Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Jel si se vrno Lazicu ? Dolazim ti u komsiluk od sledece nedelje :D

Lazic


stilgar

Iso za slavu u tazbinu, usput poneo tablicu i sa prethodnim vlasnikom odjavio istu. Juce uzeo bg tablicu i nalepnicu sa potvrdom umesto saobracajne. Jos da odradim ulje, antifriz i zamenim prednju gumu kod majstora i spreman za sezonu i oglas da je na prodaju 😋

Lazic

Novakoviæu, gde dolazi¹ u kom¹iluk? Zaposlio se kod nekih stranaca? :D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2020, 20:07
Novakoviæu, gde dolazi¹ u kom¹iluk? Zaposlio se kod nekih stranaca? :D
ja znam ali necu da ti kazem jer nisi celav  :D


sasa ns 1

danas sam otkro ciradu ,dao kontakt i sve dalje po procweduri,al je malo ladnjikavo na 5 stepeni.

mkt

i ja dao kontagt samo  ;D a zavrsilo se sa 60km voznje po gradu

megaidiot

daj slike sa turbo rernom kad je montiras pozadi

mkt


stilgar

iso danas da preuzmem novu saobracajnu i pogledam na polednjini vazi do:31.12.9999
sad cekam da vuèiæ u predizbornoj kampanji kaze da je SNS otkrio izvor mladosti podno stare planine....


milomir22

Bojim se da ces ovu njihovu greskicu ti da platis u vidu takse za izdavanje nove saobracajne dozvole.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: milomir22 poslato 29 Januar, 2020, 18:50
Bojim se da ces ovu njihovu greskicu ti da platis u vidu takse za izdavanje nove saobracajne dozvole.
ne ne, vraco se covek da pita koji je bio ispred mene da uzme saobracajnu, rekla mu zena lepo 'pise vam na poledjini 9 9 9 9 :)

mareskin

Citat: stilgar poslato 29 Januar, 2020, 20:46
Citat: milomir22 poslato 29 Januar, 2020, 18:50
Bojim se da ces ovu njihovu greskicu ti da platis u vidu takse za izdavanje nove saobracajne dozvole.
ne ne, vraco se covek da pita koji je bio ispred mene da uzme saobracajnu, rekla mu zena lepo 'pise vam na poledjini 9 9 9 9 :)

I ¹ta i posle u 10000-oj ponovo da vadim saobraæajnu?!?! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

Pravi se lud, i vozi opusteno, ko im jebe mater nepismenu
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

boli te kurac da vidim kako misle da te kazne za to, zadrzao bi vozilo u vlasnistvu zauvek samo zbog te saobracajne, jesmo rasulo od srbije ali nismo bas ni srbistan

sasa ns 1

pre 15 godina sam imao gre¹aka u 2 saobraæajene, moja ¾ena u vi¹e  raznih dokumenata.U supu se prilikom preuzimanja potpisuje da si primio.Zato prvo uzme¹ dokument proèita¹ sve podatke,uporedi¹ sa onim ¹to pi¹e na papirima koje si predo i ako ne¹to nevalja nepreuzme¹ dokument i tra¾i¹ da ti isprave.Ako ne¹to krenu da muljaju onda tra¾i¹ ¹efa i slu¾benu zabele¹ku ¹ta s de¹ava.
Meni se desio na drugom kontinentu da mi pandur otkrije da mi nisu dobri podaci u paso¹u,Imo sam veliku sreæu da me nisu æorkirali.Ako ima ili nema u toj zemlji ambasada,tro¹kovi su ogromni da re¹i¹ papire ,a vreme,sme¹taj ode para gomila.

El Jefe

Ако вас ћоркирају следећи пут, ви се јавите да вам шаљемо суви врат и цигаре. И сир од Флојда
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

evo izjavio ministar mupa vest je sa N1

Izdavanje saobraæajnih sa neogranièenim rokom

Od danas æe se izdavati i saobraæajne dozvole sa neogranièenim rokom va¾nosti, a vlasnici vozila kojima su dozvole izdate pre 1. januara 2020. godine, u kojima je upisan rok va¾nosti, nakon isteka tog roka mogu ih zameniti za nove saobraæajne dozvole koje su trajne.

MUP preporuèuje vlasnicima vozila da, zbog nesmetanog kori¹æenja vozila u inostranstvu, nakon isteka va¾nosti saobraæajne dozvole izvr¹e zamenu.

castor

Nafatirali se love, pa pred izbore da uèine raji da ne moraju da vade novi komad plastike sa vremenom poluraspada od 4000 godina...
It's the ride that matters, not the bike…