само зуји ко муња хитно ми треба четрнаја да се возим ко сваки нормалан чика и да обиђем свијет

нисам хтео у војску јер ме блам да се вечито гребем иначе би наравно дошао

не знам да ле се неко сећа кад ми је на плавомбелом испо шраф од струје у магнет и заглавио радилицу на 160 е тако сам се некако осећао данас и размишљо сад ако излети овај полудели мењач на 245 има да ме траже по њивама

сећам се и кад ми је на 220 испо шраф из лочета онај дренажни на кавасакију кад су бора и зрне отишли а ја био заливен бензином

и кажем да ми ђаво не да мира

хитно - четрнаја

Lazic

Kostiæu ponuda stoji i za ovu godinu, mo¾e¹ i èetrnaesticom do Vojske, ne treba da ti bude glupo, na¹i smo... [cheers]

®or¾

Prvo nek doðe do ©ekija,pa kod mene,pa onda ako mu veæ stalo do èetrnaje,nek menja.Kenja ko foka,pre neki dan te,na vr gasa,2000soma obrtaja,te led,te sibir,inje u nosu i ostale zajebancije,a sad dobro da apeenca ne tra¾i  [rofl]  [cheers]

El Jefe

Умал заборави. Колеге сретан вам дан Мрмота са традиционалним поздравом, Мрмот изађе
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

јазавац ал добро може и мрмиша

stilgar

Vratio se na staro mesto u javnoj gara¾i posle rekonstrukcije. Lepo je odradili samo da ne di¾u cenu opet.