Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mkt poslato 03 Decembar, 2019, 22:19
[rofl]
sav si naopak

Jesam... :D

Jutros nisam mogao da izdr¾im da ne doðem na posao motorom... Jo¹ se nisam otopio... ;D




El Jefe

Тц тц, леви жмигавац отпао због мраза, десни само што није.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Do kurca, ko zna gde mi je otpao usput, nisam ni video... E jesam magarac... Vreme je za nove...  :violina:

El Jefe

Потпуно вас разумем колега, мени једном отпала сирена, нисам ни приметио док нисам хтео да трубим. Па сам морао да вичем чуууууувааааааај.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2019, 11:43
Do kurca, ko zna gde mi je otpao usput, nisam ni video... E jesam magarac... Vreme je za nove...  :violina:

Da doèekam i taj dan!!!!
jin-jang

jevta

Ofarbao zadnji kofer bumper sprejeom videæemo kako æe ispasti

Lazic

Citat: El Jefe poslato 04 Decembar, 2019, 11:52
Потпуно вас разумем колега, мени једном отпала сирена, нисам ни приметио док нисам хтео да трубим. Па сам морао да вичем чуууууувааааааај.
[rofl] [rofl] [rofl]



Citat: mali_zmaj poslato 04 Decembar, 2019, 14:54
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2019, 11:43
Do kurca, ko zna gde mi je otpao usput, nisam ni video... E jesam magarac... Vreme je za nove...  :violina:

Da doèekam i taj dan!!!!
Samo sam èekao kad æe¹ da se javi¹...  ;D ;D ;D :-* [srce] [ljubav] :-[

mali_zmaj

😁😚

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

UFF

nista na motoru ali radio limeni krov na kontejneru, pao mrak a ja zapeo da zavrsim jer je kupac uplatio unapred a majstori me zaavlace i odlazu pa je ovo ne znam koji vec po redu koji sam zavrsvam, upalio reflektor, stavio led lampu na vugla i nastavio, za malo dizginem kad je lim po kojem hodam krenuo da mrzne  :o

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2019, 11:43
Do kurca, ko zna gde mi je otpao usput, nisam ni video... E jesam magarac... Vreme je za nove...  :violina:

Ja ti dade one sto mogu atomski napad da izdrze , turi ono i nema brige
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


milomir22

Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2019, 09:57






Vezica nas je odrzala, njojzi 'fala.
Ni migavac nije postedjen neceg cemu je prvobitna namena da drzi kablove na okupu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

боље немам мића са зидића се зајебава по селу а народ гладује




Hurricane

..tako i ja malopre, samo se moja epizoda zavr¹ila na sitnoj granulaciji  [facepalm]

dobro je da nisam daleko stigao, svega 200m od stana, tek ubacio u treæu..

megaidiot


Kostić

не собаљуј много кад је зима по шодерима и шахтовима мада још није зима ал није ни за собаљ по шодерима е ја нисам пао на овај шахт лукав је он ал лукав сам и ја

sasa ns 1


stilgar

Citat: sasa ns 1 poslato 06 Decembar, 2019, 18:19
jel  ovaj pu¹i dok vozi
Ma aj sto pusi, nego bez zastite na glavi ima da najebe, samo dok ga zahvate sinusi 😁