Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 53 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat


UFF


sasa ns 1

#9522
novu 2020 sam poèeo sa sunèanjem motora.Po¹to je bilo sunèano re¹io sam da u gara¾i k0ja je na niskom zimskom suncu 2-3 sata skroz osunèana skinem cirade i malo prosu¹im motore od zaostalog kondeza.Cirade su paropropustljive ali do ba¹ i nije u potpunosti tako kad su vla¾ni i hladni zimski dani,
Stavio kesu u auspuh
namazo glicerinom gume
dopunjavam akumulatore
sretna nova godina

El Jefe

Одвео га да види Венац, мада ме било страх да ме неко не пријави јербо је сезона затворена.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ови што имају перионице поред улице па кад им вода одлази на суву и белу улицу на минусу па се развуче немају мозга а со не бацају кад су улице суве нема смисла да се клизамо ко по песку јел зорана реагуј ће изгинемо

El Jefe

Време је традиционалне зимске спортове, кувано вино и кувана ракија. Со може њој у дупе
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

зајеби матори смо за игре боле коске за вино и ракију нисмо напољу је клизаво за све паре не могу да упалим морам да скачем по њему да не клиза

Lazic

Veæ si i zaboravio da ima¹ anlaser... Posle 3 godine nije ni èudo... A èetkice ko¹taju ko jedna kesica duvana...

Kostić

има два шрафа а ја немам цевасти а и знам да кад га извадим да ће да рикне гумица а немам другу четкице су 100 динара пар

Lazic

Ni pola kesice duvana... Cevasti i gumica ko¹taju k'o mo¾da 3 kesice duvana...

stilgar

plocice sam odradio jesenas, a sad ce pred zimski san da dobije resto. mada kazu lepe temperature sledece nedelje...


Sent from my motorola one action using Tapatalk

Lazic


sasa ns 1

kad te produva do jaja 7 stepeni,biæe

viper

Ja motor ni ne pipam, samo ga pogledam nostalgièno. 😂😂

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 10 Januar, 2020, 21:26
kad te produva do jaja 7 stepeni,biæe
Vozio sam na -5 140kmh u jakni koju sam kupio od onog ©abaèkog dilera Gavre, ni¹ta nije produvalo...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


MIGE

zabole me da ga i pogledam..pokriven je,to je najvaznije  :-[

viper

Provozao se.


https://youtu.be/4fzQMm7VVIo


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic