Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Laziæ poslato 28 Oktobar, 2019, 16:36
Od kad sam zamenio akumulator s'proleæa, ni¹ta ne pipam... ;D
Urek'o sam ga... :o ;D Al' se nije sam pokvario, opet ja... :o [facepalm]



Juèe mi bilo previ¹e mokro i hladno u 7 ujutru i aj kao kolima æu... E sad, da bih isterao auto morao sam da pomerim motor, a od kad sam napravio du¾u æopavu, lak¹e mi je da ga guram sa kontra strane i juèe mi se sklopila a nisam primetio i lepo ga sam ispustim na patos... [facepalm]


Jutros da krenem na posao, cvrc, kvaèilo ne raskvaèuje, kao da je pukla osovina ruèice pa nema polugu da povuèe sajlu, cela bud¾a gde ulazi ruèica se mrda i ne hvata kontakt za paljenje, neæe da zavergla u brzini... Pih... A jutro lepo za motor...

El Jefe

Ја сам се јуче око 9, увече враћао са посла мотоциклом и смрзао се скроз наскроз. Где ми је била памет па да га лепо испустим у гаражи и одем колима.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

;D

Kod mene na poslu je drama za parkiranje, a kratka je relacija, idem cele godine kad je suvo...

mali_zmaj

Upalio,pomazio...,èekam da mi vrate vozaèku,sa nadom da neæe snje¾ina zapadati,da napravim koji krug!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Èek, neæe¹ da vozi¹ bez dozvole? ;D Sram me bilo, nagovaram te da radi¹ protiv svoje zemlje... :o ;D






ontopic:
Juèe Uragan i ja uz buksnu, rakiju i piva popravismo moje kvaèilo... :o  Kvara nije ni bilo... ;D ;D ;D

Kako Mihajlo reèe Jugi, mi smo to rasturili, preslo¾ili i pre¹telovali, malo podmazao sajlu, radi bolje nego ikad... ;D

Malo se ruèica ispravila pa je tu izgubio deo hoda i kao da se od udarca nekako sajla malo rastegla, Kantasaki je to, lepo rekoh komi¹iji koji je isto volontirao da pomogne,

ne nameravam da potro¹im ni dinar na popravku... I nisam... ;D

mali_zmaj

Jbg. raðe se strpim malo,nego kakav sam baksuz..,èim bi sjeo na motor,opalio bih u neku patrolu policije...,posred njih u dubinu du¹e!! Strpljen spa¹en.



poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Èekaj, opalio motorom i stao im?



edit:
Sram me bilo... ;D

Kostić

укратко, спасо сам му живот.

нисам пао  [klanjam_se]

mali_zmaj

Laziæu matori prekr¹itelju!!!  ;)  A i ja sam mator da se drkam sa narodnom milicijom!! Ne bje¾im,plaæam poreze...,¹ta¹!!?

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

Pocela da mi glavi sajla gasa u 4 ujutru, prepao me dvaput na punom gasu... pa ostane na 6K, promrdam malo volan, spusti se na ler... cim stane ova kisa cupam sajlu da vidim sta je, dal se sajla(kinesko sranje) sa ebaya vec rascvetalo, ili dole kod karba vezice popustile. Nova sajla nije mogla da se poredi sa originalnom, kod originalne kacenje na karbove robusno, cist celik, kod nove kao da je od plastike, s dva prsta mi proklizalo al radilo to tako uvezano do sad... stara, orgiinalna je pak dobra ali njoj zeznut buzir gore kod rucke... uz malo izolirke radi savrseno al nju cuvam samo za zlu ne trebalo... jer ono, bez kvacila moze a gas... ako zaglavi jos i imam fantomsko crveno dugmence al ako ostanem bez njega... s povecanim lerom je provereno zestoko smaranje :D

Kostić

тако се гине. паркирај поправи вози. и потруди се да увек имаш квачило изли задњу кочницу.

Glava Dole

Pa ko reko da ga vozim? To je pocelo da steka usput. Ceka rasturanje ali hvala na brizi [cheers]


Taraba

Zadnje vreme doslo kad Kostic govori o bezbednosti i odrzavanju motora  [panic]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Kostić


Glava Dole



Reseno, stavio drugu sajlu. Jos koji krug i stao bi. A sajla ima svega par hiljada, uzas od kvaliteta.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Pa to, ebay se pretvorio u skuplji aliexpress...

Lazic

Preparkirao ga dva puta... Jutros u pola 7 jebeni potop, ostatak dana proleæe...