Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

najbolja kostina fotka ikad, ide u anale umesto one oguljene kod mene kad sam ga okupao povidon jodom

niki64

Citat: stilgar poslato 06 Decembar, 2019, 21:10
Citat: sasa ns 1 poslato 06 Decembar, 2019, 18:19
jel  ovaj pu¹i dok vozi
Ma aj sto pusi, nego bez zastite na glavi ima da najebe, samo dok ga zahvate sinusi 😁
Ma jok, on uvek u ful opremi, ovo je samo za slikanje.
Samo napred Kole.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

Citat: Kostiæ poslato 06 Decembar, 2019, 17:59
не собаљуј много кад је зима по шодерима и шахтовима мада још није зима ал није ни за собаљ по шодерима е ја нисам пао на овај шахт лукав је он ал лукав сам и ја

e jbga, ja ga sobalio




Lazic

Veseli plamièak ne pominje¹... :o ;D
Budalo... [srce]

sasa ns 1

kako da ga zafate sinusi kad ih iznutra proèi¹æava dimom od cigare, i to vruæim

Kostić

у па ти си добро прошо ја сам откино пола фудастера сад ногу држим на патрљак  све сам опанке избушио мрзи ме да мало отурпијам патрљак

чика стилгаре пробај на минус десет да се возиш го по глави једно 200 на сат и да ти мозак тилтује и смрзне се чело и почнеш да отказујеш по телу ја тако стално и никад ми доста

него дедин капут има 60 година и још увек је као нов тек сашивен

Hurricane

..pa, ne znam, dobro jesam pro¹ao jer nisam stigao dalje, tek se zaleteo, a opet lo¹e s obzirom da sam se tek zaleteo i da sam uspeo upaliti (èitaj zapaliti) motor, sjebati prst i rame..

hvala dobrim ljudima koji su stali (èitaj èoveka jedan) i pomogli

idemo dalje

Gavrolini

Znas kako kazu, bitno je da je oprema odradila svoje :)

FANTOM

    Crni Mihajlo pa kako se oluoa , mada to ti je za nauk da se motor ne vozi po ovoj ladnoci i plus da se ne daju gasovi a asvalt ladan... A neces moci Yamahu da vozis po zimi odma da ti kazem  ;) [cheers]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Pa kako on daje gasove dobro je da nije cesce ... [ninja] vozi covek dobro al tera kao na stazi da je  :o

Kostić

јесте га угасили? и мени је срад горео под дупетом па се ја нисам много нервирао  а прст и раме ко јебе то зарасте а и не треба ти

Lazic

Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2019, 11:52
   Pa kako on daje gasove dobro je da nije cesce ... [ninja] vozi covek dobro al tera kao na stazi da je  :o
Dok ne vidi le¾eæe pandure, onda nestane u retrovizorima, uvek pomislim da mu je stao motor... ;D Jednom sam èak imao vremena da se okretnem i vratim da proverim ¹ta se desilo, kad ono ne¾no i pa¾ljivo prenosi motor preko le¾eæih... :o ;D

UFF

a kad vidi semafor nocu i crveno na istom?

Kostić

#9495
крене полако ако нема никога до следећег и на следећем стане разочарао ме је једне ноћи / :


марш бре ја се навадио тако са марком па ми сад симпа да терам преко осам банки по њима да уље што јаче штрцне једном ме испрскало по лицу вико сам немој по коси немој по коси   убио сам семеринге намртво а дупе одскаче у небо још ја цимнем волан на горе да више скочи а штапови закуцају па се увију па поскочи па се искриви па онај звук док је у ваздуху заврне га на секунд у црвено док је задњи точак у ваздуху и док  једног дана на олупам фелне на неки зајебан па се разбијем ко саксија нећу да се смирим ;D

Citat: Laziæ poslato 07 Decembar, 2019, 12:41
Citat: FANTOM poslato 07 Decembar, 2019, 11:52
   Pa kako on daje gasove dobro je da nije cesce ... [ninja] vozi covek dobro al tera kao na stazi da je  :o
Dok ne vidi le¾eæe pandure, onda nestane u retrovizorima, uvek pomislim da mu je stao motor... ;D Jednom sam èak imao vremena da se okretnem i vratim da proverim ¹ta se desilo, kad ono ne¾no i pa¾ljivo prenosi motor preko le¾eæih... :o ;D

е ко воли да се игра може тамо пред петроварадин да се залети преко 250 ал да пази на оне бочно да неко не излети и кад дође до успона и кад забије предња виљушка ко у брдо па кад са врате опруге избаци га у небо па после има она као увала у средини и ту потоне па се избаци ал после је јао она кривина и тешко је успорити ту сам једном тако полудео са жутим и никад више усро сам се ал било је до јаја  ;D

mali_zmaj

Ja nisam tako ekstreman kao Kole kaskader....,kupio ceradu da imam suèim da prekrijem motor,po¹to je u podzemnoj garazi,pa bude pra¹njav i èaðav od izduvnih gasova...,nisam jo¹ kompletirao zajebanciju za podizanje tablice,moram prilagoditi plastièni nosaè tablice,prevelik..,a i tablice su nam kao ¹erpe,jebo ih pas!!! 
jin-jang

megaidiot

razmisljao sam da uradim tu spravu kako treba, tj. da ispunjava zahteve da radi automatski, da se lako montira i skida, da se sto manje vidi... i onda kupim bmw i koji ce mi kurac sad  [rofl]

mali_zmaj

Ma moja zajebancija je cisto mehanicka,zategnes imbus,i tablica ostane u zeljenom polozaju..,ima tih automatskih zajebancija..,nisam ni trazio....
jin-jang

Biker-Boy

Danas je na redu bilo periodicno dopunjavanje akumulatora :)
I feel the need..... the need for speed !!!