Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Treba sutra da odem po prednju gumu novu u kompp i resim da izvadim i proverim aku. Nit znam koji je, ni u kakvom je stanju. Skuter je lepo palio nisam imo problem al ipak da znam koji je. I evo lepog iznenadjenja. Lici da je orginal 😁 moze biti cak prva ugradnja. Skuter mi je 2010 uvezen iz svajcarske. Stavim ga na onaj moj prochardzer on op 75% za 10 sekundi op 100% i ode na tricky chardzing. Nek mi je ziv i zdrav bar jos ovoliko 😁😁😁 sutra ga vrcem u makinu od cetvrtka opet vise od 10 stepeni moz se svrcka malo po gradu sto poslom sto onako.

Glava Dole

#9441
Yuase iz prve ugradnje jebu kevu kako drze, kivijevu iz 2007e sam na yamahi ja zaklao tek 2015e(em ostajala bez vode i kad sam jednom zaboravio grejace, pre nego sto sam prevezao na kontakt, ispraznila se do nule i vise joj nije bilo spasa), a da je ostala na njemu i da se normalno koristila kapiram da bi jos bila u zivotu :D

jevta


milomir22

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2019, 13:53
Svinjska mas'


I onda ker lutalica detaljno olize skuter i ponisti ti rad za jedno vece.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF

i posle se pitate sto original yuasa kosta 150-200eur i niko je ne kupuje

Lazic

Varta traje 4-5 godina i ko¹ta 30e... Za 30 godina ko ¾iv ko mrtav... :D

Hurricane

 mo¾da ona kineska kopija ima za 30, uzimao je neko èini mi se na forumu




:P


ontopic

turio antifriz, G12, naravno tek kad je pala temperatura na 0 se setio, srba pravi

banevuk

Bio na "Winter check up-u". Zdravstveno stanje odlièno.Ubaèen u bazu "Ducati owners"  ;D ;D





[cheers] [cheers] [cheers]

mrle


Lazic

Sad mora da je antifreeze free... ;D ;D ;D


@Mihajlo:
Znam da zeza¹ Teslu, ali kod mene iza æo¹ka u Cvijiæevoj je predstavni¹tvo Varte, jes' da ne uzimam akumulator koji je Kavasaki zamislio da treba(jer je taj preskup), ali Varta od 9ah je na nekoj akciji bila ispod 3000...

jevta

Rasturene plastike oklopi da pregledamo da li ga ¹ta boli.I da se oèisti

K0le

Pro¹ao pored njega, caknuo u gume.. Skinuo akumulator - da ne padam u isku¹enje da se vozim u narednom periodu  ;D

sasa ns 1

utoplio akumulatore.Napunio ih pa ih vratio na hladno da se manje samoprazne.Usput dopunio aku od kola.

Lazic

Upalio ga da se zagreje kad sam do¹ao sa posla u 2 popodne... Nisam ga palio od èetvrtka a tad sam do¹ao na jednom cilindru, pa aj kao da se malo razmrda... Pustio ga da radi 15 minuta dok sam oti¹ao do radnje, hit je bio jer se Dimitrije tad vratio iz ¹kole pa je bio u potpunom zbunu ¹to radi motor sam sa sobom... :o ;D ;D ;D
Za ostale zbunjene, bio je disc lock na disku a kljuè kod mene u d¾epu... ;D ;D ;D

slave74

Zamisli da je narkoman pokusao da se odveze. Bio bi narkomanski rodeo hahaha.

Lazic


UFF


Lazic

Gledao sam ljude koji voze motore decenijama kako ne mogu da mrdnu iz mesta na klepetalu jer im mozak ne prihvata moguænost da je prva na gore... I onda posramljeno ka¾u da mi je crk'o menjaè...  [rofl] [rofl] [rofl]

mkt